Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade v5.11...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: OFRM Geotrade v5.11...

    Може да е активирано отбягване на магистрали.
    Вижте в настройките за отбягване.
    Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
    GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

    Коментар


    • До: OFRM Geotrade v5.11...

      Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
      Може да е активирано отбягване на магистрали.
      Вижте в настройките за отбягване.

      Абсолютно вярно колега ...беше чекнато ферибот,обратни завои и магистрали....мерси.....

      Още един въпрос.....днес при движение по пътя Брезово-Павел баня при задаване на маршрут село Тъжа нувито чертае път от Казанлък до село Тъжа.....и едва след като стигнах до начертания път навигацията започна да работи
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • До: OFRM Geotrade v5.11...

        И при мен е така, когато "стъпи" на пътя, който си е начертал чак тогава започва да води.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • До: OFRM Geotrade v5.11...

          инсталирах си и аз 5.11 сити но установих , че не може да намира градове по далеч от 300 км. .Телефона ми е нокиа 5800 ,явно това е недостатъка на тази карта или няма бутон "търси по далече "

          Коментар


          • До: OFRM Geotrade v5.11...

            Май е от телефона. На Орегон 300 и 550 при местоположение София намира Резово.
            Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

            Коментар


            • До: OFRM Geotrade v5.11...

              При движение от град Баня(пловдив) до Ведраре пътя минава през град баня и на излизане от Баня води през затворен с тръби път !
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • До: OFRM Geotrade v5.11...

                За съжаление информацията, която сте публикували не е достатъчно подробна, за да проверим и коригираме въпросния проблем. Ако желаете да подпомогнете коригирането на съществуващи неточности в картата, ще Ви помолим за по-подробна информация, която да изпратите директно на нашия е-мейл адрес: karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com, в съответствие с т.7 от правилата за настоящия раздел на форума. Благодарим Ви!
                OFRM Team
                Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                Коментар


                • До: OFRM Geotrade v5.11...

                  Изпратих ви снимка на посочения меил...
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • До: OFRM Geotrade v5.11...

                    Няколко пъти годишно минавам през с.Баня и с.Ведраре.
                    Пращал съм сигнал за този участък още на 6 октомври 2008 г., заедно с други подобни места.
                    Видя ми се странно, че само той остана некоригиран в следващите версии.
                    Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                    GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                    Коментар


                    • До: OFRM Geotrade v5.11...

                      Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
                      Няколко пъти годишно минавам през с.Баня и с.Ведраре.
                      Пращал съм сигнал за този участък още на 6 октомври 2008 г., заедно с други подобни места.
                      Видя ми се странно, че само той остана некоригиран в следващите версии.
                      Мерси колега за подкрепата ........дано го оправят че е нелепо

                      п.с. Село Баня е град ...... http://74.125.77.132/search?q=cache:...&ct=clnk&gl=bg
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • До: OFRM Geotrade v5.11...

                        Не знам към кого да се обърна , спийд камерите във Враца на изхода към Монтана и тези на разклона за Вършец са посочени извън пътя ,може би на 100 м. и като се мине покрай тях те въобще не известяват за полицейска засада , ако трябва ще пратя точното местонахождение за да се поправят .Благодаря предварително !

                        Коментар


                        • До: OFRM Geotrade v5.11...

                          Първоначално публикуван от pendo48 Преглед на мнение
                          Не знам към кого да се обърна , спийд камерите във Враца на изхода към Монтана и тези на разклона за Вършец са посочени извън пътя ,може би на 100 м. и като се мине покрай тях те въобще не известяват за полицейска засада , ако трябва ще пратя точното местонахождение за да се поправят .Благодаря предварително !
                          Твоето мнение е за тази тема. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=32733&page=83

                          Коментар


                          • До: OFRM Geotrade v5.11...

                            Колеги някой с каратата 5.11 ходил ли е от София до Рилския манастир, защото GPS ми изчислява да мина през Кочериново и от там към Рила( в червено на картата). А гоогле ми изчислява път който мога да свия още на Бобошево доста преди Кочериново - Мурсалево ( в лилаво на картата).

                            Ако знае някой от къде да мина ще съм му благодарен и предполагам щом ме прекарва от долу чак през Бобошево е лош пътя ли, знам ли?

                            Коментар


                            • До: OFRM Geotrade v5.11...

                              Първоначално публикуван от bebcho Преглед на мнение
                              ... предполагам щом ме прекарва от долу чак през Бобошево е лош пътя ли, знам ли? ...
                              Прекарва те отдолу, защото най-вероятно настройката за рутиране е за най-бърз, а не за най-къс маршрут.

                              Разликата между двата варианта е около 5 километра и е много вероятно по-дългият да се окаже в същност по-къс, защото не знаеш какво е състоянието на този 3-степенен път между Смочево и Рила. Понякога такива пътища може да са по-лоши от каране по черно, а може и да са сравнително запазени.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • До: OFRM Geotrade v5.11...

                                Повярвай на навигацията си и мини през Кочериново.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X