Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Броня за витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Броня за витара

    Пуснал съм темата и в брони, ако модераторите решат да я изтрият , но мисля че тука ще е повече от полза.
    подробни чертежи с размери.
    Прикачени файлове
    Grand Vitara 2005g- за работа
    Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
    Lexus RX200t -2016г.-евридейката

  • #2
    До: Броня за витара

    Интересно е . Имаш ли ги чертежите на поголеми изображения или друг по-голям формат
    Лудак

    Коментар


    • #3
      До: Броня за витара

      Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
      Интересно е . Имаш ли ги чертежите на поголеми изображения или друг по-голям формат
      Всички размери се виждат?!
      Ако е да видиш как изглежда в реални размери просто си вземи фазер, изрежи го по размерите и го залепи.
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #4
        До: Броня за витара

        Доста интересно. Дали ще можеш да ми ги пратиш на пощата? Лятото си мислех да сменям предната броня и тази тема е добре дошла
        e-mail: nikolaynkl@gmail.com или n_nikol4ev@abv.bg
        Само да запитам: от какъв метал е най-удачно да се направи бронята? Така че да не тежи на двг-то и да не се криви много при лек сблъсък с дърво или каквото и да е
        Мерси
        Последно редактирано от Nik16; 30-12-09, 16:06.
        Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

        0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
        /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

        Коментар


        • #5
          До: Броня за витара

          Браво,супер,перфектна работа ми върши!!!От доста време се оглеждам за такива чертежи!!!Поздрави и весели празници!!!
          Mercedes G 230E

          Коментар


          • #6
            До: Броня за витара

            2мм, другото е лакомия, обаче все си мисля, че от безшевна тръба 2мм по-добро, като че ли няма.

            Коментар


            • #7
              До: Броня за витара

              За ламарина 2 mm ще са малко поне 3 mm. Иначе бронята е супер. Интересно ми е как ли ще изглежда на Самурай след кратко преправяне

              Коментар


              • #8
                До: Броня за витара

                Тук PACH бе намислил да е също от 3мм, но предпочете 2мм накрая.

                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=30437&page=8

                Мисля, че е достатъчно профелирана, че може и да мине с 1.5мм. Ако се оставят места за захващане с хайлифт да се подсилят.
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • #9
                  До: Броня за витара

                  По добре без БРОНИ

                  Коментар


                  • #10
                    До: Броня за витара

                    няма нужда да е повече от 1.5мм , бронята е оребрена с достатъчно ъгли и има нужната здравина и дебелина за да не деформира при заварки. Все пак при удар ако е 3мм това няма да може да поеме от удара а ще го предаде директно на рамата, а и ще стане много тежка .За хай-лифта Славин е прав.

                    материали един 1/2 лист ламарина и за 30мин на плазмата ,после абкант и е готова за ден макс два, с чертежи е лесно тука и захвата е даден даже. Сега трябва да я преработвам за гранд витарата
                    Последно редактирано от damianski; 30-12-09, 19:07.
                    Grand Vitara 2005g- за работа
                    Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
                    Lexus RX200t -2016г.-евридейката

                    Коментар


                    • #11
                      До: Броня за витара

                      Поздравления колега! Много труд ни спестяваш

                      Коментар


                      • #12
                        До: Броня за витара

                        Колега много е яка бронята ,браво.Нямаш ли случайно и задна. Нещо от този род.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Броня за витара

                          намерих и задната и чертежа на двете наредени и готови за плазма
                          ето, надявам се да съм бил от полза.само че не знам къде да го кача че е на аутокад ако някой иска ще го пратя и да се качи така че да могат да го дърпат всички.
                          Прикачени файлове
                          Grand Vitara 2005g- за работа
                          Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
                          Lexus RX200t -2016г.-евридейката

                          Коментар


                          • #14
                            До: Броня за витара

                            Браво, че сподели с нас тези чертежи!
                            Аутокадските файлове, може да ги рарнеш и след това да ги сложиш като прикачени файлове
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • #15
                              До: Броня за витара

                              Първоначално публикуван от damianski Преглед на мнение
                              намерих и задната и чертежа на двете наредени и готови за плазма
                              ето, надявам се да съм бил от полза.само че не знам къде да го кача че е на аутокад ако някой иска ще го пратя и да се качи така че да могат да го дърпат всички.
                              Изпрати ми чертежите на майла, ще ги кача на FTP и всеки ще може да ги изтегли. pach@abv.bg
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X