Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: CRF mania (само за пристрастени)

    Момчета, не че искам да се хваля или почти не, но погледнете какво излезе на първо място в гугъл, като написах honda mania:

    http://images.google.com/images?q=ho...-8&sa=N&tab=wi

    *моето моторче

    и понеже тука се е разразила една тема възхваляваща бибероните на КТМ и доставките им, да ви съобщя, че в Четвъртък се обадих по телефона и си поръчах ангренажна верига от Бултрако, във Вторник дойде... от Япония...със самолет Хонда. Така че и нашия дилър си е добър, дори и да няма фирмени памперси, които са толкова нужни през първите дни на хората решили да сменят моторите си за Хонди

    Коментар


    • До: CRF mania (само за пристрастени)

      ммм да не би да се съвземат тези и на мен ми направи впечатлението ,че на един приятел му дойдоха лагери за няма седмица и посмислих ,че е просто някаква случайност ..има надежда

      Коментар


      • До: CRF mania (само за пристрастени)

        Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
        Четвъртък се обадих по телефона и си поръчах ангренажна верига от Бултрако, във Вторник дойде... от Япония...със самолет Хонда. Така че и нашия дилър си е добър
        Браво,това са добри новини.Дано да са сериозни с доставките.Дано да се сетят, че това е много важна част от търговската верига.Най-добрата реклама сме ние потребителите.

        Коментар


        • До: CRF mania (само за пристрастени)

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          ....
          Това е само един ордьовър към основното ястие което приготвям за темата, но повече към края на Януари - 09г.
          А дотогава само живот и здраве да е за всички нас.
          Очаквайте неочакваното...
          И така, вече е края на Януари, време е Снежанка да си тръгва от нас за да мога да се отдам на любимото си хоби.......
          Но престоят на Снежанка не беше "залудо"..като се казва по нашия край..
          Почвам от далече...на състезанието в Стара Загора през Декември имах щастието да се запозная с един голям ЧОВЕК..
          И веднага казвам защо е ГОЛЯМ..въпреки многото си ангажименти със сериозни проекти и ремонти,
          той се съгласи да се захване с една на пръв поглед доста кичозна идея... НО..само на пръв поглед...
          И така, моторът ми беше разглобен така както не е бил и в Япония...
          След като беше свалена и последната спица, не без помощта на горелка.../бяха спекли/, обръчите, главините,
          рамката и какво ли не още...видно от снимките беше занесено на прахово боядисване..

          Но през времето през което чакахме да ни дойде редът за боя ние с колегата не стояхме със скръстени ръце...
          Аз се занимавах със Снежанка а той с моя мотор.

          - Беше отрегулирана предницата така както само той може и обслужена с ново масло.
          - Беше обслужен и задният шок..
          - Смяна ватата на ауспуха
          - Реглаж на клапаните
          - Реглаж/профилактика на карбуратора
          - Смяна на спирачната течност..трети път за една година
          - Смяна лагерите на главините
          - Смяна на антифриза
          - Смяна на масла в двигателя

          И сега понеже виждам, че вече не четете ами скрулирате по снимките, спирам до тук, пък надолу ще допълвам..

          Ето така изглежда в оригинал един CRF 450...


          А ето така един пипнат от НАС...
          Двигателя си седи на станока и чака моментът когато Чинела ще започне да издевателства над него..






          Я да видим ще стане ли на боксер под ъгъл 70градуса...


          Ами под 90..


          Уауууууу....




































          Да знам, че сега вски си вика абе кой е този човек дето се е вързал по "акъла" на Чинела....
          Ами ето го казва се Жоро Пашов от Сливен....има още да се чува за него..ВЕРВАЙТЕ ми.



          И не на последно място ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ за нервите, търпението и майсторлъка от МЕН.

          Коментар


          • До: CRF mania (само за пристрастени)

            Ето така изглежда в оригинал един CRF 450...
            ..чинел..браво за материала..все пак само да вметна че така изглежда разглобен..хонда...црф 250 ..я се вгледай хубаво в снимката

            ..но комент за останалото.. досега имах някакви подозрения..за диагнозата ти но сега вече съм сигурен потвърдена е на всички инстанции..даже галена зарад теб пусна песента.."знам диагнозата" и" чакам дозата"

            предлагам официално да те удостоим с почетното звание-"офроуд булгерия-црф манияк " реали силно пристрастен

            а за Жоро Пашов ..и той и баща му отдавна са си доста известни люде .. ..мисля че няма някой свързан с моторните спортове който да не ги познава или поне да не е чувал за тях ..навремето едно от нещата които бяха направили е суперкрос трасе..на което Жоро тогава караше много яко..аз по това време бях в..може би девети клас и имах балканче ..и наблюдавахме суперкроса по телевизията -даваха го пряко доколкото помня..там за пръв път чух за фамилията им..години по късно имах честта да се запознаем и лично с баща му -невероятен човек ..но..както и да е ..това е една друга тема

            Коментар


            • До: CRF mania (само за пристрастени)

              Браво Чинел , маниакално Жоро е механик и на не толко известния като теб Росен Тончев Браво -- перфектна работа

              Коментар


              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                Не намирам точните думи , само мога да кажа, че нямам търпение да го видя сглобен
                Браво Чинел, наистина си "№ 1 CRF манияк на България"
                Hristo Draganov
                http://htftp.domainbg.com/HD/

                И аз искам България чиста ! ! !

                Коментар


                • До: CRF mania (само за пристрастени)

                  Иване, ти си ЛУД !
                  Признавам този проект за най-маняшкия в целия интернет !
                  Гледал съм и на DirtBike Проекта и снимки най-разнообразни, но само като си представя това как ще изглежда и не ми се мисли направо
                  Мисля, че ти останаха само една тава на двигателя (май нямаше такава мисля ) едни предпазители на рамата да не търкаш с ботушите хубавата боя и едни червени тунинг маркучи за радиаторите и мисля, че май май няма да има какво вече да му се сложи
                  Признавам те ! Дълбок поклон пред манията ти !!!
                  ----
                  ПП. Що не си вземеш едни ръчки за съединителя и спирачката на ASV мисля че ще изглеждат супер и ще са доста в тон с окраската на мотора
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • До: CRF mania (само за пристрастени)

                    Хи хи хи...
                    Много червен бре Чинел
                    ЛЕВ-СКИ, ЛЕВ-СКИИИ
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • До: CRF mania (само за пристрастени)


                      Свършили сте червената боя в България бе!!
                      А това заразно ли е?
                      Последно редактирано от Димитър; 23-01-09, 21:29.
                      2010 CRF 250 R

                      Коментар


                      • До: CRF mania (само за пристрастени)

                        Това е наистина много яко,но само да си седи във гаража и да го вадиш за изложения,ще съм любопитен да го видя след някое и друго каране.
                        [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                        Коментар


                        • До: CRF mania (само за пристрастени)

                          Първоначално публикуван от ianko Преглед на мнение
                          Това е наистина много яко,но само да си седи във гаража и да го вадиш за изложения,ще съм любопитен да го видя след някое и друго каране.
                          Ааа, не си ме разбрал колега. Аз го правя за да го карам само на червения килим при раздаването на оскарите иначе няма...



                          А на останалите колеги благодаря за отзивите, трогнат съм... НО заслугата е на г-н Жоро Пашов не е моя...
                          И само за протокола..левскар съм...

                          Коментар


                          • До: CRF mania (само за пристрастени)

                            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                            И така, вече е края на Януари, време е Снежанка да си тръгва от нас за да мога да се отдам на любимото си хоби.......
                            Но престоят на Снежанка не беше "залудо"..като се казва по нашия край..
                            Почвам от далече...на състезанието в Стара Загора през Декември имах щастието да се запозная с един голям ЧОВЕК..
                            И веднага казвам защо е ГОЛЯМ..въпреки многото си ангажименти със сериозни проекти и ремонти,
                            той се съгласи да се захване с една на пръв поглед доста кичозна идея... НО..само на пръв поглед...
                            И така, моторът ми беше разглобен така както не е бил и в Япония...
                            След като беше свалена и последната спица, не без помощта на горелка.../бяха спекли/, обръчите, главините,
                            рамката и какво ли не още...видно от снимките беше занесено на прахово боядисване..

                            Но през времето през което чакахме да ни дойде редът за боя ние с колегата не стояхме със скръстени ръце...
                            Аз се занимавах със Снежанка а той с моя мотор.

                            .
                            За мотора разбрахме ! Всичко е много добре! Сега очакваме малко снимки със Снежанка да видиме какво сте правили.....

                            Коментар


                            • До: CRF mania (само за пристрастени)

                              Леле Чинел, рамката кърти ...Но си майстор на съспенса, нямам търпение да го видя сглобен. Ще е най-манекенския мотор - само за фото сесии.

                              Коментар


                              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                                А бе и аз това му казах ама той ми се убиди.
                                [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X