Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имам нужда от компетентен съвет

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имам нужда от компетентен съвет

    Здравеите решила съм да си копувам джип до сега сам карала само леки автомобили много съм си харесала Land Rover Freelander късата база, но на барзо ми потушиха ентосиазма като ми казаха, че няма да мога да го изкарам от сервиза. Постоянно се бил трошал и бил страшно голяма бракма.
    Силно се надявам да не е така защото много сам си го харесала тоя джип.
    И ако не е той какво друго бихте ми предложили.

  • #2
    До: Имам нужда от компетентен съвет

    Лично мое мнение, е че хорското такова нетрябва да се слуша До сега няма кола за която да несъм чувал тези реплики, и от всичките ми коли съм бил доволен а колкото повече хулят дадена кола толкова по-малко проблеми съм имал... например когато си купих първото BMW 3 серия и казваха "тези дизелови BMW-та пукат глави под път и над път" толкова често пуках глава че следващатата ми кола беше 5ца със същият мотор сега карам Рейндж Ровър отново със същият мотор ... Сменил съм около 16 автомобила за около 10 от тях съм чувал какви ли не ужасии но несъм ги изпитвал. Не им обръщай внимание, харесва ли ти взимай
    Range Rover 2.5 TDS 1997г.
    И нека Рейнджът бъде с вас...
    [COLOR=#3b5998]Живота е болест предавана по полов път![/COLOR]

    Коментар


    • #3
      До: Имам нужда от компетентен съвет

      Влизаш в секцията на Ланд Ровър и четеш поне седмица. Всичко ще ти се изясни. Аз лично никога не бих си взел Фрилендър и Р38.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        До: Имам нужда от компетентен съвет

        Първоначално публикуван от zvezdi4ka Преглед на мнение
        Здравеите решила съм да си копувам джип до сега сам карала само леки автомобили много съм си харесала Land Rover Freelander късата база, но на барзо ми потушиха ентосиазма като ми казаха, че няма да мога да го изкарам от сервиза. Постоянно се бил трошал и бил страшно голяма бракма.
        Силно се надявам да не е така защото много сам си го харесала тоя джип.
        И ако не е той какво друго бихте ми предложили.
        Щом ти е на сърце-това е твоята кола.Няма кола която не се чупи!Едва ли ше я завираш в горите...
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • #5
          До: Имам нужда от компетентен съвет

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          Щом ти е на сърце-това е твоята кола.Няма кола която не се чупи!Едва ли ше я завираш в горите...
          И аз не бих си взел Фриледър, но не защото се чупи а защото е малък. Всияки коли се чупят. Бат'Марто е прав. Щом те кефи, това е твоята кола.
          А тия дето ти разправят, че е калпава по колко такива са имали?
          Кажи им и ти, че техните са кофти и сарвизите от тия коли живеят. Е.
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • #6
            До: Имам нужда от компетентен съвет

            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
            Кажи им и ти, че техните са кофти и сарвизите от тия коли живеят. Е.
            Нее проблемът в България е че системата един недочул друг недовидял е валидна със страшна сила .. нещо като ЕЖК (една жена каза). Чул че някой казал че тези коли се чупили и той повтаря същото без личен опит ... само на слухове е изградена нашата държава
            Range Rover 2.5 TDS 1997г.
            И нека Рейнджът бъде с вас...
            [COLOR=#3b5998]Живота е болест предавана по полов път![/COLOR]

            Коментар


            • #7
              До: Имам нужда от компетентен съвет

              Нещо пропуснахме стандартната процедура...
              1.За какво ще се ползва джипката?
              2...(айде съвета за търсачката го спестяваме)
              3.Универсални джипове няма,както и вечно здрави,но е добре да се съобразим с точка 1,преди да избираме,защото това оказва най-голямо влияние,и има най-голямо значение.

              И не може да се гадае,къде ще я завира джипката-може пък да тегли тежки ремаркета с нея-знае ли човек

              Лошо е да се дава съвет "Не слушай съвети",на човек който пита(лично мое мнение).
              И всичките хули,са резултат от статистически повтарящи се проблеми,при съответни марки.Аз предпочитам да погледна статистиката,преди избор(не съм голям късметлия и не разчитам на това).
              Факт е,че какъвто и избор да се направи(не само за кола),в крайна сметка,късмета определя в коя част на статистиката ще попаднем.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • #8
                До: Имам нужда от компетентен съвет

                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                Нещо пропуснахме стандартната процедура...
                1.За какво ще се ползва джипката?
                2...(айде съвета за търсачката го спестяваме)
                3.Универсални джипове няма,както и вечно здрави,но е добре да се съобразим с точка 1,преди да избираме,защото това оказва най-голямо влияние,и има най-голямо значение.

                И не може да се гадае,къде ще я завира джипката-може пък да тегли тежки ремаркета с нея-знае ли човек

                Лошо е да се дава съвет "Не слушай съвети",на човек който пита(лично мое мнение).
                И всичките хули,са резултат от статистически повтарящи се проблеми,при съответни марки.Аз предпочитам да погледна статистиката,преди избор(не съм голям късметлия и не разчитам на това).
                Факт е,че какъвто и избор да се направи(не само за кола),в крайна сметка,късмета определя в коя част на статистиката ще попаднем.
                Стандартната процедура е ясна-жената едва ли ще се завира в горите.Колата най-вероятно ще се използва за ежедневка.Сега и остава да прочете темата ,,Какво да гледаме при покупка на фрийлендър''
                И аз не бих си взел Фриледър, но не защото се чупи а защото е малък
                Аз също,и на мен не ми е удобен
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • #9
                  До: Имам нужда от компетентен съвет

                  Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                  Стандартната процедура е ясна-жената едва ли ще се завира в горите.Колата най-вероятно ще се използва за ежедневка.Сега и остава да прочете темата ,,Какво да гледаме при покупка на фрийлендър''
                  Процедурата е ясна,бат'Марто,макар и неписана,ама все пак,като не познаваме питащия,е добре да се действа стандартно.Хората са много различни и имат най-различни представи за нещата,еле па за джиповете в частност...
                  Може и да си прав за предназначението,но някои ежедневки имат разнообразни задачки,особено ако са единствените коли на разположение...

                  P.S.Не случайно,написах че може да се ползва за теглене на ремарке-има различни жени,с различни хобита и професий...(а и познавам лично такива дами).
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • #10
                    До: Имам нужда от компетентен съвет

                    Колежке , по-добре си харесай Тойота Рав 4 , ще останеш значително по-доволна .

                    Коментар


                    • #11
                      До: Имам нужда от компетентен съвет

                      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                      ...................Сега и остава да прочете темата ,,Какво да гледаме при покупка на фрийлендър''
                      А сега колега ако обичаш дай ми лика за тая тема че не можах да я открия , сериозно
                      -------Honda CR-V 128к.с.--------
                      "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                      Коментар


                      • #12
                        До: Имам нужда от компетентен съвет

                        Щом ти е на сърце, както казват колегите по-горе, взимай я! Започнеш ли много да слушаш кой какво ти е казал или пък много да четеш, нищо не става. Всичко се чупи...всяка една кола. Аз лично не харесвам Фрийлендър, но не защото се разваля просто е непроходим и малък за мен. Всеки си има вкус. Щом ти харесва взимай...
                        После драсни някой ред тук да знаем как са се развили събитията.
                        FIAT Doblo SX

                        Коментар


                        • #13
                          До: Имам нужда от компетентен съвет

                          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                          Влизаш в секцията на Ланд Ровър и четеш поне седмица. Всичко ще ти се изясни...
                          Абсолютно!
                          Така трябва да се процедира независимо за коя марка и модел става въпрос.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Имам нужда от компетентен съвет

                            Лично аз бих погледнал обявите за Субару Аутбек или Форестър
                            sigpic
                            Land rover lightweight-series 3
                            Range Rover V8
                            Range Rover Classic Vouge SE V8
                            Mercedes G280

                            ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Имам нужда от компетентен съвет

                              Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
                              А сега колега ако обичаш дай ми лика за тая тема че не можах да я открия , сериозно
                              Заповядай


                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...%E0+Freelander
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X