Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за разходка на 13 и 14 януари близо до София.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • С прискърбие ви съобщавам че хард- групата състояща се от Кики, Боби и Маркан се отказват от разходката поради обявения изключително "тежък" терен минат от Витара с зимни гуми и от голямото разлайване- колко ще ни е тежко на компютърните OFF-ROAD(дисти) и колко много ще си накаляме джиповете. Бива -бива толкова подканяне и тръшкане не бях виждал и чувал през живота си.
    Е сега си правете разходчици около хотелчето и си стоите по кръчмите до зори, щото и на мен не ми харесва да стоя по кръчмите и да дишам алкохолни и цигарени вони. Проблема е че не го правя на въпрос...... :x
    LZ1VMH

    Коментар


    • Ама вие хора май не четете всичко постнато от мен. Ту едните, ту другите - ако искате хард - пътеката минав покрай такива места където и добре подготвена Г класа трудно минава. Наистина ще има шоу, просто обяснявах до сега че тези които не могат ии не искат да участват в това шоу ще могат да го подминат без да имат проблеми със джипките си.

      Ако "сериозните" Оффроудъри не вярват на мен, то те може би познават Мишо Дражев - звъннете и го попитайте - 0887249289
      Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

      [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

      Коментар


      • Lachezar_p съжалявам за проблемите които ти причиних ама ме задраскай за хотела.
        Утре ме пращат командировка в Банско и е почти сигурно че ще остана там и събота.
        Ако си дойда в петък със спането ще се оправям сам.

        Коментар


        • Ще напомня, че когато ходихме на Бунтовна имаше забавления за всички. Не виждам защо не става винаги така? Защо все трябва да е на единия или другия полюс? Ще има кал за вас и кроскънтри за нас. Защо трябва да се обиждаме и обвиняваме? Компютърни оф-роадисти

          Коментар


          • Голди ЯСНО ти го казах защо няма да дойда.
            Това че в неделя ще карам на друго място защото денят ми е свободен е друг въпрос.
            Тоя жълтия с червените очи требеше и горе да излежда така-

            Коментар


            • Аз вече тръгнах така че и сам да съм не му пука

              Коментар


              • А и не отричам че маршрута описан по начина по-горе не ме изкефи.
                НЕМА лошо.Не може да се угоди на всички.
                Горе-доле вече ми е ясно как стои въпроса пък за организиране на състезание.

                Коментар


                • Страннооооооо, в началото се изкефих максимално-дълга разходка и хард и софт - много машини - весело прекарване.Хора които са си дали труд да го организират- за наше и тяхно удоволствие Някой в началото каза, че накрая ще дойдат само няколко джипки- може би е прав.Жалко

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от markan
                    А и не отричам че маршрута описан по начина по-горе не ме изкефи.
                    НЕМА лошо.Не може да се угоди на всички.
                    Горе-доле вече ми е ясно как стои въпроса пък за организиране на състезание.
                    При състезания има ясно изразен статут. Там отиваш с идеята да КАРАШ и няма спорове за терена. Споровете стават накрая за челните три места.
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • кинекс сложи теглича да се подсигурим

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Kaishin
                        кинекс сложи теглича да се подсигурим
                        Работя по въпроса

                        Коментар


                        • Колега Lachezar_p предлагам да направиш един списък и да обявиш колко ще сме последно
                          LZ1HKW
                          Реглаж на преден и заден мост
                          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                          Коментар


                          • Този списък ще го направя, но все още изчаквам едни хора. Утре списъка ще бъде готов - имена и хотел, в който е настанен всеки.
                            Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

                            [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

                            Коментар



                            • тука се говори много за маршрута и НИЩО за кръчмата..??
                              не че сме отявлени пияници, ама ще водим и дете....

                              детенцето е момиче на 10 години. надявам се, че ще има компания
                              НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                              Omnia vincit amor !

                              Коментар


                              • Предполагам че ще има, но за момента не мога да кажа колко още деца ще има и на каква възраст ще бъдат те
                                Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

                                [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X