Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за ремонт на турбо?!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за ремонт на турбо?!!

    Турбото на Фолксваген Шаран даде фира!!
    Оказа се, че от 1-2 месеца е харчило масло, ама жената не ми казала!! А завчера направо почна да го хвърля отзад!!
    Свалихме го, оказа се че има луфт в оста на турбинките!!
    Изпратих го в София в Реалтурбо и чакам да ми кажат диагноза! Но прочетох във форумите много противоречиви отзиви за този сервиз! Някой го хвалят, някой го псуват!
    Разгледах сайта им - устройва ме, че дават гаранция 12 месеца след ремонта!
    Ще бъда благодарен ако някой сподели личен опит с тоя сервиз!
    יעבור
    «И това ще мине»

  • #2
    аз си купих от тях ново турбо за ТЛК-то... нямах забележки... нека сесоLJ каже, ако има проблеми...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      рециклиране

      Казаха ми, че имало в някакво село край София някакъв дето рециклирал турбини много изгодно. Ако се интересуваш още мога да попитам за адрес и телефон.

      Коментар


      • #4
        Re: рециклиране

        Първоначално публикуван от k.nakov
        Казаха ми, че имало в някакво село край София някакъв дето рециклирал турбини много изгодно. Ако се интересуваш още мога да попитам за адрес и телефон.
        Благодаря, но вече се оправихме!!
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #5
          Митко Турбото. Телефона е у мен, ако някой пак закъса се обаждайте. Дано тези в сервиза за който говориш (не искам да споменавам името му) са се пооправили защото по-големи п..си и боклуци рядко се намират...
          В общи линии късмет.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Рециклираните турбини обикновенно не карат много.Кажи Шарана 90 , или 110 кс.е?
            В общи линий , ако искаш да разчиташ на тази кола-ново турбо.
            0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
            Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
            Суперскан България www.decbg.com
            Машинно почистване на DPF/FAP филтър

            Коментар


            • #7
              Рециклираните турбини на Митко са с по 50000км гаранция за някои модели. Така че не знам за какво говорите, всичко си зависи от качеството и от материалите.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                лошото че като отидеш с рекламациа одговора винаги е -а то не е имало смазване виш си мотора .за ремонт е като го направиш ,ше направим турбото и ше стане
                МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
                  лошото че като отидеш с рекламациа одговора винаги е -а то не е имало смазване виш си мотора .за ремонт е като го направиш ,ше направим турбото и ше стане
                  В интерес на истината от един специалист това винаги се познава. И на мен ми е гърмяла турбина точно от липса на смазване и много ясно си личи.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    одговора винаги е - аааааа,то не е имало смазване виш си мотора .за ремонт е
                    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
                      одговора винаги е - аааааа,то не е имало смазване виш си мотора .за ремонт е
                      Не си прав, това може да е при тия "разбирачи" от реал турбо..
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Съвет за ремонт на турбо?!!

                        Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                        Митко Турбото. Телефона е у мен, ако някой пак закъса се обаждайте. Дано тези в сервиза за който говориш (не искам да споменавам името му) са се пооправили защото по-големи п..си и боклуци рядко се намират...
                        В общи линии късмет.
                        Здравей,

                        много ще съм благодарен ако ми дадеш телефона на Митко, че му се носи слава че разбира и цените му са прилични. Мерси!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Съвет за ремонт на турбо?!!

                          0888240556 Митко. Кажи че Дима Quadra-та те праща.
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Съвет за ремонт на турбо?!!

                            Много благодаря!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Съвет за ремонт на турбо?!!

                              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                              Митко Турбото. Телефона е у мен, ако някой пак закъса се обаждайте. Дано тези в сервиза за който говориш (не искам да споменавам името му) са се пооправили защото по-големи п..си и боклуци рядко се намират...
                              В общи линии късмет.
                              Колега прати ми телефона

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X