Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тел.номер на БАДЖО???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тел.номер на БАДЖО???

    Здравейте,някой може ли да ми даде тел.номер на Баджо(ремонт на цилиндри)?

  • #2
    0885440989; 0888315046

    Коментар


    • #3
      Ако не вдига значи е в чужбина - преди 2 дена беше...

      Коментар


      • #4
        като става дума за Баджо , сега ще му направя една "реклама" . Да ви кажа че е оправял на един приятел мотора и му излезе 900 лева и повече , кара мотора около 2, 3 месеца и след това всичко коетое правил се нуждае пак за ремонт , сложил е на Хонда ЦР 500 , бутало от Сузуки 500 и то не чисто ново за 280 лева оправял му е амортесиора за 150 лева а тои сега за нищо не става , за молко и аз да отида при Баджо , но след като приятеля ми каза аз се отказах . Сега моя приятел си взе чисто нов амортесиор и чисто ново бутало за 400 лева със шлаифане и сегменти
        http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

        Коментар


        • #5
          Цецо, не мисля, че е коректно да даваш такава информация чута от твой приятел. Не искам да кажа, че Баджо е най-добрия и всички са доволни от неговата работа, но не е коректно да "плюеш" публично без да даваш повече информация и подробности.До колкото разбирам 400лв са му стрували шлайф (не никасил) на цилиндъра, бутало и амортисьор с неясен произход.
          Опита ли да се свърже твоя приятел с Баджо и да му каже за проблемите възникнали след проблема?

          Мойте наблюдения за този човек са, че е доста коректен. След занасяне от моя страна на заден амортисьор за ремонт се получи отново протичане. Обадих се на Баджо и отново му занесох амортисьора. На следващият ден амортисьора беше готов и работи без проблеми и до сега.

          Повечето пъти проблема е в начина на експлоатация на машините след ремонта!!!

          Коментар


          • #6
            Ами Иво , аз искам да кажа че моя приятел си взе амортесиор , бутало , сегменти и шлаифане на цилинтеда за 400 лева , А и сомо по себеси това че му е сложил старо и не оригенално бутало на мотора , а го е дал за ново може да си направиш извода . Можеби към теб е бил по коректен защото те е взел на сериозно . Експлатацията на този мотор е на страхотно ниво както и другия му Доминатор и за двата мотора се полагат страхотни грижи , ние даже се базикаме с Ивчо , като му казваме че тои и в леглото си ляга с тях
            http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

            Коментар


            • #7
              Повечето майстори не предлагат да правят *истински* ремонт особено като дойде някой с мотор за 2000лв.

              Интересно е като е отишъл твоят приятел какво е казал на Баджо.

              Примерно:
              1. Дай да оправим тези неща, ама да не излезе много скъпо? Нещо максимално евтино.....

              или

              2. Колега, значи искам всичко да стане перфектно, с оригинални части, колкото струва няма проблеми, само кажи предварително колко горе-долу за да си правя сметка.

              Ако приятеля ти е искал ремонт вариант 2 и Баджо е направил обясненото от теб значи е виновен, ако ли не приятелят ти си е виновен, защото с пръдня боя не се прави, както знаете. Просто е направил каквото е могъл за тези пари, и явно не е станало успешно, което хич не ме учудва, защото тези състезателни машини не търпят "здиелани" работи.

              Само за информация ще ти кажа, че аз за ремонт на задният амортисьор щях да му кажа 300-400лв (половината са части), с оригинални части и гаранция, ама сещай се че за тези пари сигурно ще си купиш 2-3бр. втора ръка.
              Последно редактирано от sabin; 28-01-07, 16:57.

              Коментар


              • #8
                Aми сабине , моя приятел е от вротия тип хора тои не го интересува колко ще струва просто иска да му се направи всичко и да е здраво На него също му казаха че истински ремонт на амортесиора ще му излезе 500 лева , защото ще бъде изпращан у Гърция и тн ...
                Моя приятел ако беше от първия тип хора нямаше оня ден да даде 400 лева отново за ремонт
                http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                Коментар


                • #9
                  Евала Съби, точно това исках да кажа ама не ми стигат думите
                  По-принцип бутало със сегменти и бутален болт за CR500 е около $170 и доставка още $20 та $190. Сложи и лагерче $10-$15 и станаха $200.
                  Колко според тебе може да му иска като цялата разправия също си е фактор.
                  Имам и един въпрос към тебе Цецо. Как разбрахте, че буталото което е сложено не е ново и е от сузуки? Това прозрение 2-3 месеца ли назряваше в мислите ви?
                  Не се заяждам ама не обичам крайните изказвания от рода на "тоя нищо не прави" и т.н.

                  Коментар


                  • #10
                    Ами Иво , на Хонда ЦР 500 е с два сегмента на Сузики 500 е с 1 сегмент , а и си личи как е било заварявано и обърнато с друг канал за сегмента също така шлаифан канала на сегмента и сега не може да се намери такъв , тои беше сложил обикновен сегмент (от кола) а е трябвало да сложи конусен
                    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                      Моя приятел ако беше от първия тип хора нямаше оня ден да даде 400 лева отново за ремонт

                      Това специално не гарантира нищо. Дал ги е защото няма избор.

                      Гледай сега въпроса не е от кой тип е а какво е казал на майстора. Има много мераклии и парилии ама се пазарят като ... и майсторите гледат максимално евтино да им направят нещата.

                      Понеделник ще се обадя на Баджо ако може да влезе във форума и да разкаже историята и от негова страна.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Ivo_xt Преглед на мнение
                        Имам и един въпрос към тебе Цецо. Как разбрахте, че буталото което е сложено не е ново и е от сузуки? Това прозрение 2-3 месеца ли назряваше в мислите ви?
                        Не се заяждам ама не обичам крайните изказвания от рода на "тоя нищо не прави" и т.н.

                        Много добър въпрос!

                        Много от "майсторите" добре подреждат колегите си...

                        Също тъка ще добавя че буталото се е скапало точно когато стана студено, време когато 2тактовите обедняват и прецакват бутала ако не им се пипне карбуратора ... или историята се е случила през лятото?

                        Още нещо, каква е гаранцията че моторът е каран правилно за 2-тактов мотор? Там масла простотии, обороти, бензин .... абе сещате се, това са си капризни машинки

                        Коментар


                        • #13
                          Ок ясно , аз ще кажа и на моя приятел да се регне и тои да разкаже от своя страна ... а относно карането му , ще го видиме на състезанята как ще се представи ... все пка ще представя клуба ни
                          http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                          Коментар


                          • #14
                            Баджо е в Италия,ще се върне в четвъртак(1.02).Не ми е правил нищо досега но и намен ми се вижда некоректно да се коментира работата му в негово отцъствие.Иначе и най даобрият доктор има неоспешни 'операции'',така че винаги има недоволни.Номера е доволните да са повече нали

                            Коментар


                            • #15
                              ами така е както се казва за едни сватба за други брадва
                              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X