Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕНДУРО ШАМПИОНАТ 2005 (1 кръг Стара Загора)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЕНДУРО ШАМПИОНАТ 2005 (1 кръг Стара Загора)

    ПРИЯТЕЛИ, НА 9 И 10 АПРИЛ Т.Г. В СТАРА ЗАГОРА ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ ПЪРВИ КРЪГ ОТ ПЪРВИ ЕНДУРО ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ. СЪСТЕЗАНИЕТО ЩЕ БЪДЕ В ДВА ЕТАПА: НАВИГАЦИЯ И КРОС. НАЧАЛО 10.00 НА СТАРИЯ МОТОПОЛИГОН КРАЙ ГРАДА НАХОДЯЩ СЕ НА ХРИЩЕНСКО ШОСЕ (ТОЧНО ДО ГРОБИЩЕТО )
    КАНИМ ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ ДА ПОСЕТЯТ ТОВА ИНТЕРЕСНО И ПЪРВО ПО РОДА СИ СЪСТЕЗАНИЕ ЗА БЪЛГАРИЯ!
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    Аз не съм много в течение ,но нали целта беше датите на провеждане на Енд. шампионата и джповете да не съвпадат.Не можем да сме на две места едновременно.

    Коментар


    • #3
      Ами те не съвпадат. Първото състезание от националния шампионат по офроуд за 2005 год. е 07,08 май 2005.
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Най после някой се усети

        Нито се прие някакъв устав или общи правила
        А това че се засичат датите на състезанията разбива публиката а за самите участници да не говорим Мой познати ми загряха gsm а да ме питат защо е направено така и на кое мероприятие ще е по интересно да присъстват НЕЗНАМ КАКВО ДА ОТГОВАРЯМ За състезнията се носят некви бледи слухове и догатки като че ли става въпрос за борби с кучета или за нов публичен дом Липсва най елементарен общ календар та хората да си направят сметката

        ТАКА ТОЗИ МАЗОХИЗЪМ А НЕ СПОРТ НЯМА ДА ГО БЪДЕ

        АЗ НА ДВЕ МЕСТА МОГА ДА БЪДА ЕДНОВРЕМЕНО АМА НА ТРИ АБСУРД

        Коментар


        • #5
          Нито се прие някакъв устав или общи правила
          А това че се засичат датите на състезанията разбива публиката а за самите участници да не говорим
          Още от миналата година има открита лично от мен тема по въпроса за общите правила и организация. Всички които биха искали да кажат нещо са имали възможност. За тези на които не им се пише имаше и няколко възможности да говорят...
          И така бяха взети мненията на всички които се изказаха...

          За състезнията се носят некви бледи слухове и догатки като че ли става въпрос за борби с кучета или за нов публичен дом
          За състезанията, които ние организираме всичко е съвсем ясно. Първото ще се проведе на 07,08 май 2005 и всичко за него ще бъде оповестено един месец предварително, за да могат всички да са наясно...

          А това че се засичат датите на състезанията разбива публиката а за самите участници да не говорим Мой познати ми загряха gsm а да ме питат защо е направено така и на кое мероприатие ще е по интересно да присъстват НЕЗНАМ КАКВО ДА ОТГОВАРЯМ
          Ами публиката и състезателите в крайна сметка ще отидат там, където има какво да се види, където състезанието ще бъде честно и където побеждават по-добрите...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            E ,тогава не аз а някой друг не е в час, но това вече не е наш проблем.

            Коментар


            • #7
              diavol koleda

              Знам какво искам да кажа но незнам как да го кажа за да няма хора които да се сърдят за това искам да кажа на тези които се чустват раздвоени и имат право идете къде за вас ще е по интересно например убеден съм че на един ендурист ще му е много ма много пъти по добре да е на ендуро шампионата от колкото на състезанията с джипове същото се отнася и за един джипер ако мога така да го нареча убеден съм че ще има публика и за двете мероприятия убеден съм че и двете ще са интересни само едно немога да разбера и тук вече ще се отклоня от темата на този форум за това ако иска Венци нека премести постинга където е правилно.Така както казах едно немога да разбера защо отново нещата се вкиснаха и маи пак понамирисва на воина между двата оффроуд клуба и в краина сметка маи ще се получи българския прочит на оффроуд,а именно (офф)роуд
              аз лично ще ходя до колкото мога на всички мероприятия без значение от това кои ги организира за мен е важно да има това за което отивам машини 4х4,кал ,трудни препятствия и тръпка,за мен тези неща винаги ги има не ми пука кои бие пада и тн. неща оффроуда не е само куп купи оффроуда е взаимо помощ,приключение,тръпка състезават се във F1 в оффроуда е важно да минеш да се докажеш поне така аз мисля така че нека всеки отиде където му е по на сърце едни на ендуро други на джип състезание още един път казвам извинявам се на Венци ако го убиждам с моите писания неискам никои да ми се сърди за да не се нарушава едно от правилата поне за мен в оффроуда,а именно приятелството
              Евалата на Жоро Хаджиев за това което направи нагърбваики се със задачата да организира ендуро шампионата защото колкото и да не разбирам от мотоциклети и колкото и ендурото да е оффроуд спорт то си има своита специфика и особенности и е по добре да бъде обособено в отделен шампионат
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • #8
                Толкова ли малко дни има в годината 4е ОРГАНИЗАТОРИТЕ трябва да дублират две състезания в едни и същи дни :x
                Сега "ези-тура" ли да хвърлям на кое да отида като и двете състезания са ми интересни

                Коментар


                • #9
                  Винаги съм бил оптимист че хората с това яко хоби ще бъдат задружни и сплотени ама не Вече спирам да се ядосвам

                  УВЕРЯВАМ ВИ ЧЕ БРАТЯ ПЕТРОВИ НАПРАВИХА ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ДА НЕ СЕ ПОЛУЧАВАТ ТАКИВА СЪВПАДЕНИЯ И НЕДОРАЗУМЕНИЯ

                  Коментар


                  • #10
                    Колеги, за двете състезания ще има публика. Жалко заради тези,които искат да видят и двете, но държа да отбележа,че датата на старозагорският кръг беше уточнена далеч по-рано.Календарът беше пуснат тук в форума. Мисля, че Докторът просто не е обърнал внимание. Дори до скоро около първото състезание на Трофи клуба се дискутираше дали да е на втори и трети или по-късно. Ако някой бе споменал на Доктора за ендурото, аз съм сигурен, че той щеше да направи реверанс и да насрочи друга дата, но това така или иначе не се е случило и затова се получи това дублиране. Аз съм сравнително нов в форума и не знаех, че вървят две вериги състезания за джипове. Ако знаех, вярвайте щяхме да съобразим календара с другите два. Още повече, пак повтарям, решението на Трофи клуба се взе твърде късно.
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #11
                      Олеле колко неща не знаеш още

                      Споко ЖОРЕ НИЕ СМЕ НА ЕНДУРО ШАМПИОНАТА
                      АКО НЯКОЙ Е НАПРАВИЛ ДРУГ НЯКАКЪВ ШАМПИОНАТ ДА КАЗВА ОТИВАМ ДА СЕ КЛОНИРАМ ОЩЕ ВЕДНЪЖ

                      Коментар


                      • #12
                        Да бе, на тебе ти е лесно. А имаш и опит!
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #13
                          Наистина от това дублиране и двете прояви губят,това е сигурно губим и ние които искаме да бъдем ина двете.Дано за в бъдеще това да не става.Идеята за клонирането е добра но в случая едва ли ще помогне и на нас

                          Коментар


                          • #14
                            Жоро напълно съм съгласен с теб 4е ти първи беше обявил 4е ендурото ще е на 9 и 10 ти Ядосах се 4е дублирането доиде защото Трофи клуба в на4алото в програмата посо4иха 2 и 3 ти - незнам какво направиха 4е в краина сметка дублираха датите на състезанията Здраве да е!!!
                            Жоро пожелавам успешно проти4ане на състезанието
                            ще се надявам да доида да погледам втория ден(КРОСА)[/url]

                            Коментар


                            • #15
                              Благодарим, XJ! Да се надяваме, че всичко ще е ОК. Ще се радвам да дойдеш, па макар и само в неделя
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X