Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Can Am

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Can Am

    Здравейте, аз съм супер нов потребител и дори още нямам АТВ, ако трябва да съм честен и само 3-4 пъти съм карал ( ако 1 обиколка се брои за каране )
    Вчера бях на тест драйва на Зундерт тук в едно село до София. Страхотно впечатление ми направи Аутлендъра ( макар и с намалена мощност за безопасност ) и Нямах възможност да се докопам до Ренегад.
    Тъй като по прочетеното тук в форума виждам че и 2те са 4х4 и се водят работни машини....... ( до някъде ) а аз точно такава искам. Всъщност може би и това не е много така, просто искам да е голяма, сигурна и конфортна. Предимно ще си ходя на риболов с нея. Та въпроса ми е следния. 1во за тази цел кое е по подходящо - Ренегад или Аутлендър и 2ро дали имате информация за някакви по преференциални цени или от къде мога да го намеря на по добра цена тъй като в Зундер са към 24-25 бона. Гаранцията разбира се е винаги + , но в крайна сметка и цената е определяща. Основно ме интересува и дали има примерно отстъпки за складови атв-та ( както е с автомобилите в момента )
    Благодаря предварително на всеки който се изкаже по темата.

  • #2
    До: Can - Am

    Can-Am са си скъпи атв-та нови както каза си ги гледал по около 25 хиляди 2ра ръка можеш да си намериш за около 15-16 а и имам 1 въпрос специялно към кан-ам ли си е насочил или просто само тях си тествал ?
    Калин Величков

    Коментар


    • #3
      До: Can - Am

      Тествал съм и Кавазаки Брут Форс 700 или 750 нз кой модел има. То също ми харесва но поне от клипчетата който съм гледал и от коментарите оставам с впечатление че Кан Ам са по добри. ( не искам да започвам спор тук тъй като всеки си има предпочитания ) Мисля че и един Брут Форс ще ми върши идеална работа.
      Извън топика. Каква категория трябва да имам за ремарке ? ( за атв-то )

      Коментар


      • #4
        До: Can - Am

        Първоначално публикуван от i.netsov Преглед на мнение
        Здравейте, аз съм супер нов потребител и дори още нямам АТВ, ако трябва да съм честен и само 3-4 пъти съм карал ( ако 1 обиколка се брои за каране )
        Вчера бях на тест драйва на Зундерт тук в едно село до София. Страхотно впечатление ми направи Аутлендъра ( макар и с намалена мощност за безопасност ) и Нямах възможност да се докопам до Ренегад.
        Тъй като по прочетеното тук в форума виждам че и 2те са 4х4 и се водят работни машини....... ( до някъде ) а аз точно такава искам. Всъщност може би и това не е много така, просто искам да е голяма, сигурна и конфортна. Предимно ще си ходя на риболов с нея. Та въпроса ми е следния. 1во за тази цел кое е по подходящо - Ренегад или Аутлендър и 2ро дали имате информация за някакви по преференциални цени или от къде мога да го намеря на по добра цена тъй като в Зундер са към 24-25 бона. Гаранцията разбира се е винаги + , но в крайна сметка и цената е определяща. Основно ме интересува и дали има примерно отстъпки за складови атв-та ( както е с автомобилите в момента )
        Благодаря предварително на всеки който се изкаже по темата.
        Какъв ти е бюджета?

        Коментар


        • #5
          До: Can - Am

          Попринцип и за 25 бона Кан Ам мога да се напъна, но не ми се иска.

          Коментар


          • #6
            До: Can - Am

            Ако си земеш кан ам няма да съжеляваш единственият им - е цената .Според мен удоволстивето което ще получиш ,комфорта и вървенето ще са номер едно ! Като гледам в по-горните коментари ако се двуомиш между аутлендър и ренегад ,бих препорърал ренегада защото двете атв та са с един и същ двигател ,но ренегада е по-лек и малко по-спортен!

            Коментар


            • #7
              До: Can - Am

              Първоначално публикуван от malkatatromba Преглед на мнение
              Ако си земеш кан ам няма да съжеляваш единственият им - е цената .Според мен удоволстивето което ще получиш ,комфорта и вървенето ще са номер едно ! Като гледам в по-горните коментари ако се двуомиш между аутлендър и ренегад ,бих препорърал ренегада защото двете атв та са с един и същ двигател ,но ренегада е по-лек и малко по-спортен!
              Но това го прави и малко по-опасен нали така ? А и аз говоря за Аутлендър 650 ( не съм споменал, грешката е моя )

              Коментар


              • #8
                До: Can - Am

                Ябълки сравнени с ябълки - канам 650 винаги ще губи в сравнение с брут форс 750. Който при всички положения ще е по-евтин.

                При 800-ката споровете продължават, всеки си харесва своето, но общият консенсус е:

                - Канам 800ката е по-добра от Брут Форс 750ката
                - За разликата в цената в полза на 750ката можеш почти да си купиш второ атв.

                С две думи - разликата между качествата на двете машини е много по-малка от разликата в цената. А разликата в цената се дължи на редица фактори, сред които влизат и ценовата политика на съответните вносители. В Щатите разликата в цената между двата модела е много по-малка.

                БРП Европа в общи линиии държи под контрол унификацията на цените за Европа, и не позволява на дилърите си да смъкват цените под дадено ниво. В замяна на това - прави паралелният внос от САЩ в Европа много по-труден, а поддръжката и поправката на машини внесени успоредно от САЩ - още по-трудна.

                Японците са много по-либерални в това отношение, най-вече понеже са тежки гемии, и съответно там паралелният внос е по-лесен, конкуренцията е по-голяма, и пазара си казва думата.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  До: Can - Am

                  Ако е за едната риба, си вземи някое по-евтино ATV, но ако съчетаеш: риба+разхотки+ендуро+екстиим+състезания+.... РЕНЕГАДНАТА машина е твоята машина - в момента тя е най-добрата на пазара. Да уточня - безопастността зависи от самият теб тези машини трябва да се карат с малка доза СТРАХ, поне в началото за да се избегнат белите.....
                  Успех!!!
                  0887 246718

                  Коментар


                  • #10
                    До: Can - Am

                    Не знам нещо в Аутлендъра ми харесва повече от колкото в Брут Форс-а
                    А и още нещо, не знам дали се дължи на кубатурата ( аутлендъра който съм карал е 500 кубика а Брут Форса беше 750 ) но кормилото на Лендъра е много по меко и леко и много по лесно се маневрира с него. ( а може и кавазакито което съм карал нещо да не е било в ред - беше в една автокъща. )

                    Коментар


                    • #11
                      До: Can - Am

                      Колега РенеГАДА е това което ти трябва при положение, че можеш да си го позволиш. Защото ще опиташ с какво ли не друго и накрая пак ще си купиш............РЕНЕГАД.
                      Цветан Петров
                      "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                      0888865583

                      Коментар


                      • #12
                        До: Can - Am

                        Имам ренегат 800RX-2009 от 15 дни,изминал съм 1000км.Моето мнение,че е невероятна машина.
                        Прикачени файлове
                        CAN-AM RENEGADE 800XR 0898580436 VW PASAT 2.0TDI,DSG,170+ЛЕКО ПИПНАТ[SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Can - Am

                          Първоначално публикуван от jorkata_bg68 Преглед на мнение
                          Имам ренегат 800RX-2009 от 15 дни,изминал съм 1000км.Моето мнение,че е невероятна машина.
                          Добре не е ли супер мощтна тази машина ?? Имам чувството че ще ме хвърля много. Другото което също ме колебае е че както споменах предимно искам да си ходя за риба с него. Което при Аутлендъра дава + скарите за багаж отпред и отзад. Също така доста често ще трябва да качвам и гаджето отзад ( около 45кг )

                          Коментар


                          • #14
                            До: Can - Am

                            Ако искаш да качиш още 45кг. отзат, ти трябва АУТЛЕНДЪР МАКС той е двуместен по дълаг и си е CAN AM. Точно с такава машина участва един ГРЪК на АТВ ЧЕЛЪНЧ КЪП в Троян,.....
                            Цветан Петров
                            "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                            0888865583

                            Коментар


                            • #15
                              До: Can - Am

                              Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                              Ако искаш да качиш още 45кг. отзат, ти трябва АУТЛЕНДЪР МАКС той е двуместен по дълаг и си е CAN AM. Точно с такава машина участва един ГРЪК на АТВ ЧЕЛЪНЧ КЪП в Троян,.....

                              Не съм грък бе Осларе
                              Имаше един грък който излетя още на кфалификацийте с един жълт аутлендер но не беше МАКС (двуместен).

                              Аз карах с моя който е MAX 800 кубика

                              Ако момчето ще ходи за риба и няма да се състезава много, много по добре да си вземе като моя модел. Не че не става за състезания, но е малко тежичък на завойте. Като проходимост обаче ... мнгоо по-добре ... също така си много чист в сравнение със всяка друга машина. Има втора седалка за приятел ако няма да ходиш на риба сам. До 90 кила на задния и до 45 кила на предният багажник може да пренасяш .

                              Двигатела му е същият като на Ренегада - по тежък е, но твърдя че на старт ще бъда равен с него защото ренегада бая върти гуми на място и има опасност да те метне назад при рязко подаване на газ, а Аутлендер макс - няма начин.

                              Бих те посъветвал:
                              1. Разгледах тази тема и фимчетата в нея : http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=50236
                              Там ще видиш разликата в калта...

                              2. Преди да купя Аутлендера също питах тука кое да избера.
                              Отговори има в тази тема:
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=44438

                              На аватара ми е моят Аутлендер така че за всичко става стига да не искаш да си шампион ...

                              Аз успях да го купя от Полша чисто нов с регистрация за 16500 лв преди 2 месеца ..., но мисля че такава цена вече неможе да се намери!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X