Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поддръжка на въздушни филтри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поддръжка на въздушни филтри

    Ще си позволя да цитирам едно мнение на Митков със снимков материал.
    Мисля, че ще е много полезно основно на младежите, дето постоянно питат за това...

    Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
    идва ред на филтърът

    за моя изненада филтърът е почти нов и е напълно здрав
    което донякъде обяснява доброто състояние на двигателя
    скоро обаче не са го прали или омаслявали като гледам


    тъй че си слагам докторските ръкавички и се заемам


    скоро не съм прал и на другите мотори филтрите и за това използвам моментът като тъй и тъй се цапам,на кдх са филтъра е толкова зацапан че се налага да използвам тайното си оръжие филтър клийнърът на моторекс


    след малко идва ред и на филтер ойла


    и олле... филтърът е готов
    В случай, че филтърът е стар и се рони е добре да се смени с нов. Експерименти не си струват, къй като цената му не е голяма, а при правилна поддръжка, почистване и смазване с качествени метириали трае доста дълго.
    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

  • #2
    Re: Поддръжка на въздушни филтри

    да чудесно модериране на темата от тате барба
    -това го бях пускал в темата ср-достъпния рейсър но чудесно пасва тук

    Коментар


    • #3
      Re: Поддръжка на въздушни филтри

      Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
      да чудесно модериране на темата от тате барба
      -това го бях пускал в темата ср-достъпния рейсър но чудесно пасва тук
      Ами аз във връзка със зачестилите теми за въздушни филтри ... всъщост отначало го търсих в "Мнение за КДХ ... " и в последствие се сетих, че е в темата за ЦР...
      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

      Коментар


      • #4
        Re: Поддръжка на въздушни филтри

        мисля че знам кои по точно има предвит татко барба ...

        В случай, че филтърът е стар и се рони е добре да се смени с нов. Експерименти не си струват, къй като цената му не е голяма
        да но при положение че никаде не може да намеря такъв филтер се налага да се използва и малко въображение ... ето какво направих за по малко от 1 час





        Това чудо съм го направил аз , с подръчни материяли
        1 : дунапрен около 2 см дебелина на които му се прави разрес по средата и става като джоб
        2 : ламарина която се реже по извивката на капака на филтера , но се оставят малко по дълги за да се свие и да се захване дъбата за тизи ламаринка
        3 : Коносовидна пластмасова търба коя то е разрязана и се държи на 4 основи . Тя се слага в джоба , за да го държи дазтворен , за да може да поема въздох и гъбата да не се затваря .

        Утре ще кача снимки и напиша впечатленията си , след като го поставя и пробвам ... дано да стане , че не зная какво да правя не мога да амеря оригинален
        http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

        Коментар


        • #5
          Re: Поддръжка на въздушни филтри

          цецо този дунапрен дали няма да е много дебел защото моя е по тънък от този и ме самнява че няма да може да зима достатачно въздух моя беше двоен и не зимаше достатачно ваздух незнам трябва да пробваш
          KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

          Коментар


          • #6
            Re: Поддръжка на въздушни филтри

            Здравеите , да изкажа впецатленията си относно изобретения от мен филтер .
            Ще започна с това че не оправда очакванята ми , а направо ме изненеда , качва от ниски на високи убороти страшно бързо , което преди изобщо не беше така . Не заглъхва , което значи че въздуха му е достатачен . За да видя дали е наистина добър го закарах на един стръмен баири и пробвах да го изкача на 2 , почти без засилка ( засилката беше колкото да набере мощност за да включа втора ) и за мое учудване не се затаи мотора , само малко му паднаха уборотите но изкачи се справи добре
            http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

            Коментар


            • #7
              До: Поддръжка на въздушни филтри

              Някои има ли представа от каде може да се купи филтър за kawasaki kdx 200 91г

              Коментар


              • #8
                До: Поддръжка на въздушни филтри

                Мен също ме интересува от къде може да се купят филтри и също така ориентировъчната им цена. По специално за Suzuki TS 125R и 200R ако някой знае. В Пловдив в магазин рокер и мотокрос има ли? Между другото в аптеката съм проверил-нямат

                Коментар


                • #9
                  До: Поддръжка на въздушни филтри

                  За KDX имаме филтри на склад, двупластови намаслени, марка NoToil.

                  Пиши лс ако все още търсиш.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X