Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

    Искам да запиша и една ТLC 120 с двама пасажери
    My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

    Коментар


    • #47
      Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

      Аз не разбрах, всеки сам ли трябва да си подсигури хотел,
      Или има предведен?
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #48
        Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

        Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
        Аз не разбрах, всеки сам ли трябва да си подсигури хотел,
        Или има предведен?
        Казано си е по-горе:

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        ... Скоро ще поставя тук телефоните на още едно-две места за настаняване. Не забравяйте, че всеки сам се грижи за нощувката си ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #49
          Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

          Тъй като организацията се "закучи", пък на мен ми се ходи Много си организирах микро разходка (за сега сме 3 автомобила) по следният маршрут:
          24 Май 2007 Якоруда-Батак през една много готина крепост мисля че се казва "Кастрич"


          ден 2-ри 25 Май от Батак до Стойките-Пампорово през Ягодино и Триград - Около 160км Главно по черно но ми се струва че си заслужава



          Ден 3-ти 26-и Май От Стойките до Хвоина през Чудните Мостове - Път който не съм минавал и затова само 56км - Чудните мостове са място което всеки трябва да види!



          ден 4-ти 27 Май прибиране с някои "лирични отклонения"

          Има голям проблем със спането из Родопите заради празниците, така че ние сме се стремили да си изберем места, където има къде да се спи - Батак, Стойките/Пампорово и Хвойна - където намерихме приятен хотел (поне така изглежда в мрежата) и все още има места.

          Не се наемам да Правя някаква голяма организация (не съм добър в организирането), но ако на някой му се кара по тези места ще ми е приятно да покараме заедно

          Тръгваме от Якоруда на 24-и Май 2007 г около 11ч.

          Коментар


          • #50
            Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

            Мммм, Родопите отдавна са ми в списъка за желани маршрути ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #51
              Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

              В последната част Чудните мостове - Хвойна, сигурни ли сте, че се минава с кола в участъка "стар римски път"???!!!!
              Мисля, че гледах един репортаж от Ж.Хаджиев в който там имаше нападали дървета, а и пътя е свлечен на места и тясен като пътека.
              Може би варианта през Кабата и Малево е по-удачен.

              Коментар


              • #52
                Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                мдаааа родопите...Алекс 3 ден може да стартира от широка лъка-момата-върбово-преслопа -глухите камъни и тн.
                ------------------------------------
                тел. O878 9ЧЧ 999

                Коментар


                • #53
                  Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                  Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                  В последната част Чудните мостове - Хвойна, сигурни ли сте, че се минава с кола в участъка "стар римски път"???!!!!
                  Мисля, че гледах един репортаж от Ж.Хаджиев в който там имаше нападали дървета, а и пътя е свлечен на места и тясен като пътека.
                  Може би варианта през Кабата и Малево е по-удачен.
                  Затова и казах че не съм го минавал и това е само план в района има доста пътища според картата и ако някой ни се опъне тръгваме по алтернативен, а в краен случай от Чудните Мостове си има "перфектен" асфалтов път

                  CJ_7 дай някакъв трак (ако имаш) че на картата там е "бяло Поле" но така може и да е по-интересно
                  Целият район е много красиво така че се надявам да е едно приятно прекарване Макар прогнозата за времето да не е много добра - надявам се да грешат

                  Коментар


                  • #54
                    Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                    От Стойките към мостовете наистина пътят е този който го дава Боби.
                    Минахме го миналото лято и в сухо време е като магистрала.От Глухите
                    камъни надолу към мостовете има много нови пътища заради зверската
                    сеч.Отврат.Наистина изглежда че от тях към Хвойина е само за ендуро-
                    не го пробвахме.Може от Чудните мостове да слезете в Лъки има
                    зашеметяващи гледки.Оттам пак към Пловдив и Сф.Има и друг път от
                    Стойките - през с.Зорница и х.Изгрев но той е повече за лек авт. и не
                    вярвам да ви е интересен.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #55
                      Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                      Аз отново да попитам:
                      Има ли смисъл да идва софта
                      LZ1HKW
                      Реглаж на преден и заден мост
                      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                      Коментар


                      • #56
                        Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                        Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                        Аз отново да попитам:
                        Има ли смисъл да идва софта
                        От пържоли винаги има смисъл
                        B+

                        Коментар


                        • #57
                          Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                          Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                          От пържоли винаги има смисъл
                          Това хубаво, но ми се струва все по-хард разходка, че взе да става
                          LZ1HKW
                          Реглаж на преден и заден мост
                          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                          Коментар


                          • #58
                            Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                            Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                            Аз отново да попитам:
                            Има ли смисъл да идва софта
                            Влади, за първия ден (Якоруда - Батак) за Фрийлендъра мисля, че няма да е проблем. Втория и третия нямам представа (Алекс може да каже).

                            Коментар


                            • #59
                              Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                              Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                              Аз отново да попитам:
                              Има ли смисъл да идва софта
                              Влади, пак казвам, аз не се наемам да организирам някакво мероприятие което да е ОК за Всички, просто не мога
                              Така че мислим да покараме и да се порадваме на природата и самото пътешествие, не мисля че ще е много тежко (черни пътища, поне на местата който вече сме минавали), но ако ви се кара, имате точките за дните, картата на Събин е пълна с пътчета с различна трудност, има и много (не чак толкова добър) асфалт, така че давайте организирайте се и ако първият ден не ви хареса нашият маршрут, винаги можете да хванете алтернативен и да си изкарате Прекрасно (дано и времето да не е според прогнозите - дъжд)
                              Съжалявам че така се обърнаха нещата, но по-добре Нещо от колкото Нищо

                              Коментар


                              • #60
                                Re: Поход на ЛРЕ в Родопите, 24-27 май 2007

                                Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                                Влади, пак казвам, аз не се наемам да организирам някакво мероприятие което да е ОК за Всички, просто не мога
                                Така че мислим да покараме и да се порадваме на природата и самото пътешествие, не мисля че ще е много тежко (черни пътища, поне на местата който вече сме минавали), но ако ви се кара, имате точките за дните, картата на Събин е пълна с пътчета с различна трудност, има и много (не чак толкова добър) асфалт, така че давайте организирайте се и ако първият ден не ви хареса нашият маршрут, винаги можете да хванете алтернативен и да си изкарате Прекрасно (дано и времето да не е според прогнозите - дъжд)
                                Съжалявам че така се обърнаха нещата, но по-добре Нещо от колкото Нищо
                                Няма за какво да съжаляваш, предложи чудно тридневно трасе , аз съ този който не се справи с организацията (не ги умея явно тези неща ).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X