Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Nuvi 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Nuvi 250

    Здравейте, колеги проблема ми е следния. От няколко месеца не съм използвал уреда и когато днес се опитах да го включа, той просто не пожела. Пробвах в колата, но на кабела за зареждане лампичката савсем за малко светва и след това изгасва. На компютър нищо не става дори не ми отваря и папката където е картата. Когато го бях оставил беше с пълна батерия, възможно ли е да е паднала толкова, че да не може да се съживи. Не е използван 2-3 месеца. Моля за помощ!

  • #2
    До: Проблем с Nuvi 250

    Остави го 1 ден на зареждане. Ако не потръгнат нещата, ще го мислиш.

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с Nuvi 250

      Ще пробвам, но просто няма никакви симптоми на зареждане в колата лампичката на зарядното не светва, а компютъра не го разпознава и незнам дали го зарежда

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с Nuvi 250

        Първоначално публикуван от angel_pawlow Преглед на мнение
        Ще пробвам, но просто няма никакви симптоми на зареждане в колата лампичката на зарядното не светва, а компютъра не го разпознава и незнам дали го зарежда
        Това е обичайно поведение на този вид батерии. Ако поседи няколко часа включен, накрая ще се навие да тръгне нормалното зареждане - с лампички, изображение и всичко.

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с Nuvi 250

          а при мен се получава следното.Като го вържа към лаптопа мога да вляза в нувито, а като пробвам на компа не ще (а преди работеше).Единственото нещо за което се сещам е че преди дни изтрих всичко от нувито за да мога да кача city navigator 2010, имам предвид като карти, гласове, снимки... тогава беше вързано на лаптопа. Да не би да съм изтрил и нещо друго и сега PC-то да не го разпознава?

          П.п. не че е болка за умиране, ама ако може някой да помогне ще съм благодарен!

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с Nuvi 250

            Като го вържеш към компа влизаш с експлорера и при мен така се беше получило.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X