Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на Мицубиши Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    преден блокаж има ARB правят такъв, единствения проблем е че трябва да отвориш капака на предния диф и да преброиш шлиците на полуоските, защото са два вида. това че задния включва късно може да се дължи на проблем в плътността на тръбичките които го задействат, огледай ги някаде да не са се се протрили.
    drive alive

    Коментар


    • #17
      Проверил съм ги всичките. Ако има пробив, то вакуума се губи и компресора периодично се задейства за да подържа налягането.Имах и такъв проблем, но го разреших.Сега като включа блокажа - компресора заработва за 2 сек, блокажа се включва и задържа така, докато не го изключиш. Само тези 2 сек ме дразнят.
      Да те питам друго - искам да си сложа спортни седалки, но да имам достъп да задните места.Знаеш, ли някой, който да ми го направи....
      Nissan Patrol Y61

      Коментар


      • #18
        Има седалки които са близо до спортните, но имат функциите на нормалните седалки. Има такива във Фулда.

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Novice Преглед на мнение
          ... искам да си сложа спортни седалки, но да имам достъп да задните места.Знаеш, ли някой, който да ми го направи....
          Има спортни седалки с механизъм за сгъване напред като на двуврати коли ... Потърси такива и проблема ти е решен
          [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

          Коментар


          • #20
            седалки има колкото искаш, отиди при първия вносител на спарко и ще те затрупат с оферти, това което трябва да те предопредя е че са доста скъпи, по - скъпи от нормални спортни седалки.

            може да потърсиш втора употреба от някое БМВ или нещо такова, те имат някои доста добри салони.
            drive alive

            Коментар


            • #21
              Намерих едни схеми на регулируема височина на окачването. Като гледам чрез хидравлика натягат торсиона отпред и пружината отзад. За съжаление нямаше никакъв коментар към тях и не знам това серийно вграждано ли е и в кой модел или е тунинг изпълнение?!

              https://htftp.offroad-bulgaria.com/p...Tuning/1_G.jpg
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/p...Tuning/2_G.jpg
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/p...Tuning/3_G.jpg
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/p...Tuning/4_G.jpg

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                За съжаление нямаше никакъв коментар към тях и не знам това серийно вграждано ли е и в кой модел или е тунинг изпълнение?!
                Като гледам картинките, това ми прилича на каталог за резервни части, което навежда на мисълта за серийно вграждане.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  Да, приличат на страници от системата CAPS, но аз не съм виждал нито из нета нито на живо такова изпълнение Гледам отдолу йероглифи, дали не е само японски вариант?!

                  Коментар


                  • #24
                    За старото мога да кажа,че при прекалено натягане на торсиона носача удря в долния ограничителн при отскок.А за ск к,в която и морга да идеш,ще ти кажат-пета ли изрони,нямаме за Паджеро свършиха.
                    Пътят е целта.

                    Коментар


                    • #25
                      Re: тунинг на мицубиши паджеро

                      Карах Паджеро 6 год. и съм доста доволен ! Отпред бях натегнал тросионите докрай и даже бях махнал противоударните танпони които ограничават носачите в хода им надоло така се добавят още няколко см. лифт и при това вдигане максималното възможно ( носачите седяха опрени ) несам имал проблем за тези 6 год. с каретата имам даже и две састезания
                      Гумите бяха 10R15 а джантите бяха оригиналните железни обарнати обратно ( доста излизаха наван ) и никога никаде неса опирали
                      Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                      Коментар


                      • #26
                        Re: тунинг на мицубиши паджеро

                        Какво стана със снимките? Дай да видим какво си сътворил.

                        Коментар


                        • #27
                          Re: тунинг на мицубиши паджеро

                          Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                          Карах Паджеро 6 год. и съм доста доволен ! Отпред бях натегнал тросионите докрай и даже бях махнал противоударните танпони които ограничават носачите в хода им надоло така се добавят още няколко см. лифт и при това вдигане максималното възможно ( носачите седяха опрени ) несам имал проблем за тези 6 год. с каретата имам даже и две састезания
                          Гумите бяха 10R15 а джантите бяха оригиналните железни обарнати обратно ( доста излизаха наван ) и никога никаде неса опирали
                          да, ама всяка вдлъбнатина по пътя колелото увисва и се чува удар... не е много приятно...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #28
                            Re: тунинг на мицубиши паджеро

                            Вярно е, ще чука на почти всяка дупка, па ние нали си немаме дупки....
                            А неможе ли да се сложо все пак някаква тънка подложка от гум аили нещо подобно, което да предпазва от това чукане...
                            Don't hunt IF you can't kill
                            първо 0883 после 333 накрая 448

                            LZ1BGD

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Тунинг на Мицубиши Паджеро

                              можеш да сложиш тънка подложка, но въпросът е колко ще живее тя..
                              Носачът ще я накълца за нула време.
                              Натягането докрай ми се струва недотам добра идея. Въпросният кит с хидравликата натягаща торсионите ми се струва добра идея при преминаване на препятствие изискващо максимален просвет.
                              Тогава след това го сваляш и си спестяваш тропането. Няма лошо, когато е на пътя колата да е по-ниска.
                              За отзад на трупър бях опитвал с въздушни възглавници от седалките на шкода мадара, сложени на мястото на тампоните на ресорите. Помпах ги с компресорче за гуми. Опитът щеше да е по-успешен, ако имах по-мощен компресор..
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #30
                                До: Тунинг на Мицубиши Паджеро

                                Здравейте,
                                Карам Паджеро `96г, 3.5 V6. Окачването е сменено и е повдигнато с 2.5 инча. Гумите са ми 32" и са регенерат. Има разширителни фланци и джанти с отрицателно ЕТ.
                                Всичко това направи машината много балансирана, по мое скромно мнение. Обаче спирачките не издържаха. Смених накладки, но се запалиха почти веднага пак.
                                Та, въпросът ми е относно спирачната система. Ако можете да помогнете с предложения. Например да сменя накладки с някакви спортни, или да сменям направо всичко с тунинг комплект... До тук търсенето на накладки и дискове Brembo, приключи с неуспех, т.е. нямат такива. Предполагам ще намеря фирма, която да прави комплекти, но съм почти убеден, че няма да мога да си ги позволя.
                                Благодаря предварително за идеите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X