Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

    Здравейте ,
    Имам удоволствието да поканя всички фенове на Ендурото и Мотокроса на 29,05,2010 (събота) на поредното състезание/демонстрация организирано от нашия клуб MG Racing съвместно с община Елин Пелин ,по случай Шопските празници !
    Мероприятието ще се проведе на трасето на клуба в рамките на летище Лесново,като официалното откриване ще е от 11,00 часа !Записване за участие може да стане на място до 10,30 часа,а стартовете по традиция са с директна елиминация от по 4-5 състезатели ! В петък целия ден е отворен за тренировки,както и в събота до 10,00 часа !
    Обръщам внимание ,че по същото време и място ще се открие и проведе в рамките на два дни и Национално Тунинг Шоу но за повече информация тук : http://www.tuningshow.bg/
    ....така ,че заповядайте шоуто е гарантирано,естествено подходящо гарнирано
    "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
    MG Racing Team

  • #2
    До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

    Благодарим за поканата Митак !
    Crazy job мислим да уважим мероприятието ...
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
      Благодарим за поканата Митак !
      Crazy job мислим да уважим мероприятието ...
      Е Те това е приказка вече ....Жоро ще се радваме на вашето присъствие
      Последно редактирано от Chinela; 12-05-10, 13:10.
      "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
      MG Racing Team

      Коментар


      • #4
        До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

        Искам да попитам ще има ли в програмата на това тунинг шоу мероприятие оффроуд състезание, защото от програмата изнесена на официалниа сайт се разбира че май няма да има...или просто още не е вписано?

        Коментар


        • #5
          До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

          Нашето мероприятие е Ендурокрос /офроуд/ състезание,а тунинг шоуто ще е в съседство на полосата на летището и ние нямаме общо с него
          Двете събития просто съвпадат и ще се провежадат едновременно от което вярвам ще спечелят всички които дойдат като гости/зрители пък и учасници
          "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
          MG Racing Team

          Коментар


          • #6
            От: Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

            Със съдействието на Община Елин Пелин ще се осигурят купи,парични и предметни награди за призьорите,остава само времето да е с нас-дано не вали!
            Хайде стягайте се, остават още два дни!
            "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
            MG Racing Team

            Коментар


            • #7
              От: Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

              Здрати,искам да попитам Софиянци,някой да има представа дали има маршрутки от София до Елин Пелин и ако да-то кой номер? Благодаря предварително.
              http://pics.deepseek.net/bitbucket/QKO.gif

              Коментар


              • #8
                От: Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

                Маршрутки има можеш да си я хванеш от автогара Юг или спирка окръжна болница. Нямат номера отпред пише София-Елин Пелин.
                9:30 10:30 8:30 за тези се сещам в момента.
                Състезанието не е в Елин Пелин а в с.Лесново до Елин Пелин се намира самоче незнам разписанието от Елин Пелин до Лесново.
                Ако те интересува нещо друго питай.

                Коментар


                • #9
                  От: Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

                  Първоначално публикуван от PERITOL Преглед на мнение
                  Маршрутки има можеш да си я хванеш от автогара Юг или спирка окръжна болница. Нямат номера отпред пише София-Елин Пелин.
                  9:30 10:30 8:30 за тези се сещам в момента.
                  Състезанието не е в Елин Пелин а в с.Лесново до Елин Пелин се намира самоче незнам разписанието от Елин Пелин до Лесново.
                  Ако те интересува нещо друго питай.
                  Ами интересува ме главно как да стигна до самото трасе,защото преди не съм ходил там с автобус/маршрутка до там а сега ще ми се наложи тъй катоо интереса е голям да ида :: )
                  http://pics.deepseek.net/bitbucket/QKO.gif

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

                    Ами слизащ на последната спирка в Елин Пелин там е автогарата и там трябва да има расписание на автобусите.
                    Друг вариант е да питаш шофьора той 100% ще ти каже.Само да ти кажа, че спирака на маршрутките на окръжна се намира малко преди спирката на автобусите на градския транспорт.
                    Последно редактирано от PERITOL; 28-05-10, 22:30.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

                      Благодаря ти Пепи,надявам се да се видим там
                      http://pics.deepseek.net/bitbucket/QKO.gif

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

                        Дори да вали дъжд състезанието няма да бъде отменено нали?

                        Успех на всички!!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

                          Момчета давайте снимков материял

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

                            Състезанието завърши, победител е ПУБЛИКАТА и Марти от Крейзи джоб.
                            Защо публиката ли.., защото мероприятието беше перфектно организирано въпреки участието на Гълъбин..
                            Времето, кетъринга и ОРГАНИЗАЦИЯТА бяха без забележки. Най-много ми стана жал за Жоро Х. на последните две обиколки, той си знае защо..
                            Честита победа на Марти и милион благодарности, че уважи мероприятието и ни върна парите от наградата..

                            При вида на десетките професионални фотоапарати аз бях заточен на най-далечния завой с моята сапунерка и затова,
                            и аз като Ади не съм се представил добре, но нашето тепърва предстои.

                            Снимките ще са без коментар защото много виках и съм останал без глас..
























































                            Победителят, отрязал съм му главата, ама това е заради това, че скача мнооо високо.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ендуро Крос гр Елин Пелин 3

                              Състезанието беше найстина уникално много съм доволен.Едно голямо браво на победителите на всички участващи и най вече на хората който дадоха всичко от себе си за да организират и проведат това състезание.Поздрави

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X