Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

    Вече съм готов с новото си бъги и след теста на пистата почвам да го разкрасявам.Е след две седмици на сътезанието ще се поочука, но по тази логика жените не трябва да си правят прически, щото на сутринта .......нали се сещате как изглеждат!?!
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от kotarakafeliks; 02-04-10, 11:31.

  • #2
    До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

    Ето и линк към клипове.http://vbox7.com/play:f9b1786f

    http://vbox7.com/play:e870d76a

    Коментар


    • #3
      До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

      Еееее едно голямо браво!!!

      Коментар


      • #4
        До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

        Прекрасно е.Поздравления.
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • #5
          До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

          Супер е много красиво.
          Пожелавам много успехи на състезанията.
          Константин Вълчанов.0888313247

          Коментар


          • #6
            До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

            Ето моменти от направата на бъгито. Използвал съм части от сериини автомобили. Заден мост БМВ, дифове от Ауди, двигателя е Ямаха Р1 2006 , рейката е от Мазерати, усилвателя на волана от Опел Корса. И много, много труд и мерак. Ето линк от самото начало.

            http://forum.rally-club.bg/viewtopic.php?f=26&t=7713
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

              Перфектна работа,поздравления.

              Коментар


              • #8
                До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                Поздрави колега,дано да го овардиш от сериозни инциденти по трасетата и късмет!
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • #9
                  До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                  Това е един сбъднат проект-мечта,поздрави за човека осъществил това начинание ,само човек незапознат с материята няма да го оцени подобаващо.......
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • #10
                    До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                    Ехаааа, то като заводско станало.Браво, браво и на визия и на вървеж го докарва.Колко време ти отне ?
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • #11
                      До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                      Браво! Много е готина техниката!
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • #12
                        До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                        Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                        Ехаааа, то като заводско станало.Браво, браво и на визия и на вървеж го докарва.Колко време ти отне ?
                        Четири месеца.Е не съм го правил с двете си ръце. Все пак имам машиностроителна фирма, но всеки детайл ми е минал през главата.....и то по няколко пъти. А за грешки и преправки да не говорим. Но все пак това е петото ми бъги и опита е от голяма значение

                        Коментар


                        • #13
                          До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                          Браво колега завиждам ти за хобито

                          Коментар


                          • #14
                            До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                            Първоначално публикуван от kotarakafeliks Преглед на мнение
                            Четири месеца.Е не съм го правил с двете си ръце. Все пак имам машиностроителна фирма, но всеки детайл ми е минал през главата.....и то по няколко пъти. А за грешки и преправки да не говорим. Но все пак това е петото ми бъги и опита е от голяма значение
                            Ако може снимки,една машина ми се губи като визия?
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • #15
                              До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                              Не съм го показвал досега, защото не е завършено дори като концепция има още за дялкане. По принцип проекта е за двуместно комерсиално бъги . Използвал съм за база /дифове, двигател и т.н от WV синхро. Мисля че до два месеца ще има и за него тест. То е поръчка от конкретен клиент ,който е почти 2 метра висок и единственото му условие беше да не си бие главата в тавана.Ето и някои снимки. Има и шесто бъги...тоест първото ми , което сега е в Търговище от което всичко смених основно.Дали са останали от началния му вид и един метър тръба. Ето снимка и от него. Но него малко ме е срам да го броя, но все пак съществува.
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от kotarakafeliks; 05-04-10, 09:00.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X