Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

    Кажете кога ще се събирате по конкпетен час, защото аз и Асен Даскалски ще тръгнем от София на 24 !
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

    Коментар


    • #62
      Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
      Влади, пак казвам, аз не се наемам да организирам някакво мероприятие което да е ОК за Всички, просто не мога
      Така че мислим да покараме и да се порадваме на природата и самото пътешествие, не мисля че ще е много тежко (черни пътища, поне на местата който вече сме минавали), но ако ви се кара, имате точките за дните, картата на Събин е пълна с пътчета с различна трудност, има и много (не чак толкова добър) асфалт, така че давайте организирайте се и ако първият ден не ви хареса нашият маршрут, винаги можете да хванете алтернативен и да си изкарате Прекрасно (дано и времето да не е според прогнозите - дъжд)
      Съжалявам че така се обърнаха нещата, но по-добре Нещо от колкото Нищо
      Алекс, не ме разбирай пограшно аз вообще не се сърдя, напротив много ми харесва твоят маршруд. Но не съм подготвен, и не искам да съм в тежест на групата!
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #63
        Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

        Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
        Алекс, не ме разбирай пограшно аз вообще не се сърдя, напротив много ми харесва твоят маршруд. Но не съм подготвен, и не искам да съм в тежест на групата!
        Знам Влади,
        и за това казвам, пробваите и ако ви е в повече има алтернативи, който могат да се огледат по картата, но пак повтарям проблема със спането е Голям!

        За сега плановете за тръгване са около 9:30часа на 24-ти от София от къде по-точно предстои да се уточни

        Коментар


        • #64
          Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

          Предлагам да направим последно преброяване на участниците в похода, да се разберем за конкертен час на збирка в Якоруда и все пак да си разменим и телефоните (моя е в подписа ми)

          Независимо от времето, тази част на родопите е невероятно красива и мисля че един дъжд няма да ни спре да си прекараме приятно на чист въздух

          Коментар


          • #65
            Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

            Много хубаво предложение.
            Браво, Алекс.
            Лично аз най-вероятно ще се включа от дата 25.
            Спането ме притеснява защото ми се струва прекалено влажно за палатка, а същевременно незнам дали ще има места в хотелите.
            Имах известни колебания за избора ми на машина , софт-Паджеро или хард-Уазик , но след тези дъждове смятам да съм с хард возило ( макар и бавно).
            Другият ми въпрос е дали ще има дечица в групата защото евентуално мога да взема и моето.
            LZ1VMH

            Коментар


            • #66
              Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

              Сигурно и един неподготвен Самурай с кални гуми ще се присъедини за 24 и 25. Според прогнозата в петък няма да вали в райна, а в четвъртък слабо и температурите ще бъдат около 10С на височина 1500м. Аз съм много за спане на палатка...други желаещи. Нещо Голди спомена....
              Последно редактирано от Jimi; 21-05-07, 22:29.
              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
              Drag Grand Canyon Daily
              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
              LZ1JYM

              Коментар


              • #67
                Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                Аз със сигурност ще водя и дете.

                Коментар


                • #68
                  Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                  Ние ще се съберем в 9:30ч. на 24-и Май 2007г. на бензиностанция Лукоил веднага след караулката по магистралата към Пловдив (на изхода на София) N42 37.846 E23 27.869
                  Надявам се да сме готови и да тръгнем от Якоруда някъде около 11ч (там можем да се съберем около бензиностанцията на входа на Якоруда от страната на Юндола)

                  Коментар


                  • #69
                    Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                    От Якоруда първия преход колко време ще отнеме примерно.....

                    Коментар


                    • #70
                      Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                      Няма за какво да съжаляваш, предложи чудно тридневно трасе , аз съ този който не се справи с организацията (не ги умея явно тези неща ).
                      В крайна сметка ще се случва ли нещо или не,защото като чета май организацията е пожелателна.

                      Коментар


                      • #71
                        Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                        Аз отпадам, много ме е яд Пожелавам ви приятно изкарване на празниците

                        Коментар


                        • #72
                          Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                          Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                          От Якоруда първия преход колко време ще отнеме примерно.....
                          Ако няма повреди (дано), най-късно, дори с доста мотане в 18ч. ще сме в ЦиговЧарк е естествено зависи си от нас

                          Коментар


                          • #73
                            Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                            Първоначално публикуван от Пламен Бешков Преглед на мнение
                            В крайна сметка ще се случва ли нещо или не,защото като чета май организацията е пожелателна.
                            Не зная какво се има предвид под пожелателна организация, но организация има (благодарение на Алекс).

                            Коментар


                            • #74
                              Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                              Ей, хора, какво значи пожелателна организация? Алекс е направил подробен маршрут и карта за чудо и приказ, с Яро определят точки за събиране и организация, а Вие - пожелателна. Ами на някой ако не му харесва, нека сам да организира нещо, да видим що е то " непожелателна" организация( или какъвто е там странния термин, обратен на пожелателна). Я по-добре се стегнете и им помгнете, аз и от Украйна виждам, че маршрута е супер и минава през много интересни места.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #75
                                Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Ей, хора, какво значи пожелателна организация? Алекс е направил подробен маршрут и карта за чудо и приказ, с Яро определят точки за събиране и организация, а Вие - пожелателна. Ами на някой ако не му харесва, нека сам да организира нещо, да видим що е то " непожелателна" организация( или какъвто е там странния термин, обратен на пожелателна). Я по-добре се стегнете и им помгнете, аз и от Украйна виждам, че маршрута е супер и минава през много интересни места.
                                А от Украина агнешко, можеш ли да ядеш???!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X