Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е N/А ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво е N/А ?

    Отговора го прочетох тук:
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=86518 ,
    но това не променя нещата.
    За 10-те секунди,преди да бъде изтрита темата...имаше одобрение от съфорумници(дай им власт и им гледай сеира).
    пп:Темата беше за неодобрение на модератор(за Стоян става въпрос),относно подфорум....Пловдив.
    пп:Не мога да покажа screenshot,понеже явно вече съм "наказан" .....
    Последно редактирано от chrichri; 22-02-10, 21:50.

  • #2
    До: Какво е N/А ?

    Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
    Отговора го прочетох тук:
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=86518 ,
    но това не променя нещата.
    За 10-те секунди,преди да бъде изтрита темата...имаше одобрение от съфорумници(дай им власт и им гледай сеира).
    пп:Темата беше за неодобрение на модератор,относно подфорум....Пловдив.
    пп:Не мога да покажа screenshot,понеже явно вече съм "наказан" .....
    Колега, репутацията не се коментира ... политика на форума. А Н/А означава, че е изтрито мнението / темата ...
    Грандоман WJ 3.1 QD

    Коментар


    • #3
      До: Какво е N/А ?

      Първоначално публикуван от buysell Преглед на мнение
      Колега, репутацията не се коментира ... политика на форума. А Н/А означава, че е изтрито мнението / темата ...
      Налага се да отговоря: Колега(не се познаваме), аз не съм паднал от небето парашутист, на 49 години съм и се ползвам с добро име сред колегите ми ,говоря за хоби.Понеже е изтрито...не съм писал глупави ,или обидни постове,...просто държа на стила си на изразяване,който е далеч НАД нивото на едно 17 годишно момченце...Ако това е форума-той не е моят форум !
      пп:И,ако има съмнения...:виж всички публикации на...,а те не са малко...
      Последно редактирано от chrichri; 22-02-10, 21:13.

      Коментар


      • #4
        До: Какво е N/А ?

        Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
        Налага се да отговоря: Колега(не се познаваме), аз не съм паднал от небето парашутист, на 49 години съм и се ползвам с добро име сред колегите ми ,говоря за хоби.Понеже е изтрито...не съм писал глупави ,или обидни постове,...просто държа на стила си на изразяване,който е далеч НАД нивото на едно 17 годишно момченце...Ако това е форума-той не е моят форум !
        пп:И,ако има съмнения...:виж всички публикации на...
        Наборче оти се косишЯ си поркай и през тоягата
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • #5
          До: Какво е N/А ?

          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
          Наборче оти се косишЯ си поркай и през тоягата
          Тони,наздраве,my friend,ама не е по темата...обидно ми е...а съм прав и за това ми е криво !

          Коментар


          • #6
            До: Какво е N/А ?

            Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
            Налага се да отговоря: Колега(не се познаваме), аз не съм паднал от небето парашутист, на 49 години съм и се ползвам с добро име сред колегите ми ,говоря за хоби.Понеже е изтрито...не съм писал глупави ,или обидни постове,...просто държа на стила си на изразяване,който е далеч НАД нивото на едно 17 годишно момченце...Ако това е форума-той не е моят форум !
            пп:И,ако има съмнения...:виж всички публикации на...,а те не са малко...
            Има общовалидни правила,колега,които за добро или лошо се спазват и не се коментират.За общото благо на този форум и в отлика от много други в инет пространството.
            Понякога е по-добре да премълчиш,ако нещо ти е допаднало и дребна част от него те е издразнило-ако си струва в твоите очи,разбира се.
            Определено съм задминал 40-те,споделям лични виждания.

            Коментар


            • #7
              До: Какво е N/А ?

              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
              Има общовалидни правила,колега,които за добро или лошо се спазват и не се коментират.За общото благо на този форум и в отлика от много други в инет пространството.
              Понякога е по-добре да премълчиш,ако нещо ти е допаднало и дребна част от него те е издразнило-ако си струва в твоите очи,разбира се.
              Определено съм задминал 40-те,споделям лични виждания.
              Колега Maxxx, безкрайно уважавам всичко,което съм чел досега , от Вас, и изразявам почит, на един от малкото , съпричастни на форума дейци.
              Ако всички се примиряваме с нередностите, и ги приемаме, защото...ще заприличаме на нашите политици,които ни го "завряха" толкова дълбоко отзад, че...няма да е цензурно.
              Защо никой не иска да чуе МЕН, а защитавате ,еди кой си !?...за идеята ли...че не сме ли НИЕ вашата идея !/
              Последно редактирано от chrichri; 22-02-10, 22:11.

              Коментар


              • #8
                До: Какво е N/А ?

                Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                Колега Maxxx, безкрайно уважавам всичко,което съм чел досега , от Вас, и изразявам почит, на един от малкото , съпричастни на форума дейци.
                Ако всички се примиряваме с нередностите, и ги приемаме, защото...ще заприличаме на нашите политици,които ни го "завряха" толкова дълбоко отзад, че...няма да е цензурно.
                Защо никой не иска да чуе МЕН, а защитавате ,еди кой си !?...за идеята ли...че не сме ли НИЕ вашата идея !/
                Ще изпаднем в полемика,но защо не?
                Този Форум,ако спазва правилото "мен",е обречен...
                "Ние" спазваме идеята на създателите на това място,и в не малко случаи също премълчаваме собствени позиции,именно в нейна чест/на общата идея и интереси на толкова много хора тук/.
                Убеден съм,че сте ме разбрали правилно-далеко съм от мисълта да успокоявам когото и да било.
                Разговарях с умен мъж!

                Коментар


                • #9
                  До: Какво е N/А ?

                  Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                  Отговора го прочетох тук:
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=86518 ,
                  но това не променя нещата.
                  За 10-те секунди,преди да бъде изтрита темата...имаше одобрение от съфорумници(дай им власт и им гледай сеира).
                  пп:Темата беше за неодобрение на модератор(за Стоян става въпрос),относно подфорум....Пловдив.
                  пп:Не мога да покажа screenshot,понеже явно вече съм "наказан" .....
                  Ако имате претенции относно модерацията на Стоян, обърнете се към СуперМодератор или Администратор и проблемите ще се решат!
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какво е N/А ?

                    Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
                    Ако имате претенции относно модерацията на Стоян, обърнете се към СуперМодератор или Администратор и проблемите ще се решат!
                    Кои проблеми ще се решат-моите,или неговите...че моите вече се решиха...по сталиниски !

                    Коментар


                    • #11
                      До: Какво е N/А ?

                      Мдаммм...

                      Случаят - ще бъде разгледан.

                      Темата - ще бъде заключена и впоследствие изтрита.

                      Авторът - умолявам да ми пусне на лично линкове към преместените му към спама публикации, или поне описание и дата.

                      Правилата - остават. Хубаво би било да можеше да се модерират теми без да има засегнати, но не винаги става. При съмнения за проява на лично отношение от страна на модераторите и за злоупотреба с модераторските инструменти - моля информирайте администрацията или супермодераторите на Л.С.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #12
                        До: Какво е N/А ?

                        Само да припомня, че "пловдивската група" сама си избра мподератор на подфорума. Същия може да бъде сменен, ако по-голямата част от групата не одобрява избора му.

                        Моля, ако мислите, че се налага подмяна, обсъдете това внимателно и излезте с ново предложение. Предварително да ви предупредя, че модераторът няма власт, а по-скоро неприятни задължения, като при това обира само негативите... Колко ли от вас, ще са съгласни да поемат бремето на модератор?
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Какво е N/А ?

                          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                          Само да припомня, че "пловдивската група" сама си избра мподератор на подфорума. ......
                          Признавам си, че голяма част от вината за този избор е моя.
                          Искам само да кажа, че мойто лично уважение към Войводата (chrichri) е достатъчно голямо за да застана зад него, дори да не съм чел изтритото и да не знам какво точно е написано.
                          Това все пак е форум за офроуд и да гониме хора които истински го обичат и практикуват ми се струва грешно.
                          Мое мнение.
                          Поздрави.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #14
                            До: Какво е N/А ?

                            Какво става бе хора, защо се получи поредния спор в тази група(Пловдивската) силата и е в задружността.
                            Защо този спор е минал на такова високо ниво, защо не се разбрхме тихо и кротко, ако Стоянчо с не леката задача е виновен добре, ако Ицо е виновен пак добре, но без много шум тихо и кротко трябваше някой петък на разбора да се разберем.

                            Не забравяите нека пръв хвърли камъка който е безгрешен.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Какво е N/А ?

                              Във връзка с горните коментари имам питане:
                              Кое правило на форума налага преместването на темата ми от "Поздрвления и честитки " и 7 часа по-късно друг колега да пусне същата и тя да остане !?
                              Нека отговори някой от по-знаещите,от тези, дето обичат да респектират с наказателни мерки.
                              Поздрави !
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X