Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов собственик на Рейндж Ровър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Нов собственик на Рейндж Ровър

    Честито,
    както каза Ники, възглавниците от Падок са по около 65 паунда за бр., не е толкоз страшно, в сравнение с цените тук - 440 лв. за брой.
    И аз скоро смених 2 задни (за което сърдечно благодаря на Лазар) и за сега всичко е ОК.
    Няма да се пУашиш..
    [COLOR=#01b4f8][B][URL="http://forum-lines.ru/"][IMG]http://forum-lines.ru/rez/ab42532.gif[/IMG][/URL]
    [/B][/COLOR][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/picture.php?albumid=469&pictureid=6937[/IMG][COLOR=#01b4f8][B][FONT=Tahoma][COLOR=Navy]
    Land Rover Range Rover 2.5 TDS - 95'[/COLOR][/FONT]
    [/B][/COLOR]

    Коментар


    • #17
      До: Нов собственик на Рейндж Ровър

      Благодаря за пожеланията. Ще се радвам да се запознаем и да обсъдим някой наболели въпроси. Към края на месеца един приятел трябва да пътува до Англия и разчитам да донесе проблемните възглавници ако има промяна ще очаквам помощ от вас относно поръчката им от падок. Поздрави на всички.
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 25-02-16, 11:04.

      Коментар


      • #18
        До: Нов собственик на Рейндж Ровър

        Здравейте отново обръщам се с въпрос за съдействие при запалване парното започва да работи но след време (различно понякога 15 минути друг път 40) на дисплея долу в дясно се появява книга с удивителна и парното намаля или спира. При изгасване на двигателя и ново запалване книгата изчезва и всичко работи до следващото и появяване.
        И да попитам ако на някой се намира излишна една задна въздушна възглавница за РР 38 и на какви пари. Благодаря предварително. А за бирата то се видя че нямя желяещи но да се надяваме че със затопляне ня времето ще се отвори жаждата на някой колеги.
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 28-10-09, 14:14.

        Коментар


        • #19
          До: Нов собственик на Рейндж Ровър

          Ти за бирата не се притеснявай, тя не е проблем
          По въпроса за "книжката" на дисплея - тя се показва, когато
          компютъра отчете доста грешки свързани с работата на климатика или
          в момента има проблем с него, най-често са едни три моторчета
          дето отговарят за "местенето" на клапите за "топъл" и "студен поток"(а цената им е доста солена)
          Ето няколко идеи от мен
          1. Ще хубаво да си смениш поленовите филтри, ако не си го направил
          2. Да ти изчистят грешките от компютъра(МП, Дару или колега mumbler)
          3. Въпросните моторчета, ако проблемът остане след изчистване на грешките(за повече информация прочети тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=43218 )
          "Bis dat qui cito dat"

          Коментар


          • #20
            До: Нов собственик на Рейндж Ровър

            Грешките в климатроника изчезват сами когато се отстран проблема.Не е нужно сетване от компютър.
            В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

            Коментар


            • #21
              До: Нов собственик на Рейндж Ровър

              Провери си виското,ако не работи дбре и климатика ти е включен може да не се охлажда достатъяно,защото радиатора на климатика излъчва и тои доста топлина.Поне при мен беше така,
              Големите мъже си играят с големи играчки

              Коментар


              • #22
                До: Нов собственик на Рейндж Ровър

                Виското е сменено с ново и го прави също когато не е включен климатика.
                Не знам може би ако се качи на ком. ще покаже причината. А за задна въздушна възглавница инфо.
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 28-10-09, 14:14.

                Коментар


                • #23
                  До: Нов собственик на Рейндж Ровър

                  Зравейте, имам нужда от съдействие. Подлежи смяна на въздушните възглавници 3 броя една задна, която навярно е оригиналната и е в меко казано работно състояние и двете предни. Както знаете, цените тук са солени, та моля колеги от форума за съдействие относно поръчка от падок. От форума прочетох за колегата Лазар, но не намерих негов контакт. Оставам тел. за връзка като предварително благодаря. 0888 75 92 78. Поздрави: Петрини.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Нов собственик на Рейндж Ровър

                    Първоначално публикуван от petrini Преглед на мнение
                    Зравейте, имам нужда от съдействие. Подлежи смяна на въздушните възглавници 3 броя една задна, която навярно е оригиналната и е в меко казано работно състояние и двете предни. Както знаете, цените тук са солени, та моля колеги от форума за съдействие относно поръчка от падок. От форума прочетох за колегата Лазар, но не намерих негов контакт. Оставам тел. за връзка като предварително благодаря. 0888 75 92 78. Поздрави: Петрини.
                    ... разгледай ТОВА ТУК,
                    .... а и най-малкото което можеш да направиш е да напишеш лично съобщение на Лазар,имаш тази възможност.
                    Land Rover Discovery:
                    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Нов собственик на Рейндж Ровър

                      Благодаря за бързата и точна реакция на колегите. Въздушните възглавници вече са поръчани от Лазар и ги чакам след празниците. Весели празници и безаварийни километри.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Нов собственик на Рейндж Ровър

                        Привет,

                        както говорихме по телефона ти пускам линк към сайта с информация (имай предвид, че там са само 4.0 и 4.6 бензиновите, т.е. информация по двигателя едва ли ще намериш, но за останалото са супер):

                        http://www.rangerovers.net/rrparts4.html

                        и тази секция:

                        http://www.rangerovers.net/fixindex.html

                        Конкретно за ABS-а виж тук (в края на страницата има снимка с местоположението на сензора): http://www.rangerovers.net/repairdet...aketc/abs.html

                        За смяна на възглавници освен Дарукар друго не знам какво да препоръчам. Имат опита и освен това ако се наложи някой от закрепващите елементи да се смени ги имат налични, а иначе търчиш да ги купуваш пак от Дару или Мото Пфое. Смяната е 60 лв. (цена от февруари този месец).

                        За четене и пипане по компютъра бих препоръчал mumbler, който има и техниката и познанията. Не съм сигурен, че в Дарукар няма да сменят поред, докато се отстрани проблема.

                        Поздрави, ако има нещо друго с което можем да помагаме ще направим всичко възможно.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Нов собственик на Рейндж Ровър

                          Честит да ти е колега със здраве да си го караш

                          Коментар


                          • #28
                            До: Нов собственик на Рейндж Ровър

                            Първоначално публикуван от petrini Преглед на мнение
                            Здравейте от скоро съм собственик на РР 2.5 TD 1995г. Направо съм очарован от поведението му, като се има и напредвид предишният джип (фронтера спорт). Не съм го тествал още в полето но скоро се надявам и това да се промени. Не иска да включва на бавни и постоянно изписва select neutral някакво мнение по въпроса.
                            Честито и от мен
                            Малко инфо по този проблем. Моя озписва абсолютно същото съобщение.Закарах го в МП-Бургас и там ме поляха със студена вода.Както някои колеги написах има датчик които стои на кутията и следи във какво положение ти е скоростния лост.Ако не е той следващата мярка е почти крайна. Сваля се скоростната кутия вътре имало някаква тефлонова втулка която се износвала и не показва на датчика положението на лоста. От МП ми казаха че ако не е пипана кутията тази втулка се завъртала от към не износената част й проблема се решава за тази услуга ми казаха около 500-600лв и аз се отказах понеже го ползвам повече като шусейка. Дано инфото да ти е било полезно и много безаварийни Км.
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 28-04-09, 06:26. Причина: цитат

                            Коментар


                            • #29
                              До: Нов собственик на Рейндж Ровър

                              Проблема е в мотора, който включва ниски и високи, трябва да се свали и да се разглоби. Почиства се с гумичка за молив и се регулира добре.На единия от ренджовете ми (този които е ръчка) като спра на място и държа съединителя, пак си превклзчва на (ниски,високи), а този проблем беше на един приятел на ренджа и така го оправихме. Ако исписва този надпис (select neutral) не си играите с копчето защото понякога се вклзчва и неможе да се изклзчи и остава на ниски. А относно МП незнам какво са ви казали и незнам от кога започнаха да поправят ск. кутии, защото по принцип казват (смяна с нова - 10 бона) поне така ми казаха на мен и на един приятел от форума.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Нов собственик на Рейндж Ровър

                                Благодаря на всички за пожеланията и съдействието. Първо предстои смяна на възглавници, после на тампони и след това ще стигнем и до бавните. Да благодарим предварително и на майстора и да му пожелаем спорна работа .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X