Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размисли по предната броня.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Размисли по предната броня.

    Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
    Да ти се намира снимка?Как така отгоре?
    Имам пусната тема като я монтирах, но все пак ето малко снимки:



    Като се махне лебедката остават само тези гилзи, на които поставям капачки.







    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • #17
      До: Размисли по предната броня.

      Верно,че е по-дебела цената,обаче бронята е наистина перфектна. Аз я гледам отдавна и се надявам,че напролет ще успея да събера парички за такава (поне предна за начало)
      Б. Бонев
      0осем88две6шест71три

      Коментар


      • #18
        До: Размисли по предната броня.

        А някой правил ли я е, за да каже някаква ориентировъчна цена?

        Коментар


        • #19
          До: Размисли по предната броня.

          Сериозно съм се замислил за тази броничка почна ли ще покажа снимки и ще ви кажа цена Мисля обаче че едно горещо поцинковане след всички заварки ще е добре,и чак след това боя вие как мислите ?

          Коментар


          • #20
            До: Размисли по предната броня.

            Първоначално публикуван от rotter Преглед на мнение
            Сериозно съм се замислил за тази броничка почна ли ще покажа снимки и ще ви кажа цена Мисля обаче че едно горещо поцинковане след всички заварки ще е добре,и чак след това боя вие как мислите ?
            Мисля че ако направиш това,ще си имащ спомен на старини от някогашната ти витарка
            http://vbox7.com/play:398e8b82

            Коментар


            • #21
              До: Размисли по предната броня.

              А бе пичове, не забелязвате ли в кой сайт пишете? Тоя е за офроуд, все пак, не гламур.ком. Да ви умрем на перфектността.
              За разкарване на пререждащи опашката на светофара, нормалните перфектни пичеве, все пак слагат перфектна релса. За спиращите отзад блондинки - и отзад перфектна релса, там се допуска трамвайна. За пълна перфектност - релси отсякъде. И става фул перфектно.
              Повръщачка няква. Перфектна.
              Ако не ти се чака - нормални тръби, по-добре 60х3. Ако можеш - когато народа дозрее до дървените за баровци, или прости стъклени брони. Общите ескизи ги има, остава някой да кихне. Все едно утре ще забранят ролбарите, ако есето не се затрие още по-рано.
              А на пешеходеца му е все едно какво от три тона 100 километра в час го е халосало, пиянските чиновнически приказки са си пиянски чиновнически мисли от нужника. Все тая дали в Брюксел или в Перник.

              Коментар


              • #22
                До: Размисли по предната броня.

                Стефан, човека размишлява за броня. Опитваме да му помогнем в избора или поне се надяваме да сторим това. Всеки си има критерии и вкус. Не мисля,че всички харесваме тръби, но никой не те подиграва,че си сложил такива на твоята кола (може би). Между другото аз си мислех,че форума не е само за състезатели офроуд. Ако греша,моля кажете!
                Последно редактирано от Борислав Бонев; 06-02-10, 09:12.
                Б. Бонев
                0осем88две6шест71три

                Коментар


                • #23
                  До: Размисли по предната броня.

                  Съгласен съм донякаде със Стефан защото главната цел на тези брони е да пазят автомобила.
                  За мен лично колкото повече толкова повече това дори мечо пух го е казал.
                  За пешеходците ти дори с оригиналната броня ги удари пък да ги видим какво им е мнението за тръбите.
                  Иво ако слагаш тръби сложи една под решетката и на нея всичко що решиш към нея.
                  За бабунките с тръба даже си улесняваш работата.Никой няма да ти монтира тръба по-ниско от заводската броня.Лебедка за твоята витара ще ти върши работа Едни 6000либри и си готов и доволен.За монтажа на такава джаджа според мен Най-Добре и качествено ще го направи Митко-ФУлдата
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • #24
                    До: Размисли по предната броня.

                    Стефан,поста ти цепи мрака. К'ви релси, К'ви стъклени брони,К'ви три тона витари? Аз съм мат
                    http://vbox7.com/play:398e8b82

                    Коментар


                    • #25
                      До: Размисли по предната броня.

                      Преди и аз исках да направя броня която да е по-интерестна от тръбната,по-здрава от оригиналната и да има някаква деформационна зона .
                      Ето го моя вариант-здрава метална основа покрита със стъклопластова броня,а самата лебедка е закрепена за шасито.Вдигането с джака се прави за плочата на лебедката(направил съм отвори в дуралуминиевата плоча).
                      Досега съм късал само болтовете на бронята.
                      Прикачени файлове
                      0888 364 731

                      Коментар


                      • #26
                        До: Размисли по предната броня.

                        Лека по лека започнах направата на бронята мисля че по дадените чертежи е нямало корекции или поне не са ми саобщени ...
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #27
                          До: Размисли по предната броня.

                          Ето броните на ветерана изпитани в боя и доказани на 100%,не бях виждал подобни преди да ги сътворя,лесно щеше да е с чертежите,ама нямаше тогава....
                          Прикачени файлове
                          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Размисли по предната броня.

                            Първоначално публикуван от rotter Преглед на мнение
                            Лека по лека започнах направата на бронята мисля че по дадените чертежи е нямало корекции или поне не са ми саобщени ...
                            Прекрасно,колега! И на мен ми предстои това упражнение и ще съм ти много благодарен,ако пишеш са всички неволи (дано да нямаш такива!). Ще следя темата с голям интерес - пущай снимки за всички етапи,моля те! Задната ще правиш ли? Успех нататък!
                            Б. Бонев
                            0осем88две6шест71три

                            Коментар


                            • #29
                              До: Размисли по предната броня.

                              Тази седмица не остана време за доработването на предната броня и монтирането и защото се занимавах повече със задната.За предната няма какво да се каже изряза се и се сгъна перфектно (не сам изрязъл уребренията и планките с които се прикрепя - все още).Но задната се оказа проблемна.Доколкото разбрах (нямам инж. и технически умения) под стопвете ще се получи просто казано дупка бронята няма да прилепне точно защото е под прав ъгъл а трябва да бъде мисля че казаха "за ерена".За това се налага някакво преправяне и още не са ми се обадили да ми кажат резултат.Също така мисля че трябва да се удължи посочената част с около 30мм и да се згъне-при мен там се захваща пласмасовата броня с 4 болта под вратата.Това е което имам като иформация за сега.Има ли ново развитие ще пиша и ще снимам
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от rotter; 19-02-10, 15:23.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Размисли по предната броня.

                                rotter. японче ли ти Витарата? Аз не съм поглеждал как се захваща задната броня - моята е японка - навярвам да имаразлики в броните,ама знае ли човек! Благодаря за отзивчивостта! Щечакам и следя за продължение със снимки! Успех!
                                Последно редактирано от Злой; 19-02-10, 19:30.
                                Б. Бонев
                                0осем88две6шест71три

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X