Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с Фpонтеpа 2.5 TDS 97г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми с Фpонтеpа 2.5 TDS 97г.

    Здравейте колеги! Отскоро карам Фронтера 2.5TDS и съм доволен от джипката, макар много хора да са скептично настроени...Само, че има проблем с двигателя. Преди време, тогава не беше в мои ръце, двигателя е включил някакъв " авариен режим". Не съм запознат с това но факта е че до две хиляди оборота мотора работи перектно и от две нагоре-зор. Все едно турбото не работи или нещо такова. Още тогава са се изредили няколко "специалиста", които нищо не направиха и джипката е на същото дередже. Разхода в момента е около 15 градско и 10 извън. Двигателят се оказа, че бил рядък - алфа ромео , и почти никой не може да "влезе в компютъра". Казвам почти защото от "ОПЕЛ" В.Търново твърдяха че ще решат проблема но просто не ми вдъхват доверие. А такъв софтуер в търново се оказа че няма никой... Ако някой може да ме насочи за помощ ще съм му безкрайно благодарен. Благодаря предварително.

  • #2
    До: Проблеми с Фpонтеpа 2.5 TDS 97г.

    Всеки ден научавам нещо ново за тоя VM двигател. Колега, питай собствениците на Черокита, при тях се среща доста често, може да ти помогнат, макар че тоя двигател само едно го оправя....
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: Проблеми с Фpонтеpа 2.5 TDS 97г.

      Аз имам EDC/MSA 15.5-5.4 - BOSCH ....
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #4
        До: Проблеми с Фpонтеpа 2.5 TDS 97г.

        Първоначално публикуван от viharvt Преглед на мнение
        Здравейте колеги! Отскоро карам Фронтера 2.5TDS и съм доволен от джипката, макар много хора да са скептично настроени...Само, че има проблем с двигателя. Преди време, тогава не беше в мои ръце, двигателя е включил някакъв " авариен режим". Не съм запознат с това но факта е че до две хиляди оборота мотора работи перектно и от две нагоре-зор. Все едно турбото не работи или нещо такова. Още тогава са се изредили няколко "специалиста", които нищо не направиха и джипката е на същото дередже. Разхода в момента е около 15 градско и 10 извън. Двигателят се оказа, че бил рядък - алфа ромео , и почти никой не може да "влезе в компютъра". Казвам почти защото от "ОПЕЛ" В.Търново твърдяха че ще решат проблема но просто не ми вдъхват доверие. А такъв софтуер в търново се оказа че няма никой... Ако някой може да ме насочи за помощ ще съм му безкрайно благодарен. Благодаря предварително.
        Аз ти препоръчвам да удариш една молба на CarTest да палнеш фронтерата и при него, и като разбереш от какво се оплаква компютъра да търсиш свестни майстори да го поправят. Иначе всичко си е проба-грешка и пари на вятъра.
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          До: Проблеми с Фpонтеpа 2.5 TDS 97г.

          Благодаря на всички. CarTest как мога да се свържа с теб?
          И още нещо. Някой има ли впечатления, какъв е разхода при добре работещ мотор, имам предвид - градско, извън градско.

          Коментар


          • #6
            До: Проблеми с Фpонтеpа 2.5 TDS 97г.

            http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=19858
            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

            Коментар


            • #7
              До: Проблеми с Фpонтеpа 2.5 TDS 97г.

              Живея на село ..... ТУК е отговора.
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X