Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CR250 ДОСТЪПНИЯТ РЕЙСЪР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Аз лично също се надявам да започна някакъв проект след 24-ти, нещо от типа на Митков, но в клас Е1, но да видим какво ще измисля..
    Жалко за ЦР-а изглеждаше ми добра машинка :Р
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #47
      Усещам, че Митков готви някакъв нов, "недостъпен" проект, но е забулен в тайни и мистерии.
      как ги усещаш тия работи бе Жоре

      не знам за сега никакъв проект конкретно нямам предвид

      жената замина да учи в чужбина и продадох мотора за да я спонсорирам

      Коментар


      • #48
        Ужас

        Дано не ми се наложи да спонсорирам моята жена, че трябва да продам ....... колата щото мотора ми е само един
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #49
          Митков, има ли взможност да разберем каква бе цената, която трябваше да се плати за да се разделиш с "достъпният рейсър"
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #50
            Първоначално публикуван от mitkov
            жената замина да учи в чужбина и продадох мотора за да я спонсорирам
            Ужас!
            Да продадеш мотор заради някакво си образование!
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #51
              Митков, има ли взможност да разберем каква бе цената,
              ами за 2300лв
              със чисто нов съединител ,нов заден амортисъор
              нова платинена свещт
              ново кормило
              нови дръжки рентал
              два задни зъбака алу +стоманен стоманеният чисто нов
              сменени семеринги на предницата и масло
              чисто нов глайдер за веригата
              резервен въздушен филтър
              един комплект нова вата FMF
              сменени о-пръстени на ауспуха с нов -FMF
              нови гарнитури от бултрако
              бутало WISECO
              нов семеринг за оста на манивелата -оригинално хонда бултрако
              сменени лагери на едната главина
              и още няколко неща за които сега не се сещам
              леко съм набутан с тази цена но...
              парите трябваха спешно

              Коментар


              • #52
                Ми то излиза, че си го купил за 2 лева бе
                Нищо, жена ти като завърши за благодарност ще ти купи мод.2006 ....
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • #53
                  Значи ако не слагаме поправките които си правил излиза, че ти е излезнал около 1500 лв.
                  Браво... добра оферта си направил..
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • #54

                    А БЕ ДАНИЕЛЕ
                    както и да го смятам ми излиза по скъпо от колкото съм го продал

                    да не говорим и за часовете труд вложени по него
                    от препродажба на мотор поне до сега май не помня да съм изкарал пари

                    Коментар


                    • #55
                      ето това пак е ср

                      но ..всъщтност съм кръстил снимката...оливане
                      защото както виждате даже и по джантата са написали боо коо логото на спонсора

                      Коментар


                      • #56
                        Re: CR250 ДОСТЪПНИЯТ РЕЙСЪР

                        митко дали на хондата може да се сложи фар
                        KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                        Коментар


                        • #57
                          Re: CR250 ДОСТЪПНИЯТ РЕЙСЪР

                          може но не е много лесно и евтино
                          освен това това не е най подходящият за по начинаещи мотор
                          ..доста си е силен на 5 та се изправя само с..газ -на по долни скорости..да не говорим

                          Коментар


                          • #58
                            Re: CR250 ДОСТЪПНИЯТ РЕЙСЪР

                            Аз съм каръл Ямаха ЮЗ 250 и наистина на 5-та се изправя само с газ , първия тът като се качих на такова животно , не можех да разбера на коя скорост съм , защото и на която и да съм предницата се вдигаше , после като го покарах останових , че ще ми е по лесно да тръгвам направо от 2-ра . Такаче наистина това не е мотор за всеки , казвам го общо за всички 250-ки
                            http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                            Коментар


                            • #59
                              До: CR250 ДОСТЪПНИЯТ РЕЙСЪР

                              .. скоро не я бях поглеждал тази тема..попрегледах я ..с лека носталгия..и се сетих..някой..знае ли нещо ..къде е попаднал сега тоз ср ..момчето на което го продадох -отдавна го е препродал ....да не е отишъл у някой наш човек

                              Коментар


                              • #60
                                До: CR250 ДОСТЪПНИЯТ РЕЙСЪР

                                преди около 4 месеца го видях у Иван от филево един мой приятел искаше да го купува ама не му го дадоха защото някво момче го беше купило преди няколко дни.Мисля че от Първомай беше собственика.
                                878940653

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X