Обява

Свий
Няма добавени обяви.

пясъкоструика 2(от бъгита и самоделни конструкции)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • пясъкоструика 2(от бъгита и самоделни конструкции)

    Александров нищо не ни показваш за песакоструиката защо . Не че е нещо спешно но да видия до пролетта да може да си мисля .

  • #2
    До: Триколка от ЗАЗ

    [QUOTE=valio zila;972984]
    Първоначално публикуван от aleksandrov1973 Преглед на мнение
    Здрасти Вьлйо заза е доста спокоен двигател защото има балансиращ вал и при един кьдрен ремонт и леки подобрения ще ти вьрши страхотна бабота . Старата ми моторетка спокоино развиваше 160 км с 15цолови гуми.Видях че с колегата Нешев дискотирате пиясакоструиките аз имам от доста години и ми вьрши страхотна работа.А що се отнася до регистрацията още не сьм го мислил. Сьс старата нямах никакви проблеми.[/QUOTE.
    Първоначално публикуван от aleksandrov1973 Преглед на мнение


    ЧЕСТИТА КОЛЕДА.
    1. Александров обясни ми какво е (кьдрен) ремонт и леките подобрения .Какви проблеми не си имал с двигатела или полицаите. Даи някой снимки на пясакоструиката за сега толко че алкохола ми дойде в повече.
    Здравеи колега и честита коледа.Когато регистрирах пьрвата си триколка в далечната 1993година всичко стана за половин час минах техно тест комисия която издаде портокол че возилото е хибрит междо лека кола и мотоциклет. От там с протокола и документите които имах за двигатела че колата е бракувана право на регистрацията минах преглед и ми врьчиха регистрационата ТАБЕЛА.За пясакоструиката всичко е елементарно проблем е вьздуха трябвати компресор с дебит минимум 1300литра вьздух в минута пр налягане 7бара ако дюзата на вьздуха е 2мм. Аз сьм си направил камера с аспирация и контеинер които да сабира обратно пясака а аспирацията изсмуква пушека и така процеса е непрекьснат. Няма голяма производителност но като за моите нужди вьрши прекрасна работа . Сега за двигателя проблем при този двигател е темперетурния режим на работа тоест работи при по висока темпретура на маслото около 110гр старите масла не струваха но с новите нямаш грижи сложих по голям маслен радиятор и направих подобрения по гумените опрьстени от високата темперетура те се опичат и се разпадат от там идва проблема че мотора винаги е в масло целия присадих му електроно запалване от БМВ с механичен изключвател които се намира в палеца направих ипо широки испускателни колектори вьрзани по реда на работа на цилиндрите.За сега толкова.
    ТРИКРАКА МАСА НЕ КУЦА:eek:

    Коментар


    • #3
      До: Триколка от ЗАЗ

      Първоначално публикуван от valio zila Преглед на мнение
      Александров нищо не ни показваш за песакоструиката защо . Не че е нещо спешно но да видия до пролетта да може да си мисля .
      Ето малко снимки.
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от aleksandrov1973; 30-12-09, 22:00.
      ТРИКРАКА МАСА НЕ КУЦА:eek:

      Коментар


      • #4
        До: Триколка от ЗАЗ

        Еййй,къде са се преместили,има тема за песъкоструйка
        Ук100 ли е компресора? и продава ли се ?

        Коментар


        • #5
          До: Триколка от ЗАЗ

          Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
          Еййй,къде са се преместили,има тема за песъкоструйка
          Ук100 ли е компресора? и продава ли се ?
          Да ук100 е само с тои може да захрани пясакоструиката и не е за продаване
          ТРИКРАКА МАСА НЕ КУЦА:eek:

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X