Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ НА ФОРУМА!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: НОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ НА ФОРУМА!

    Вижте тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8364
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #32
      Re: НОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ НА ФОРУМА!

      Благодаря за бързия и изчерпателен отговор!
      Lesidren.com

      Коментар


      • #33
        Re: Yamaha WR450F - Събин Коларов

        Оняден темата като бе изкарана на предна позиция беше видяна само около 30-тина пъти, а е толкова стара и интересна. За два дни вече е видяна над 100 пъти. Аз лично я прегледах още в началото на регистрацията ми.
        Всичко това ме навежда на мисълта - за две и половина години колко много са се увеличили потребителите, но и колко малко се чете и преглежда форума назад. Всеки чака на готово само на първата страница да излезе нещо и да се начешет езиците, в много случай, с безмислени постове!
        Колеги, четете форума, ровете се назад, има страшно много полезна информация, дори някои от вас въобще неподозират колко много качествена информация има.
        Не си губете времето с чатене и др., а с четене!

        Коментар


        • #34
          Re: Yamaha WR450F - Събин Коларов

          И аз това казвам. От всички нови теми които се напускаха /90% безмислени/, се скриха дълбоко хубавите и интересни теми. Според вас, е ли е нормално в този форум да има тема " Да или не на скутерите" или десетките подобни безмислици. Извинявам се, че всеки път реагирам по-остро на тези неща, но не ми се иска този форум да се превърне в поредната боза.
          Иво Георгиев
          Gworkshop

          Коментар


          • #35
            Re: Yamaha WR450F - Събин Коларов

            Първоначално публикуван от Husaberg Преглед на мнение
            И аз това казвам. От всички нови теми които се напускаха /90% безмислени/, се скриха дълбоко хубавите и интересни теми. Според вас, е ли е нормално в този форум да има тема " Да или не на скутерите" или десетките подобни безмислици. Извинявам се, че всеки път реагирам по-остро на тези неща, но не ми се иска този форум да се превърне в поредната боза.
            то не е местото тук да коментираме това
            но си е точната истина

            ако някой новорегистриран прегледа 1вата страница на форума какво ще види ???
            безсмислените теми на чатърчетата със средна възраст 18 години
            от сорта на Мотор мечта NOOB off-road Снимки на вашите ендурa Да или не на скутерите

            наистина много смислени и поучителни теми, няма що !!!
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #36
              Re: Yamaha WR450F - Събин Коларов

              Наистина не е тук мястото, но примерно "Снимки на вашите ендура" мисля, че е интересна тема
              За другите няма да коментирам, то е ясно
              Все пак затова е форум и е наромално да има и от едните и от другите теми ...

              А на тази тема трябва да й се затрият част от мненията (или поне да се коригират), защото И ТЯ взе да се разводнява
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • #37
                Re: НОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ НА ФОРУМА!

                Предлагам да се направи още един подраздел "Общи приказки" и там да прехвърлиме част от не-толкова сериозните теми. Вярно е, че много раздели ще станат, но поне по този начин в общата част ще останат относително по-сериозните теми, за които лично аз не мога да намеря място в някой от подразделите. А темите от типа, които Husaberg е цитирал, ни са за триене, ни са за пазене. Общо взето весели са, но пълнят форума и изместват ценните теми назад.
                И да напомня отново: форума наистина има нови възможности, използвайте ги. Ако не ви се нрави дадена тема или мнение, използвайте бутона "Уведоми за публикация"
                Прикачени файлове
                DCRT®

                Коментар


                • #38
                  Re: Yamaha WR450F - Събин Коларов

                  Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                  то не е местото тук да коментираме това
                  но си е точната истина

                  ако някой новорегистриран прегледа 1вата страница на форума какво ще види ???
                  безсмислените теми на чатърчетата със средна възраст 18 години
                  от сорта на Мотор мечта NOOB off-road Снимки на вашите ендурa Да или не на скутерите

                  наистина много смислени и поучителни теми, няма що !!!
                  Мислех да се въздържа от коментар ама не би! Та първо да кажа че според мене от тези дадени за пример теми само на последната "Да или не на скутерите" не и е тука местото май! А иначе за другото, все пак си мисля че основната идея на този форум ,доколкото я схващам аз ,е да популяризира ендуро спорта в България! Е предполагам че не искате да го популяризирате само сред пенсионерите например, така че трябва да има теми отговарящи и на изискванията на по-младите участници. Например какво лошо има в това участниците във форума да споделят мечтите си помежду си, така както споделят например преживяванията си през уикенда.
                  По въпроса за чатенето! Ми това не е ли форма за общуване? А форума какво е , не е ли и той форма на общуване? Ако някой зададе въпрос относно мой пост, или за нещо друго , на който мога да отговоря ,какво сега дай да не отговарям само и само да не се получи чат ли? Нещо не разбирам май разликата между чатенето и общуването във форума.
                  По въпроса за това ,кои теми да са на първа страница на форума! Ми според моите наблюдения на първа страница са тези теми, които болшинството участници във форума поддържат на първа страница! Кой ни е виновен че най активни са тези дето пускат според вас глупави теми? Ми бъдете и вие малко по активни де ,че да прочетем и някоя смислена тема!
                  Една "глупава" тема като не си пуска никой поста в нея, тя постепенно ще отиде назад във форума, обаче пусне ли някой даже и една забележчица например относно правописа на пусналия темата, то тази тема автоматически излиза напред във форума! А не е ли по добре вместо да напишете един пост в безсмислената и глупава според вас тема , да напишете пост в някоя стара хубава тема, и по този начин да я изкарате на преден план.
                  Има и една друга истина, жито бе плява няма и е абсолютно нормално даже плявата да е повече от житото, пък който може да отсява , който не да чете наред!
                  А то малко дълъг ми стана поста ,ма като съм си отворил устата поне да си кажа всичко! Та като се регистрирах аз във форума, първо изчетох новите теми, после подкарах старите. Има стари теми ,които си заслужаваха ,и такива които не си заслужаваха четенето, ама всичко изчетох! Обаче има и много стари но интересни теми, които не са довършени, ама как да смее да ги повдигне човек като според моите наблюдения в по-добрия случай никой няма да обърне внимание, а в по-лошия ще скочат двама трима веднага и ще кажат "защо ни занимаваш сега със стари предъвквани работи те ти гугъла оправяй се сам".
                  Иначе лично на мене най са ми интересни пътеписите и някой технически дискусии! А най се дразня когато видя че има ново мнение по някой стар пътепис, отворя да прочета с надеждата че има продължение по темата, пък то пише "браво супер сте си изкарали" или нещо от сорта! Ми то хубаво "браво" ама аз заради това "браво" да го прочета чаках 10 мин. да се заредят всички стари снимки дето съм ги гледал отдавна!
                  Извинявам се ако съм засегнал някой с поста си (дано несъм), ама медала винаги има две страни! Дано да ме разберете какво искам да кажа!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #39
                    Re: Yamaha WR450F - Събин Коларов

                    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                    ....По въпроса за чатенето! Ми това не е ли форма за общуване? А форума какво е , не е ли и той форма на общуване? Ако някой зададе въпрос относно мой пост, или за нещо друго , на който мога да отговоря ,какво сега дай да не отговарям само и само да не се получи чат ли? Нещо не разбирам май разликата между чатенето и общуването във форума....
                    разбира се че много добре разбираме разликата между чатене и общуване, но отново смея да твърдя че форума стана на чат за безсмислени коментари и мнения. Моето лично мнение е че форума служи за обменяне на полезна информация преди всичко !!!
                    ето виж че проблема който дискутираме се е засегнал отново оффтопик и в друга тема CR или SX??. Мисля че Румен който изключително уважавам е много прав !!!

                    и друго нещо за последно, просто една констатация.
                    Напоследък се видях с няколко човека от форума
                    знаеш ли какво ми казаха? чак не искам да го напиша тука

                    Краси аз вече не влизам във форума заради няколко души на които ми писна да чета безсмислените им мнения. На какво заприлича форума .......

                    изводите оставям на вас
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • #40
                      Re: Yamaha WR450F - Събин Коларов

                      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                      ....знаеш ли какво ми казаха? чак не искам да го напиша тука

                      Краси аз вече не влизам във форума заради няколко души на които ми писна да чета безсмислените им мнения. На какво заприлича форума .......

                      изводите оставям на вас
                      Ами изводите са ясни групата на ендураджийте се разраства (явно и благодарение на форума) и като при всеки растеж отначало има грешки на растежа а после растеж на грешките, важното е тук да нестигнем до втория етап.
                      Това е демокрацията: няма как да спреш другите докато непочнат да нарушават правилата (тук конретно дакажем публикуването на откровенни простоти и вулгаризми, ....) та макар и от време на време да ти иде да ги удариш по главата с нещо тежко.
                      Незнам дали има възможност всеки да може да си излкючва например постингите да кажем на участника XYZ и така като си чете написаното невижда творенията на въпросния индивид защото знае че те са само гълвотий.
                      Защото да разтуряме форума заради такива XYZ не си струва а да назначаваме цензор е връщане 100 години на зад.
                      Та явно ще трябва да се търпят някой проблеми на развитието на форума и по еволюционен път да се върви напред, главното е всеки да се опита да даде най доброто от себе си.
                      born to be wild
                      Кольо Ковачев

                      Коментар


                      • #41
                        Плявата

                        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                        А не е ли по добре вместо да напишете един пост в безсмислената и глупава според вас тема , да напишете пост в някоя стара хубава тема, и по този начин да я изкарате на преден план....

                        ... А най се дразня когато видя че има ново мнение по някой стар пътепис, отворя да прочета с надеждата че има продължение по темата, пък то пише "браво супер сте си изкарали" или нещо от сорта!
                        Малко е сбъркана логиката май...
                        А ако се използва вариант да се "залепят" интересните теми, те ще заемат две страници. Ни тъй, ни иначе.
                        Ride to arrive.

                        Коментар


                        • #42
                          Re: Yamaha WR450F - Събин Коларов

                          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                          разбира се че много добре разбираме разликата между чатене и общуване, но отново смея да твърдя че форума стана на чат за безсмислени коментари и мнения. Моето лично мнение е че форума служи за обменяне на полезна информация преди всичко !!!
                          ето виж че проблема който дискутираме се е засегнал отново оффтопик и в друга тема CR или SX??. Мисля че Румен който изключително уважавам е много прав !!!

                          и друго нещо за последно, просто една констатация.
                          Напоследък се видях с няколко човека от форума
                          знаеш ли какво ми казаха? чак не искам да го напиша тука

                          Краси аз вече не влизам във форума заради няколко души на които ми писна да чета безсмислените им мнения. На какво заприлича форума .......

                          изводите оставям на вас
                          Между другото съм казал че аз не разбирам разликата м/у чатенето и общуването, а не ,че вие не я разбирате! А иначе с тоя пост съм вече абсолютно съгласен ,че не бива да се пълни форума с безсмислени забележки и въпросчета от сорта на : "Знаеш ли вколко часа отваря еди койси магазин...", или "браво супер сте си изкарали " и т.н.
                          Само лекичко не съм съгласен с методите за справяне с тези негативни явления! Тука искам да вмъкна че съм съгласен и одобрявам и мнението на 678 ! Категорично не одобрявам поведението на хората описани от Краси с последното му изречение! Все пак възрастни хора сме, не бива да се държим като ощипани моми, а трябва да отстояваме мненията си и да се бориме за нещата ,които харесваме! Тинейджърите трябва да правят същото! А истината ще се роди някъде по средата! Нито ние някога ще приемем на 100% техните виждания, нито пък те някога ще приемат на 100% нашите! Просто възрастова разлика от 15-16 г. (че и повече за някой) си е голяма разлика, но не бива да забравяме че и ние някога сме били като тях, както и те не бива да забравят че някога ще станат като нас!
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • #43
                            Re: Плявата

                            Първоначално публикуван от Plamen WR Преглед на мнение
                            Малко е сбъркана логиката май...
                            А ако се използва вариант да се "залепят" интересните теми, те ще заемат две страници. Ни тъй, ни иначе.
                            Значи въобще не ми е сбъркана логиката! Имал съм в предвид че във форума си има естествени механизми за изваждане на преден план на някоя стара и забравена тема, но това в никакъв случай не бива да става чрез написването на някой безсмислен пост (или емотикон)! Просто ако някой има нещо ново и интересно ,свързано с темата, да го напише, ако ли пък не по-добре нищо да не пише!
                            Ето например Димитър е намерил добър начин да повдигне наново недовършената тема за корейските вериги!
                            "Do not correct a fool, for he will hate you;
                            Correct a wise man, for he will appreciate you."

                            Коментар


                            • #44
                              Re: НОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ НА ФОРУМА!

                              в крайна сметка всичко до тук е вярно

                              просто искам да кажа, ако от тях чете тази тема

                              не обръщайте форума на чат и пишета повече смислени мнения които да са от полза на другите

                              разбира се неможе да мине и без някой друг базик, включително и аз съм писал такива постове, но все пак нека предобладават смислените
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • #45
                                Re: НОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ НА ФОРУМА!

                                Имам един въпрос! Зададох го още вчера там където му е мястото (в темата за репутациите) ,обаче до сега няма отговор, та рекох да питам и тука, пък дано да има по-отзивчиви!
                                Какво означава черно квадратче от ляво на темата ,по която ми е дадена оценка? Зелените и червените знам какво означават, но за черно никъде не пише! Благодаря предварително!
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X