Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каталози YAMAHA мотоциклети и ATV 98-07г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каталози YAMAHA мотоциклети и ATV 98-07г.

    Каталозите са във формат PDF за да ги ползвате е нужно да ги свалите на вашия компютър и да имате инсталиран adobe reader. Доставка на части от всички каталози е възможна след като ми изпратите каталожните номера на търсените части. А аз ще ви отговоря с цени и срок на доставка. КАТАЛОЗИ

  • #2
    До: Каталози YAMAHA мотоциклети и ATV 98-07г.

    Здрасти много те моля ако може да ъпдейтнеш линка или да ми изпратиш друг линк за Мануала на ВР400 1999г. , защото не работи
    Мерси!
    WR400-in-in-in...
    LZ1RAO

    Коментар


    • #3
      До: Каталози YAMAHA мотоциклети и ATV 98-07г.

      Колега това не са сервизни ръководства, а каталози с номерата на частите (part lists), така че ако ти трябва сервизното ръководство мисля, че тук го няма.

      Ето тук колегата Чинела е качил сервизното ръководство, но за модела от 2000г.

      http://htftp.offroad-bulgaria.com/Ch...0F%20-2000.pdf

      Аз също не можах да подкарам линка към каталога за вр 400, но пък другите работят.(не че на теб това ти помога де)

      П.П.Може някой модератор да ми изтрие поста.Видях че колегата е намерил каквото му трябва в темата за "мануалите" преди да му отговоря тук.
      Последно редактирано от VaHk0_; 11-01-10, 16:06.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X