Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво мислите за "Универсален Модификатор +"

    Добавката е от няколко години на нашия пазар. Слагал съм я преди доста време и вече не си спомням какъв беше ефекта. Затова искам да чуя вашето мнение.

    На опаковката пише че добавката има изключително антифрикционно и антикорозионно действие намаляващо триенето и износването на детайлите на двигатели с вътрешно горене трансмисии диференциали и други. Препарата е базиран на обемни научни изследвания разработени и внедрени спецялно за Руската армия. Има много грамоти и награди както и патенти в Русия Европа и САЩ.

  • #2
    мисля че има ефект
    сутрин забелязвам че много меко завърта и пали -за вървенето незнам
    един приятел казваше абе като ми измият колата и напудрят салона сякаш върви повече

    Коментар


    • #3
      Не се случва точно НИЩО. Е, не става по-зле, това е добре, но си дваш парите, което е лошо. Пробвано е със завидно твърдоглавие на какви ли не автомобили, нищо не се случва.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        Нямам впечатления от това. Имам от друго, но не искам да правя реклама, защото съм го продавал 3г. и не съм безпристрастен. Бях си наблъскал колата, където можеше с него. Двигателя, вътре беше, като нов, шума спадна, разхода тоже, драстично.
        Предполагам, че модификатора е на същия принцип, промяна на външния слой на кристалната решетка на металите. Но конкретни впечатления, нямам....!
        Доброто синтетично масло си върши работата! Вече не се занимавам с добавки(присадки)!!!

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
          Не се случва точно НИЩО. Е, не става по-зле, това е добре, но си дваш парите, което е лошо. Пробвано е със завидно твърдоглавие на какви ли не автомобили, нищо не се случва.
          Деме мисля че има ефект на по износени двигатели поне меренето на компресията след 300км така показа

          Коментар


          • #6
            И ние сме мерили ама нищо...абсолютно нищо...
            Както казва Гад, маслото му е майката...и ремонта...
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              не съм привърженик на добавките така че.....
              знаеш че аз правя ремонти

              Коментар


              • #8
                Пише че трябва да възтанови загубената комресия. Аз обаче като го слагах преди време не съм я мерил. Стори ми се че двигателя работи по тихо но може и да си въобразявам.

                Коментар


                • #9
                  Аз му викам "МАЙСТОР У ШИШЕ"
                  Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                  0884837709
                  0878383528

                  Коментар


                  • #10
                    преди няколко години на едно автомобилно изложение в съседна страна, на един от последните щандове (за козметика, аксесоари и т.н.) демонстрираха нещо подобно (но не руско) като върху един въртящ се метален диск на който долния ръб се омаслява в едно легенче със марково синтетично моторно масло се упражнява спирачно усилие с лост с динамометър...докато спре да се върти диска. капват от чудото в малкото шишенце в легенчето с маслото и повторение на упражнението - докато спре диска, е свърши скалата на уреда, забави много но не спира. с един приятел гледахме демоснстрацията 3 пъти докато не смениха тубата с маслото да видим дали е истинско, не си купихме от продукта, но поне се убедих в ефекта на зелената течност.. казваха, че стига за 5 смени или за до 25 л. масло
                    "..there is no substitute for cubic inches.."

                    Коментар


                    • #11
                      А какви пари струва добавката ако не е много скъпа може да я пробвам на волгата че двигателя си е заминал.
                      Тя за бензина или за в маслото е.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от bobsen Преглед на мнение
                        А какви пари струва добавката ако не е много скъпа може да я пробвам на волгата че двигателя си е заминал.
                        Тя за бензина или за в маслото е.
                        Е на Волги точно съм слагал, на 2 броя...Докато не му направиш ремонт не се оправя...
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          като знам всички останали не мисля че модификатора се различава
                          http://www.svong-1.com/surm/index.htm
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #14
                            Писано е вече по въпроса за добавките. И според мен към едно качествено масло няма какво да се добави...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #15
                              Това го знам и е вярно на 100% но интересно ми е дали ще има няква разлика.До сега не сам слагал добавка но според мен няма и полза от тях
                              А отностно когато говорихме за нивата че не трябва да се кара с блокаж на дифа по асфалт си прав на 100% бях се замотал нещо сега се чуда как сам могал ама блаодаря че ме светна quadra.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X