Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

    Здравейте колеги,
    Търся да закупя cross/enduro 125 кубика, до 2000лв, също и екипировка - всичко останало без каска, отделно от 2000-те хиляди лева за мотора.Ако има възможност за разсрочено плащане може и малко по-скъп мотор.Като изискване към мотора е да е технически изправен и да има що-годе добър външен вид, голям плюс ще е ако е от Габрово и региона или има възможност за транспорт до тук.Колкото по-нова година - толкова по-добре.Не ми трябва да е регистриран, но искам продавача да може да ми даде някакви документи за машината.Начинаещ съм, мотора няма да се кара брутално, по-скоро ще се уча на него.

    Ето една моя тема по въпроса : http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=51957

    Ето и към какво горе-долу съм се ориентирал :
    http://www.mobilen.bg/pcgi/printdet....28144979406738
    http://www.mobilen.bg/pcgi/printdet....33739995169414
    http://www.mobilen.bg/pcgi/printdet....33610887750966

    За контакти с мен - тук, ЛС или 0885838827 - Цецо.

    Благодаря предварително на всички отзовали се !
    2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
    2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
    2007 HOMDA FMX 650

  • #2
    До: Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=51478 хаиде за начинаещ е перфектен
    HONDA CR250 - 2 Stroke POWER

    Коментар


    • #3
      До: Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

      Едно приятелче си продава мотора.Априлия рх с цилиндър 200 кубика полини.Ако се интересуваш ето ти тел 0884164969 Николай се казва момчето цената е 1800лв но ше има и коментар разбира се.Намира се в геар сандански.Поздрави
      Прикачени иконки

      Коментар


      • #4
        До: Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

        Колега, днес звънях за тази Aprilia, но коментар по цената няма, 1800лв е твърдо. Пък и ми е доста далеч .......
        2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
        2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
        2007 HOMDA FMX 650

        Коментар


        • #5
          До: Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

          Аха еми така ми каза момчето и аз това пиша.

          Коментар


          • #6
            До: Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

            Ако всичко върви по план смятам да закупя този мотор другата седмица - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=52073.
            2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
            2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
            2007 HOMDA FMX 650

            Коментар


            • #7
              До: Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

              Първоначално публикуван от shavo Преглед на мнение
              Ако всичко върви по план ...............
              За съжаление нещата не се развиха по план и ще се наложи да редуцирам малко сумата за мотор - около 1700лв, за да останат и пари за екипировка.....
              2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
              2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
              2007 HOMDA FMX 650

              Коментар


              • #8
                До: Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

                колега намери ме в скаип sashobasho2 имам априлия рх125 за 1500лв(може измислим нещо)

                Коментар


                • #9
                  До: Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

                  Приемам предложения за мотор до Сряда следващата седмица.От екипировката останаха само ботуши - купих си всичко останало.Търся нещо втора употреба на ниска цена, 42-43 номер.
                  2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                  2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                  2007 HOMDA FMX 650

                  Коментар


                  • #10
                    До: Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

                    Имам няколко предложения за мотор, над които мисля в момента.
                    Чакам някой да ми предложи ботуши, нещо до около 150 лв
                    2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                    2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                    2007 HOMDA FMX 650

                    Коментар


                    • #11
                      До: Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

                      Купих си всичко, благодаря на всички колеги за предложенията и коректното отношение на тези с които стигнахме до сделка!

                      Може да заключите темата.
                      2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                      2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                      2007 HOMDA FMX 650

                      Коментар


                      • #12
                        До: Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

                        Темата е отново отключена по моя молба от PEPPY, за което му благодаря.Оказа се че мотора който купих има скрити дефекти, които ще ми струват пари, купувача е знаел за тях със сигурност, но не го сподели.Аз ще си поема разходите по отстраняването им, но имайте предвид този човек и не му се доверявайте - ника му е gelev - http://forum.offroad-bulgaria.com/member.php?u=7807, казва се Георги Гелев и е от Благоевград!

                        Ето и какво всъщност стана :

                        1-во съобщения - ЛС в forum.offroad-bulgaria.com :

                        Аз до 2000 лв мога да ти предложа мотор. Хускварна 125cc .. ако си заинтересован пиши ми да ти дам снимки и да ти дам информация.

                        2-ро съобщение в abv.bg :

                        Мотора е Husqvarna Cr 125, за конските сили какво да ти кажа.. кросовите мотори ги водят около 40 конски сили, но на дали има мотор 2ра употреба, който да е 40 "коня". Състоянието на двигатела е добро, буталото е на половин сезон, каран е с хубаво масло, веригата и венците са на по малко от половин сезон. Външния вид е горе долу добър, само на задния калник има малко очукано(напукано), но това го има на почти всички мотори. За цената мога да падна малко под 2000 лв. Ако си заинтересован мотора се намира в гр.Благоевград, давам ти и един телефон, ако решиш нещо звънни - 0878 78 32 56
                        Поздрави, Георги!

                        Моя отговор : Здравей,
                        На пръв поглед мотора ми харесва.Не разбрах коя година е и има ли документи, тъй като може би си видял в темата ми, че онзи ми го дават без документи......Единственото, което е кофти е, че е доста далеч от Габрово и аз няма как да го транспортирам до тук.....Кажи и все пак някаква окончателна цена, за да си правя и аз сметката.Не съм запознат с марката, има ли части и консумативи за тях в БГ?И ще ми е достатъчен ли за моето тегло, около 110кг съм

                        3-то съобщение в abv.bg :

                        Документи няма, аз съм 80 килограма и ме подмята навсякъде. За частите казват, че са им проблемни, но има хора, които ги доставят. Мисля, че едно момче от форума ги доставяше. Мога да ти сваля до 1800 лв, а годината на мотора е 1998.

                        МОя отговор : Ако гумите стават за един сезон каране, ако намериш някакъв начин да го транспортираш до Габрово за твоя сметка и ако ми издадеш някакъв документ /фактуа, нотариално заверен договор за покупко-продажба и т.н./, че съм купил мотора от теб мога да го взема за 1800лв.Ако решиш ми пиши или звънни на 0885838827 - Цецо.
                        Лек ден!

                        4-то съобщение в abv.bg :

                        Предната гума ще ти изкара 1 сезон, за задната немога да гарантирам цял сезон. Мога да намеря договор на Италиянски, и превоз мога да намера. Но трябва, примерно да дойдеш и да ми оставиш някакво капаро 100 лв примерно. За да не се разкарвам напразно до Габрово.. Или да дойдеш, да го платиш и после заедно с тебе да ти го докарам до Габрово.

                        Моя отговор : ОК, имам още няколко предложения, които обмислям.Ако реша да взема твоя ще е края на другата седмица, Петък евентуално, ще си го транспортирам с комбито, ако се наложи ще му махнем предната капла в най-лошия случай.....И ако реша да го взема ще ми трябват координатите на човека, който доставя части за тях.Пък ако за целия сезон ще трябва да сменя само задна гума ще е чудесно !
                        Лека вечер и ако се спра на твоето предложение ще ти звънна.

                        Моя отговор2 : ОК, надявам се мотора е в състоянието от снимките, които си ми пратил, тези на които има сняг по него ?
                        Не ми се иска да дойда до Благоевград и да видя нещо съвсем различно ......

                        Моя отоговор3 : Днес или утре едни колеги ще ти звъннат да видят мотора, ако отзивите са добри мисля в Четвъртък сутринта да съм в Благоевград и да го взема.

                        5-то съобщение в abv.bg :

                        Bratle vij sega moje li da se razbera s tvoite hora da doidat v 4etvurtak ili petuk shoto sam mnogo napregnat teq dni i nqmam svobodno vreme, a i v srqda imam malko put ?? Motora e kakto si e bil na snimkite samo deto sam smenil prednata guma i rakohvatkike.



                        В крайна сметка се спрях на предложението на въпросния Георги Гелев от Благоевград, пропътувах на 650км в двете посоки от Габрово до Благоевград, навъртях един час телефонни разговори, поех си разходите за нотариус и т.н.През този един час телефонни разговори няколко пъти попитах освен козметичните забележки има ли някакви други липси и проблеми по мотора, отоговора, разбира се беше НЕ.На място при покупката продавача продължи да ме убеждава, че мотора няма проблеми, е капеше малко бензин от кранчето на резервоара, но това не е болка за умиране /в последствие се оказа, че губи по около 100 грама бензин на ден от кранчето мотора/.Оказа се че липсва бутона за гасене на мотора, но и това не е болка за умиране.Супена ръчка на съединителя - пак не е фатално.Задната гума доста зле, но за това ме беше предупредил,както се вижда по-горе.До тук добре, направихме едно кръгче, аз не му разбирам и го карах лекичко, и мотора угасна - няма бензин.Викам дай да налеем, аз ще го платя, после ще го източим, дай да видим как върви, държи ли обороти и т.н.Продавача се притесни доста сериозно от моето предложение, но след като наляхме около 3 литра бензин мотора си вървеше и всичко беше ОК на пръв поглед, при които си помислих, че така ми се е сторило продавача да се е притеснил......Отидехме при нотариуса, дадохме парите на момчето, натоварихме и се прибрах в Габрово щастлив че имам мотор.На другия ден напълних резервоара ДО ГОРЕ и газ на една поляна до нас да го тествам.Карах малко спрях, поглеждам отдолу тече антифриз, отделно и бензин блика от резервоара под левия пластмасов протектор.Прибрах лекичко мотора и свалих протектора - както и вече бях започнал да предлогам резервоара беше СПУКАН и неуспешно залепен!Предишни ден не го видяхме, тъй като наляхме 3 литра бензин/такава "туба" имаше продавача/, а спуканото е около половината на резервоара.Добре поне, че след като го разглобихме се оказа, че теча на антифриз е от един маркуч, който се беше леко извадил в единия край.Това се случи на 13.02, на 14.02 все пак успях да се свържа с човека, разчитайки на това че сме колеги от форума пожелах по някакъв начин да ме компенсира за откровената лъжа за скритото спукване на резервоара и да забравим за случая и да се разделим по живо, по здраво.В крайна сметка стигнахме до вариант да ми намери хубава задна гума и да ми я прати.На 21.02 му писах следното съощение, тъй като беше минала вече цяла седмица, а аз гума не бях получил :

                        Здрасти,
                        Какво стана, намери ли ми гума?Ако все още не си ето едно изгодно предложение от форума :

                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=53523

                        Ще ми се до края на другата седмица да сме решили този въпрос, тъй като започвам да карам сериозно мотора, а на старата гума и остава съвсем малко живот.Ако не ти се занимава можеш да ми пратиш 50лв да речем и сме чисти, аз гума ще си купя.
                        Кажи какво правим?

                        6-то съобщения - ЛС в forum.offroad-bulgaria.com :

                        50/60 лв. не мислиш ли че са множко за гума 2ра употреба??

                        На мен вече ми писна да звъня и пиша и му написах следното, оттогава нито ми е отговарял, нито си вдига телефона :

                        А един нов резервоар колко струва според тебе???А втора употреба???Ако са много 50лв за гума, колко не са?Айде намери за по-малко и ми я прати, чакам те вече цяла седмица.И въпроса е да става и за каране все пак, не да я хвърля след 3 карания ....... Отговори ми какво правим, не ми задавъй тъпи въпроси ако обичаш, смятам че бях достатъчно търпелив, мисля че се разбрахме нещо и очаквам да си спазиш общанието!


                        Не съм за 50 или 100лв, подразни ме наглостта на това дете, щом от 16 годишни лъжат и мажат не ми се мисли какво ще представлява на 25-30 години.Не съм очаквал да купя нов мотор без кусури за тези пари, козметичните и други дребни забележки ги преглътнах, но момента с резервоара много ме вбеси!Държах да си купя мотора от форума, а не от мобиле.бг, разчитах на някаква колегиалност и коректност, но уви.Не ви съветвам да имате някакви взимоотношения с този човек, според мен е некоректен и прикрива дефекти на моторите, които продава.В момента продава отново други два мотора, единия го е карал един-два пъти, странно нали?

                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=52900

                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=53649

                        Не смятам, че такива хора имат място тук, но това е мое мнение, нека модераторите решат!
                        Последно редактирано от shavo; 23-02-09, 18:32.
                        2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                        2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                        2007 HOMDA FMX 650

                        Коментар


                        • #13
                          До: Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

                          Братле познавам gelev но не лично.Аз ти продавах перфектен мотор за 1500лв които няма да го пипнеш но преди да си купиш мотор прочети ли тази тема? http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=1114

                          Коментар


                          • #14
                            До: Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

                            Само за протокола да отбележа, че цените за резервоар втора употреба започват от 250лв и стигат до 600лв нов.
                            Георги кажи нещо по темата приятелю, защо мълчиш, обясни на всички във форума как стоят нещата?
                            Последно редактирано от shavo; 25-02-09, 15:01. Причина: Правопис
                            2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                            2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                            2007 HOMDA FMX 650

                            Коментар


                            • #15
                              До: Купувам cross/enduro 125 кубика, до 2000лв+екипировка

                              какво да ти каже колега кво да ти каже , аман от такива дребни тарикатчета на брат ми мотора на братчеда на братчетката ........
                              играч на дребно според мене , кофти че си се оказал ти прецакания
                              по добре да си беше казал за дефекта едва ли би те отказал да го купиш но поне да си знаеш , малко са коректните търговци , но ги има
                              предния ми мотор се оказа със скрит дефект , след 5 мин разговор по тел , на следващия ден момчето дойде и на място отстрани проблема за негова сметка и естествено с куп извинения излишно е да споменавам откаде закупих следващия си мотор и колко мои приятели ме последваха !!!!
                              а относно продавача бих го посаветвал горещо да отговори на отправените нападки и да си каже и той мнението , защото в случая малчанието е равносилно на ,,невазможност да продам на брата мотора ,, поне на някой от форума прочел тази тема

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X