Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо КТМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо КТМ

    Пускам тази тема защото съм удивен от бързата доставка на части от представителството.Вчера към обяд си поръчах лула за свеща,днес сутринта ми я донесе куриера.Еми да ме извиняват другите но не мога да чакам за части цяло лято,кел-фаида че са малко по евтини.Ей за това КТМ!

  • #2
    До: Защо КТМ

    Е за т'ва трябваше да си купиш цял КТМ, не половин ....
    Аз също съм супер доволен от работата с пичовете от Пазарджик! Браво, само така!

    Коментар


    • #3
      До: Защо КТМ

      Първоначално публикуван от BukToP Преглед на мнение
      Е за т'ва трябваше да си купиш цял КТМ, не половин ....
      Аз също съм супер доволен от работата с пичовете от Пазарджик! Браво, само така!
      Е аз пък съм супер не-доволен.За двете лагерчета на кобилиците чаках почти цяло лято и звънях по два пъти седмично,но все ги нямаше във пратките със големите кашони а теса не по-голями от 20ст.Е вярно накрая ми направиха 5лв.отстъпка от цената но нервите и чакането не могат да се платят.Във момента и със Ямахата е така,може и аз да съм някакъв супер голям каръкзнаели човек.
      [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

      Коментар


      • #4
        До: Защо КТМ

        Аз също мога да потвърдя, че КТМ-Пазарджик се справят, за разлика от един голям магазин намиращ се на околковръстното в София
        Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

        Коментар


        • #5
          До: Защо КТМ

          И аз да кажа че съм много доволен от момчетата в Пазарджик,само така момци.Така се прави бизнес.
          Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

          Коментар


          • #6
            До: Защо КТМ

            И аз да кажа поръчах си стойки за мотори първо човека от магазина предложи ако не ми хареса стоката и изработката да му я върна обратно по куриера и второ ги пусна веднага от днес за утре сутринта. Този начин на работа ще привлече много хора недоволни не само от магазина на околовръстното. Има и друго погледнете аксесоарите на КТМ има ли друга такава компания имат и тостер КТМ аз карам Хонда но немога да не призная удивителния асортимент от глезотий които предлагат няма друга такава фирма която да ти предложи всичко ако си маниак а и допълнителните екстри в никакъв случей не са скъпи.Ако искаш например очила Хонда в хонда не продават очила това да не е оптика и си купуваш какви си намериш малко тъпо се получава?
            Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
            Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

            Sofrace Offroad Team

            Коментар


            • #7
              До: Защо КТМ

              Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
              ....Ако искаш например очила Хонда в хонда не продават очила това да не е оптика ...?
              Сигурен ли си... утре ще ти снимам моите... пък тогава ще си говорим.

              Коментар


              • #8
                До: Защо КТМ

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Сигурен ли си... утре ще ти снимам моите... пък тогава ще си говорим.
                Сигурен съм,че си докопал нещо и сега се надуваш но малко ме съмнява да си го купил от офицялния дилър то по света може и да има нещо някаде ама не е на едно място всичко или поне аз незнам за тъкова място. А и веднага в мен напира въпроса ти като имаш очила Хонда що си траеш ами не кажеш и на другите да покараме и ние с аксесоари хонда? И ме караш да си срамя мотора сложен на стойка от конкуренцията?
                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                Sofrace Offroad Team

                Коментар


                • #9
                  До: Защо КТМ

                  Защо КТМ??
                  Защото няма 125сс 96 кила хард ендуро модел на кавазаки или хонда, или...
                  Частите и тяхната доставка не са ми приоритет. Все пак мотора ми трябва за да го карам с кеф не да го държа в бокса разглобен. Досега моя КТМ 1998 ЕХС125 се представя не по-зле от японски кросак, въпреки че го ръчкам и на мотокрос трасе.
                  Последно редактирано от Димитър; 20-01-09, 21:06.
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • #10
                    До: Защо КТМ

                    Между другото никоя фирма не си произвежда рекламните матеряли тва с тостерите и разни други са само зарибявки ... дъра- бъра
                    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                    Коментар


                    • #11
                      До: Защо КТМ

                      Засега това са най-коректните дилъри на пазара ,и въпреки че НЯКОИ тяхни конкуренти се опитаха да ги съботират и компрометират компанията майка от Австрия твърдо остана зад ТЯХ.

                      пп. не само тостери а кто се почне от бельо до дънки и дмска конфекция а да не говорим за бебешките дрехи и аксесоари (защо ли ЧИКО правят за тях биберони )

                      Коментар


                      • #12
                        До: Защо КТМ

                        Добре,евала на момчетата от Пазарджик ,така трябва да се работи.
                        Ноо , до тук не става ясно защо точно КТМ.Отдавна си го задавам и аз този въпрос.
                        Давайте конкретно плюсове и минуси,аз харесвам КТМ като цяло ама ми стана интересно и искам да знам какви са му предимствата пред другите марки като двигател,рамка,окачване и т.н. като цяло.
                        Кавазаки КЛХ 300 04г
                        Кавазаки КХ 65 04г
                        Опел Астра 94г
                        Мерцедес 124 91г

                        Коментар


                        • #13
                          До: Защо КТМ

                          може и да няма някакви конкретни предимства освен може би най-голямото разнообразие модели ,но на хората не им се чака за части по 2 3 седмици или месец дори(че и повече) ,на мен лично ми се кара црф не ктм ама знам ,че като му са строши нещо ще си отчакам ,а от ктм най-бавната ми поръчка е за 5 дена ,че го нямаха на склад.
                          Доволен съм от представителството

                          Коментар


                          • #14
                            До: Защо КТМ

                            Това за сега е най-спортното и удобно еднуро ! Няма в момента по-подходящ мотор за ендуро от КТМ. Казвал съм го в друга тема, казвам го и сега !
                            Въпросът с резервните части също никак не е маловажен.
                            Пазарджиклии си вършат много добре работата и въпреки саботажите, пак се справят, за което ги поздравявам ! Колегата ktm450sxs подържа сервиза им и има най-необходимото винаги под ръка.
                            Бултрако също горе-долу са добре, но останалите ...

                            Ясно е, че японците не работят сериозно върху проектите си "Ендуро" !
                            Ако някоя друга фирма изкара на пазара по-добър мотор от КТМ, вярвайте, веднага ще си го взема, но засега ситуацията е таква.
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: Защо КТМ

                              Тази тема стана малко :да похвалим или наплюем доставчиците:ама,лошо няма.Лятото си счупих зъбните колела на коляновия вал и познай след седем дни бях в гората , ако това стане с някоя Японска машина не му завиждам на собственика колко време ще почива
                              Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X