Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да или не на скутерите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да или не на скутерите

    цеци нали знаеш наще кви са скоро няма да ми трябва и няма да карам мотор скоро

  • #2
    Re: снимки от преходи и оффроуд

    Първоначално публикуван от papi_gm Преглед на мнение
    цеци нали знаеш наще кви са скоро няма да ми трябва и няма да карам мотор скоро
    Споко ти им надувай главата постоянно пък все някога ще ти вземат,пък и си още малък г/д за по-голям мотор,ама мисля че с 80 кубика ще се справиш
    [B][URL="http://metric.rodim.ru"][IMG]http://metric.rodim.ru/a1_a1_11_12_2008_2_1a.gif[/IMG][/URL][/B]
    [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]
    [IMG]http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO/Icon%202.jpg[/IMG]

    Коментар


    • #3
      Re: Къде да намеря снимки от преходи и оффроуд?

      aбе моита маика е инат колко сам и надувал главата но не иска бе

      Коментар


      • #4
        Re: Къде да намеря снимки от преходи и оффроуд?

        има време ше происка

        Коментар


        • #5
          Re: Къде да намеря снимки от преходи и оффроуд?

          ама и ти искаш още за първи мотор крос дори и 80 кубика моторче ще ти е зор с него,по добре я навии за скутер караи го 2 години за да му свикнеш яко и после си зимай квото ти душа иска

          Коментар


          • #6
            Re: Къде да намеря снимки от преходи и оффроуд?

            ен аз не искам скутер много е тапо няма трапка

            Коментар


            • #7
              Re: Къде да намеря снимки от преходи и оффроуд?

              Папи Папи... Папи , нали ме познаваш ... ? Знаеш че имам и скутер ... ? И сега ако кажеш че със скутер не е гот , не знам . Знаеш как карах скутера преди да си взема мотор и знаеш какво ли не правих с него , а да знаеш и колко момичета съм "извозил" с него , а и няма по голям адреналин от това да бягаш на ченгетата със скутер . Преди даже си викахме скутер мафия , тези които карахме ... нами на мен " кариерата " ми започна със скутер , всичко си идва със времето , първо на магаре , после на кон , след него на камила и най-накрая на слон такаче не си мисли че ще ти е тъпо със Скутер
              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

              Коментар


              • #8
                Re: Къде да намеря снимки от преходи и оффроуд?

                Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                Папи Папи... Папи , нали ме познаваш ... ? Знаеш че имам и скутер ... ? И сега ако кажеш че със скутер не е гот , не знам . Знаеш как карах скутера преди да си взема мотор и знаеш какво ли не правих с него , а да знаеш и колко момичета съм "извозил" с него , а и няма по голям адреналин от това да бягаш на ченгетата със скутер . Преди даже си викахме скутер мафия , тези които карахме ... нами на мен " кариерата " ми започна със скутер , всичко си идва със времето , първо на магаре , после на кон , след него на камила и най-накрая на слон такаче не си мисли че ще ти е тъпо със Скутер
                и аз тва му казвам Цеци ама тои си му е друг акъла аз вече колко хил км му навъртях на скутера и пак му се кефя като напраа нещо по яко, така че скутера си е яко бръмчало за първи мотор и си прай кеф

                Коментар


                • #9
                  Re: Къде да намеря снимки от преходи и оффроуд?

                  Ммммм то и аз май почнах със скутер и си беше гоТ честно да ти кажа Папи си си точно за скутер 49 кубика,че ако те видя теб с крос става опасно
                  [B][URL="http://metric.rodim.ru"][IMG]http://metric.rodim.ru/a1_a1_11_12_2008_2_1a.gif[/IMG][/URL][/B]
                  [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]
                  [IMG]http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO/Icon%202.jpg[/IMG]

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Къде да намеря снимки от преходи и оффроуд?

                    аз пък на времето се научих да карам на задна със скутер-сузуки лове беше модела 8коня..вървеше на едно колело до 70 км час
                    ..много му се кефех ..така му бях свикнал ..на стопа спирах тръгвах без да пускам предното колело..и завои по 90градуса съм взимал..бяха незабравими дни..скутера си е много готино изобретение.. ..и да ..става да се транспортират..мацки
                    ..само не знам що разправят че били икономични..май под 6 не слизат че и 7-8 докарват при ръчкане

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Къде да намеря снимки от преходи и оффроуд?

                      Първоначално публикуван от NiGhTy Преглед на мнение
                      Ммммм то и аз май почнах със скутер и си беше гоТ честно да ти кажа Папи си си точно за скутер 49 кубика,че ако те видя теб с крос става опасно

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Къде да намеря снимки от преходи и оффроуд?

                        почти всички са почнали със скутер (моя малко го карах де) и сега го продавам и минавам на ендуро (поне текива са моите планове па на наште не знам )

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Къде да намеря снимки от преходи и оффроуд?

                          Първоначално публикуван от Ivan_Vasilev Преглед на мнение
                          почти всички са почнали със скутер (моя малко го карах де) и сега го продавам и минавам на ендуро (поне текива са моите планове па на наште не знам )
                          Какъв е скутера и за колко го продаваш? Спешно търся скутер до 50 кубика в добро състояние!!
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • #14
                            Re: да или не на скутерите

                            ти видя обявата я има у този саит тел:0897810737 ако не си я видял

                            Коментар


                            • #15
                              Re: да или не на скутерите

                              Да,наистина почти всички започват със скутери, но това си е истинска краста и неможе да се разминеш само с един скутер аз съм точно от този случай - от 16 до 18годишен си карах скутера много яко, след това изкарах А категория.. минах на Сузуки Бандит 250куб., него също го последва каране до 14000 оборота следва Сузуки Бандит 400куб., а финала е най-интересен както винаги - едно завойче без каска и след това на операционната маса с два мозъчни кръвоизлива, натрошен череп, счупена ключица. Ето затова всеки, който иска да кара скутер трябва да се замисли мноого преди това
                              Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                              Mercedes w212 E350 4matic
                              Ducati Monster 600
                              O888795575

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X