Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка по Старозагорски.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка по Старозагорски.

    Събрахме се общо 4бр.джипки - "Нисан","Тойота" и два бр."Сузуки".Тъй ,като на 30,31.01.2010г. ще се проведе традиционната среща на Старозагорските Офроудъри и приятели от цяла България ... бе необходимо да трасираме наколко маршрута и съответно да се подготвим за приятното изживяване на гостите ни.
    Та се получи ето това!
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Разходка по Старозагорски.

    Ето още!
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      До: Разходка по Старозагорски.

      И още!
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        До: Разходка по Старозагорски.

        Мдаа....расотката си беше на моменти истинско предизвикателство!
        Хвърлихме в боя и лебедки и жива сила....а за резачките няма да говорим,но те бяха по причина да разчистим пътя за колоната която ще се формира на събора на 30/31 01.10г.
        И така банда.....имаме си вече няколко алтернативни маршрута,а дори и основния маршрут сме го разделили на два етапа/което в зависимост от времето ще решим колко ще се кара на събора/
        Мисля че трасето стана много хубаво,като цяло си е софт расотка из Средна Гора,но на няколко места си има и сериозна заигравка,но нека да става интересно и да има предизвикателство,защото в обратния случай няма да остане много спомен от ...просто едно препускане по горските пътища!
        Поздрави!
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • #5
          До: Разходка по Старозагорски.

          Да допълня и аз със снимков материал. Направихме 50км маршрути и сме подготвени да предложим на нашите гости на 30 и 31 януари всякакъв вид условия за каране в зависимост от метеорологичните условия.

          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=79495

          Още на тръгване видях този Мерцедес в града и ... очевидно деня се очертаваше офроуд







          Лека загрявка до напускане на околоселските пътища



          Първи леки травми и за радост - последни



          ... и хайде в боя





          Дълбоки коловози - понякога трябва и да се заобикалят



          ... бойна машина и опитен водач







          малко помощ за всеки случай



          ...и на "твърда земя"



          Стефко подходи силово



          премина със скорост



          В резултат, на което се получи най-чистата гума. Имаше пропуски в резултат на попаднали камъчета между джантата и гумата. Добре, че като ходим на разходки сме добре оборудвани с мощни компресори, щанги, ключове и пр.



          Следващите минахме по-внимателно





          Красиво местенце и лек отдих



          Моята малка бойна машинка



          Следва...
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #6
            До: Разходка по Старозагорски.

            Хайде пак по машините









            Постарахме се да почистим и от клони по трасето, за да се чува колкото се може по-малко онзи скърцащ звук. Между другото за някой се оказа приятен.



            Има и подобни места за заигравка, които при малко по-лигаво време ще са хубав екстрем.



            истинско удоволствие







            ето, идва Нисана...



            бягай!



















            Звяр..



            ...и на зверовете се помага понякога



            ...нали са големи и широки и не им се стои в пътя









            Разузнаването приключи успешно. Трасето е подготвено за приятни разходки с още по-приятна компания, която ще се съберем в Стара Загора.

            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • #7
              До: Разходка по Старозагорски.

              Евала! Дано се осафирясам до тогава да ви дойда на гости, че от един месец подсмърчам.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: Разходка по Старозагорски.

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Евала! Дано се осафирясам до тогава да ви дойда на гости, че от един месец подсмърчам.
                Има две седмици до тогава. Ако не се оправиш обещавам да ти направим греено вино първата вечер и на сутринта ще си 6.
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • #9
                  До: Разходка по Старозагорски.

                  Хм, това не знам защо ми прилича на пейзажа над Пряпорец... или се бъркам?
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разходка по Старозагорски.

                    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                    Хм, това не знам защо ми прилича на пейзажа над Пряпорец... или се бъркам?
                    От Ушев тръгнахме, после около Сулица, баните, Ново село, Пряпорец, Борилово, Дъбрава и обратно. Заповядай да се запознаем все пак пише, че си от Стара Загора
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разходка по Старозагорски.

                      Радостното е , че ще има достатъчно кал....... не знам защо я свързвам със сочни мръвки..........
                      [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разходка по Старозагорски.

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Евала! Дано се осафирясам до тогава да ви дойда на гости, че от един месец подсмърчам.
                        Ей...Спарки....ти гледай да не дойдеш....лична покана имаш от мен...нали не си забравил...?????
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Разходка по Старозагорски.

                          Определено не трябва да си новия кат дрехи на разходка по това време
                          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Разходка по Старозагорски.

                            Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                            Ей...Спарки....ти гледай да не дойдеш....лична покана имаш от мен...нали не си забравил...?????
                            Не съм, разбира се.


                            ...и ми се кара, та знае ли се.
                            Последно редактирано от sparkybg; 15-01-10, 12:13.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Разходка по Старозагорски.

                              Гледам, че е за два дни. Къде мога да прочета повече информация за събитието?
                              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X