Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект - Джимни Екстрем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

    Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
    то кaкво ли е наред кажи онзи ден ме спряха полицайте без никво нарyшение все едно че бях престъпник ма гyмите ма височината ма ширината ма веждите ма незнам си кakво и това половин час на големия пек драснаха ми акта и ми зеxа разрешителното срок от 10 дена ako не мина преглед е бракyвана затова се плаши инжинера щото тyк всичко е малко шибано...
    поздрави
    ти откога си в испания.май си забравил че в българия винаги те спират без нарушение.и то кво излиза че сички сме престъпници.само дето тука минаваш с !почерпка!!!!!!!

    Коментар


    • До: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

      де да беше в бг и аз доволен и те май навсякде е едно и също..
      аз доста време съм тук и ме бяха спирали само веднъж да духам даже и документи не ми искаха затова си бях спокоен ама и тук има дебаджй......
      поздрави

      Коментар


      • До: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

        ето намерих едно джимни с такъв кормилен хебел гърците са напред доста имат всичко а тук в спаин сега тепърва прохождаме....

        днес направих окончателния тест никаде не упират гумите след още малко доизрязване..

















        да видим утре как ше се представи на траяла.....
        направих и удишниците на дифове и раздатка...
        поздрави

        Коментар


        • До: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

          вече ми престигна проекта от инжинера утре можа да се пробвам да мина преглед........
          поздрави

          Коментар


          • До: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

            джипа вече е легализиран...
            днес на първи технически преглед ме луднаха ама веждите ама тежи две места трябва да се махнат надвишавал съм много теглото добре че нe ми взеха документите а ме пратиха на другия по близък щото там по барзо щяли да ми кажат кое точно да се оправи места вежди оше един куп документи а ма тези на втория ми викат отивай от кадето си дошъл щом те са е захванали да си е оправят..
            ама след като не са ми взели нищо и се обаждам на инжинера и ме праща в друг град около мадрид там нали го ппознават и ме пускат е бати късмета иначе е бях закъсал много се едно всичко навятара..
            поздрави

            Коментар


            • До: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

              едно нещо ми напраи впечетление значи теглото на автомобила с пълен резервоар е
              по талон 1170кг а при мен беше 1230кг и така сега си е писано че това е теглото..
              но някой смятат че не трябва да се надвишава максималноито тегло което е 1500кг
              и как го смятат ами 4 места по 75кг е 300кг +1230кг значи надвишавам а и поне 20-30кг за багажника направо да им се чудиш много умнички..
              дай да му махнем две места да сме сигорни де не привиши случайно някое кг в повече..
              искарах късмет тук всеки си смята както му е кеф..
              сминих шупената стойка на раздатката и сега е с оригинланите тампони не с твърдите от ланд роувер оказа се че ми дават и страния луфт чукане дето се оплаквах не знам вече къде е от тях е раздатката не може да седи закована трябав да си се движи мандахерца иначе лошо чук чук това става много интересно явление средния кардан удря в скоросната кутия..
              поздрави

              Коментар


              • До: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                лебедката вече е готова.........
                оказа се че не съм изчислил кабела точно и за отзад не стигна
                ще изведа букса и от зад която ще бъде постояно там не всеки път да разпъвам кабели..........
                ето малко снимки доволен съм от резултата само ще трябва да е тествам и като е окопан джипа в дълбока кал сега беше само на лек баир без да помагам с мотора....
                да се похваля майсторите на стойките бяха GIP F ROG (Иво и Андрей)
                много добре стана захващането на стойките а и не стърчат извън броните че тук е забраненo



                Коментар


                • До: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                  Много правилно решение.
                  И аз мисля за такова.

                  Коментар


                  • До: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                    да наистина стана много добре...
                    Иво каза че ше влезне поне 20метра плазма така ше стане трепач и няма да тежи
                    вече 30кг не че не мога да си е нося......
                    поздрави

                    Коментар


                    • До: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                      Случайно дали имаш по-подробни снимки на стойката на лебедката, защото това е първото такова изпълнение във форума и сигурно ще е интересно
                      Отзад трябва ли да сваляш резервната гума, за да закачиш лебедката Струва ми се, че ще пречи
                      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                      Коментар


                      • До: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                        за подробни снимки нямам че две вечери до късничко си бачкахме но ще пусна
                        скоро ще свалиам броните да почиствам радиатора че е пълен с кал и ми загрява леко машината.
                        ше снимам как е станало.....
                        от зад гумата пречи но при нужда заминава на багажника от горе и проблема е решен....
                        поздрави....

                        Коментар


                        • До: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                          кави мислите за тези защити на праговете
                          искам да знам и ваще мнения...
                          този вариант имат специални захвати за крик хи лифт и се продават
                          монтират се с болтове без да има нужда от дупчене на шасито
                          и като цена са най изгодни..

                          това е дрг вариант доста по прибрани но не закриват из цяло нежните пласмаси
                          ако искам такова чудо ше иска да се кара колата на майстор и да
                          ми ги правят не е много приятно една седмица без кола а и струва двойно..


                          а е това е варианата с подсилване на прага и изхвърляне на пласмасите но там вече се xвърлям в едно ново приклучение дето мисля да махам сегашните вежди и да пригаждам от вранглер ...


                          поздрави

                          Коментар


                          • До: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                            Едва сега попаднах на темата . Мога да кажа само БРАВО, много ми хареса развитието на джипката и то в страна където е трудно. Много от нас нямаше да се занимават ако и в БГ имаше такива проблеми. Браво за усилията и вложените средства, станало е страшно зверче.
                            Аз съм за вариант номер едно защото покрива и ръба на двата калника /преден и заден/ и ще ги предпази от смачкване при някой "къс" камък, праг или дънер.

                            Коментар


                            • До: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                              благодаря радвам се че ти хъресва....
                              ами всичко започна от една гадана вибрация и се стигна до там че или
                              става джип или пътя...тук от форума някой колеги ама хич не им хъреса
                              и малко стана работата на инат дано поне от малко да съм им променил мнението за джимни...
                              не съжелявам за варианата който избрах и общо взето съм доволен
                              машинката на някой зони по траялите мина дето GR и G с два блокажа остават
                              да не говорим за крайните класирания но там вече много зависи и от навигатора...
                              сега взех решение да не участвам в траяли за големи гуми докато не сложа и преден блокаж с магическо забно колело на раздатката поне като се перча да ги мачкам
                              както трябва,,,
                              първо искам да си оправя доста неща дето пренебрегнах лека полека ше стене..
                              днес ми престигнаха и защитите на стойките за носачите много хитри кутйки дето не позволяват да се разчекват оргиналните стойка а и се слагат без заварки..


                              и друго важно нещо е бързата връзка за лебедката така ше си имам постояно
                              кабели отпред и отзад за лебедката.
                              ..
                              мисля да прекъсна тока до тях с клуч маса когато не се използват за сигорност..
                              поздрави

                              Коментар


                              • До: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                                Абе колега, как няма да им хареса, аз доскоро имах suzuki lj800, това е прадядото на твоя, със заден блокаж, заради малкия му размер съм минавал на места през които не съм повторил с нищо друго, нито с класика V8, нито ТЛК61. Сега съм с динозавър ама малките джипки са голяма работа. Искам една малка , ще си я карам само на рождени дни само за голям кеф.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X