Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маншон м/у карба и главата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Маншон м/у карба и главата

    Скъса ми се маншона м/у карба и главата(ямаха хт 600 87г) някой да има за продаване че нов е много солен И второ питане:гарнитурата на главата със или без силикон(или там с каквото се маже)Благодаря предварително

  • #2
    Такьв маншон трудно ще намериш втора рьк ,щото това е слобо място и на повечето ХТ та .Нов е кьм 50-60 лв ,можеш да го направиш с гумен маркуч мосло устойчив ,армиран .Гарнитурата на главата е хубаво да не се маже с силикони щот парченца от него може да ти запуше нещо по маслената магистрала по добре е да се намаже с графитна смазка Ако го правиш от маркуч трябва да се сменят и на двата карборатора . По принцип оригинално то захващане на карбораторите на ХТ в долния край от кьм страната на главата ,завьршва на планка с две трьбички на които са заляти оригиналните гумички ,трябва да ги резнеш и да завариш малко по дьлги за да захванеш сьс скоби новите маркучи
    не казвай всичко но знай какво казваш

    Коментар


    • #3
      Аз на моето хт бях успял да ги залепя със силикон, даже издържаха сваляне и качване на карбураторите, ама внимателно де. Много е важно да се обезмаслят хубаво и двете части и с телена четка да се надерат хубаво. Аз ги залепих с качествен Loctite силикон.

      Гарнитурите за глава се мажат(по скоро цапат) със силикон, но само се цапат. Не се маже, защото както ти каза колегата може да стане някоя беля. Отделно силикона трябва да е бензиноустойчив.

      Коментар


      • #4
        Здравейте,имам ги тези маншони-0888300834-Асен.

        Коментар


        • #5
          Само на теория:трабичката не възпрепятства ли по някакъв начин засмукването на сместа от карба?(трабата като се пъхне в маркуча става ръб в посока на засмукването на сместа)

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от AICBERG
            Само на теория:трабичката не възпрепятства ли по някакъв начин засмукването на сместа от карба?(трабата като се пъхне в маркуча става ръб в посока на засмукването на сместа)
            Испробвал сьм го гаранция че няма никакви проблеми
            не казвай всичко но знай какво казваш

            Коментар


            • #7
              моя маншон е нацифкан целия можели да му стане нешто на мотора да взима въздух от там
              KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

              Коментар


              • #8
                Ами 1во мотора няма да работи добре(сместа става бедна) и 2ро от маншона влиза нефилтриран въздух,което много не е добре.

                Коментар


                • #9
                  ами каде ги има тез маншони за моя мотор и дали са много пари штото бяха ми казали че са много скапи
                  KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                    Здравейте,имам ги тези маншони-0888300834-Асен.
                    Ето човека ти е писал, че има ... сигурно ги има и в представителството на марката ... А вероятно и в други магазини за мото части ... (Вероятно е на повечето места да нямат налични ами да става с поръчка)


                    ...
                    "штото бяха ми казали че са много скапи" май трябва да е "Щото (или заЩото) бяха казали, че са много скЪпи"
                    Последно редактирано от tatkobarba; 09-02-07, 10:17.
                    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                    Коментар


                    • #11
                      Човека на този тел. ги продава за 20 лв бр.Цената е супер като се има предвид че званях непомня дали в ямаха или мотомания,но цената беше към 100лв брой.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от AICBERG Преглед на мнение
                        Човека на този тел. ги продава за 20 лв бр.Цената е супер като се има предвид че званях непомня дали в ямаха или мотомания,но цената беше към 100лв брой.
                        Здравейте, имам ги още.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Маншон м/у карба и главата

                          Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                          Здравейте,имам ги тези маншони-0888300834-Асен.
                          А тези маншони същите ли са и за ТТ350?
                          Аз оставам с впечатление че на ТТ600 и 350 са еднакви.
                          Ако са същите ще се намери ли още един?
                          born to be wild
                          Кольо Ковачев

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Маншон м/у карба и главата

                            замери разстоянието между двата болта и диаметара на отвора

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Маншон м/у карба и главата

                              Ако ти стоят все още , вьв вторник сьм при тебе да ги копувам , тькмо ще си избера някои електроники .
                              не казвай всичко но знай какво казваш

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X