Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Информация за Snow Bike

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Информация за Snow Bike

    Колеги ейсега гледах този клип с травис пастрана:


    И започнах да се зарибявам по тия Сноу байкове(SnowSCOOT) , някой от вас случайно да има нещо подобно, самоделка ли какво ще да е че имам едно колело BMW хвърлено на село, да зема да му сътворя нещо

  • #2
    До: Информация за Snow Bike

    Интересно е това, но представи си да имаше нещо да го бута и нагоре по баира сякаш щеше да е по добре не само да се пускаш по надолнище.
    Нещо така с двигател и някакво интересно задвижване малко, леко като колело но по мързеливо от това, че тук нямаме лифт от единия край на квартала до другия.
    Не е важен външният вид, а сърцето. На капака на моето пише :[SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      До: Информация за Snow Bike

      ами има ги във БАС от няколко години.има и доста добри на тази дисциплина вече.даваха и уроци на Витоша.не се прави съвсем лесно ама има и самоделки.питай там за Цецо (Цуцо) и той ще ти обясни тънкостите. успех. имаше и Хоук с мотор и една верига отзад като на сноумобил. и там интереса е слаб още де. иначе има вече и китайски ''вариации'' по темата както и такива със двигател 50 кубика.аз мислех да си поръчвам такова със мотор ама ме посъветваха ако взимам да е само Хоук. пък той скъп... ;-)
      висете отпуснато

      Коментар


      • #4
        До: Информация за Snow Bike


        Можеби за нещо такова ми говорите

        Коментар


        • #5
          До: Информация за Snow Bike

          http://www.snow-hawk.com/home.aspx
          е това е истината. но и сноу скуут има много у нас. отиди до БАС ;-). има и няколко правени там.има и "маркови''. ще почерпиш идеи. успех.
          иначе тези малките не могат да те изтеглят нагоре.пробвано.
          но не се отказвай от ''безмоторния".казах ти има много ентусиасти вече и у нас.....
          висете отпуснато

          Коментар


          • #6
            До: Информация за Snow Bike

            Първоначално публикуван от Silvestar Преглед на мнение

            Можеби за нещо такова ми говорите
            Да това е точно нещото, което ми беше в акъла. Перфектното снегоходче с което да си бъмкаш на къси разтояния и да те гледат странно хората Разбирасе зависи на кой колко му е студено де
            Не е важен външният вид, а сърцето. На капака на моето пише :[SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #7
              До: Информация за Snow Bike

              Е то и с двигател от резачка ще стане един комшия стругар така направи на внука си 3-колка, от такава обикновенна 3 детска триколка, сложи и отзаде двигателя, направи му хубава рама, сметна предаването, наслага ремаци и бутонче за газ като на атв и малкия откача от кеф по цял ден го заваря тука из улицата сигурно варви с 20
              П.С Колелото не е BMW а BMX незнам защо съм се объркал но вие ме разбрахте

              Коментар


              • #8
                До: Информация за Snow Bike

                ееее твова е много яко виждал съм такива на витоша

                Коментар


                • #9
                  До: Информация за Snow Bike


                  Ето още 1 клипче да се зарибите още повече ся ми хрумна че в мазата имам чукигек шейна, мога да използвам нейните ски, а на село имам 1 бмх и 1 бегач с амортисьори познайте какво ще става хаха

                  Коментар


                  • #10
                    До: Информация за Snow Bike

                    Аз съм си правил snowbike докато не паднах с него мн лошо и повече него карам .
                    Прави се мн лесно само трябва колело машинки за скеит и 2 ски
                    който иска да си прави да ми пише на лично да му кажа как

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X