Обява

Свий
Няма добавени обяви.

I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

    Уважаеми колеги , от 02-04 март в Троян ще се проведе първия кръг от Републикански Шампионат Ендуро.



    П Р О Г Р А М А

    за провеждане на I кръг от Републикански Шампионат Ендуро
    „Зундерт Екстрийм” 2007, 3 и 4 март 2007 г. Троян


    Генерален спонсор – „Зундерт Екстрийм”
    Спонсори: „Троян Плаза” , „Винпром Пещера” , „Загорка”
    Организатор и изпълнител – „Клуб 4х4 Адвенчър” Троян
    Координация и контрол – Комисия Ендуро при БФМ
    Гл. съдия – Вера Лагадова, лицензиран съдия и Валентин Пантев
    Наблюдаващ и консултант от Комисия Ендуро при БФМ – Жоро Хаджиев
    Трасе координатор- Жоро Хаджиев
    Технически преглед – Жоро Хаджиев


    ПЕТЪК – 02 март
    14.00 – запознаване на състезателите с Екстрийм и Ендуро тестовете.
    Записване и технически преглед, теглене на жребий и заплащане на стартова такса – зала „Балкан” – Троян Плаза

    18.00 Брифинг със състезатели и съдии – зала „Балкан” „Троян Плаза”



    СЪБОТА – 3 март



    10.00 – Старт мотоциклети. След тях ATV, юноши, жени, деца.

    18.00 Финал и затваряне на състезателния ден

    20.00 – Гала вечер в Комплекс „Троян Плаза”.



    НЕДЕЛЯ – 4 март
    Затворен кръг , мотописта „Дълбок Дол” – 1.5 км.
    9.00 – Брифинг със състезателите на старта.
    9.30 - Демонстрации на нови модели ATV “Bombardier”

    10.00 - Старт мотоциклети. Останалите по същия ред от съботния старт.

    След приключване на състезанието следва обработване на резултатите.
    Награждаване.
    Закриване.

    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 30-01-07, 07:37.

  • #2
    I - ви кръг от БЕШ

    Браво на организаторите ,но искаме да попитаме каде можем да спим, и дано няма сняг

    Коментар


    • #3
      След няколко дни ще има инфо за хотели и цени, но избора не е много голям (изключая Чифлик и Беклемето-далече са) !

      Коментар


      • #4
        По ГПС ли ще са кара?
        Ако е 100% сигурно ще понаслагате ли и помощна маркировка
        Поне 50% от състезателите никога не са виждали ГПС и ще им е сефте.

        Коментар


        • #5
          МЕСТА ЗА НАСТАНЯВАНЕ :

          ХОТЕЛ 2 * - ДВОЙНИ И ТРОЙНИ СТАИ , В ЦЕНТЪРА НА ГРАДА- ЦЕНА 30 - 40 ЛЕВА - ОКОЛО 20 СТАИ.ЦЕНА БЕЗ ЗАКУСКА.
          ХОТЕЛ 4* -"ТРОЯН ПЛАЗА" - ЦЕНИ ЗА СЪСТЕЗАТЕЛИ
          1.ДВОЙНИ СТАНДАРТНИ - 60 ЛВ. СЪС ЗАКУСКА (ОКОЛО 20 СТАИ)
          2. ЛУКСОЗНИ-80 ЛВ. СЪС ЗАКУСКА(ОКОЛО 10 СТАИ)
          ХОТЕЛ "КАПИНА"-3*-0670 68500 ОКОЛО 30 СТАИ
          ДВОЙНА СТАНДАРТНА-60 ЛВ. СЪС ЗАКУСКА
          ДВОЙНА КОМФОРТНА -70 ЛВ. СЪС ЗАКУСКА

          ДРУГИ ВАРИАНТИ СА БЕКЛЕМЕТО И ЧИФЛИК , НО СА НА 15-20 КМ. В АПРИЛЦИ И ОРЕШАК ИМА МАЛКИ ЧАСТНИ ХОТЕЛЧЕТА , НО НЯМАМ ИНФО ЗА ТЯХ.

          ЗАПИСВАНИЯ ЗА ХОТЕЛ 2* И ХОТЕЛ "ТРОЯН ПЛАЗА" 4 *- competitions@4x4bg.com
          МЕСТАТА СА ОГРАНИЧЕНИ , СРОК ЗА ЗАПИСВАНЕ - 20.02.2007
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 31-01-07, 10:29.

          Коментар


          • #6
            По пътя за чифлик има частни хотелчета много готини правиха ги лятото вече трябва да са завършени и пуснати, но не съм много сигурен. 100% ще се намерят места нататък дори и в разни къщички, така че предполагам няма да е толкова голям проблем спането...
            Мислете ако вземе да понадуха снежец този месец какво ще правите, защото прохода "Троян - Кърнаре" всички знаем, че се затваря а алтернативния вариант е Шипка, да не говорим за снега, който се натрупва по онзи край и ако евентуално е затворен прохода това означава, че надолу ще има дооооооста сняг следователно има вероятност да бъде едно много весело състезание...
            Успех на всички състезатели пожелавам от сега и приятно и безаварийно каране !
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • #7
              Да си правя ли труда да посъбера малко информация за хотели и вили в Априлци? Т.е. ако наистина има интерес.
              Няма да ми е кой знае колко трудно, защото съм си оттам.
              Само че за хотелите, а и за повечето вили мога да помогна най-много с телефони за контакти, мейли и интернет адреси, тъй като живея в Стара Загора, и не съм там на място да проверя това-онова . Пък после предполагам всеки персонално да си се уговаря със собственика, или?

              Априлци - Троян по табела го дават 25 км, за 20-ина минути се взема разстоянието, и то не много бързо каране.

              Казвайте да започвам ли да тършувам
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • #8
                Интересува ме от каде ще бъде старта на първият ден (3 март) за 4 март вече е ясно.

                П.С. Имам вила в Орешак и я давам под наем. може да я видите на www.vilamaia.hit.bg. Покрай моята вила има и други който се дават поднаем не е проблем да взема и тяхните кординати. Телефона ми е 0888536425 или 0887886339

                Коментар


                • #9
                  Ако някой иска може да проверя около Троян за цените на хотелите.
                  Тези дни се открива и нов хотел в Троян 3* и ще Ви кача цените. Ако някой иска помощ да се обади. За догодина/ защото вилата ми още не е готова/ мога да поема безплатно 5-6 души.
                  Чакам с нетърпение I-ви кръг.
                  Борислав Русенов - 0889593977

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                    Да си правя ли труда да посъбера малко информация за хотели и вили в Априлци? Т.е. ако наистина има интерес.
                    Няма да ми е кой знае колко трудно, защото съм си оттам.
                    Само че за хотелите, а и за повечето вили мога да помогна най-много с телефони за контакти, мейли и интернет адреси, тъй като живея в Стара Загора, и не съм там на място да проверя това-онова . Пък после предполагам всеки персонално да си се уговаря със собственика, или?

                    Априлци - Троян по табела го дават 25 км, за 20-ина минути се взема разстоянието, и то не много бързо каране.

                    Казвайте да започвам ли да тършувам
                    Ицо, то и без това трасето ще минава близо до Априлци, така че тия дето се настанят там, направо могат да се присъединят като се понаспят

                    Момчета, благодарим за предложенията !
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Angelnn Преглед на мнение
                      П.С. Имам вила в Орешак и я давам под наем. може да я видите на www.vilamaia.hit.bg. Покрай моята вила има и други който се дават поднаем не е проблем да взема и тяхните кординати. Телефона ми е 0888536425 или 0887886339
                      Тъй де, тъй - леля ми също има вила за гости - аз за това се натискам (майтап разбира се за натискането, иначе наистина си предлага вилата) - ей я:
                      http://www.visit.bg/staedte/fewo.php?hotid=16

                      Сериозно, ако има интерес да започвам да събирам информация за вили и хотели из Априлци


                      Жоро, че то трасето щом ще минава близко до Априлци, начи и аз мога да се пусна тъй в движение (само интересно с какво , че и кон не мога да яздя )
                      Hristo Draganov
                      http://htftp.domainbg.com/HD/

                      И аз искам България чиста ! ! !

                      Коментар


                      • #12
                        За Априлци и аз мога да помогна , понеже през седмица си нощувам там , а и имам доста познати в хотели и почивни станции . Мисля че ако се съберат повече хора може да организирам и отстъпки . Само че предполагам че в случая необходимо хотелите да имат и паркинг който да поеме техника , а такива не са много . Ако имате нужда от помощ пишете на ЛС .
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • #13
                          Забравих да спомена и за Бели Осъм , и Чифлика . И там си имам определени позиции .
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • #14
                            Мдааа ...., наистина малко са хотелите с достатъчно голям паркинг - на първо четене веднага се сещам за хотел Априлци ( http://www.aprilci.com/ ), само че там цените са малко по-височки, но за група предполагам може да се договорят отстъпки.
                            На леля ми вилата също има достатъчно голям охрянем паркинг (има лошо куче ) за капацитета на вилата (за около 10-12 човека е).
                            Абе ако има интерес, ще се измисли нещо за паркинга.
                            Hristo Draganov
                            http://htftp.domainbg.com/HD/

                            И аз искам България чиста ! ! !

                            Коментар


                            • #15
                              Не се кахърете толкоз де!
                              Направете една проста сметка на базата, която предлага орфанизаторът и ще видите, че ще стигне!
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X