Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип за хард офроуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джип за хард офроуд

    Нивата идва доста слаба та въпроса ми е за мнения за джип с твърди мостове ,пружини,м/уосев диф с блокаж ,бързи и бавни нещо без много електроника (ремонто пригодна) като нивата ама с рама .Бензин или дизел разхода няма значение.Моля за предложения и мнения.Предварително благодаря.

  • #2
    До: Джип за хард офроуд

    Първоначално публикуван от nivapower Преглед на мнение
    Нивата идва доста слаба та въпроса ми е за мнения за джип с твърди мостове ,пружини,м/уосев диф с блокаж ,бързи и бавни нещо без много електроника (ремонто пригодна) като нивата ама с рама .Бензин или дизел разхода няма значение.Моля за предложения и мнения.Предварително благодаря.
    Ето ти един много по-здрав от Нива http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=72809
    Подходящ точно за твоите изисквания,на много по-ниска цена от реалната,до сега щеше да е мой,но за съжаление нямам свободни средства за момента.
    ТЛК 80 4,2ТД-95г

    Коментар


    • #3
      До: Джип за хард офроуд

      Подкрепям. Това е най-доброто в момента на пазара. И при мен въпроса е финансов, иначе го отнасях. Иначе ТЛК, Г, Патрул, Джип, Роки, Самурай. Всичко е до пари и предпочитания.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        До: Джип за хард офроуд

        А бюджета какъв е?
        Зима иде

        Коментар


        • #5
          До: Джип за хард офроуд

          nivapower,

          В момента джип да искаш да си купиш...
          При такова наличие на оферти във форума, просто си я избери по "цвят" както се казва..

          Коментар


          • #6
            До: Джип за хард офроуд

            ТЕРАНО1 корава машина без много електроника , и лесна подръжка, минава от всякаде

            Коментар


            • #7
              До: Джип за хард офроуд

              Човекът иска фултайм. Това малко му съкращава опциите от "сериозни" джипове.

              Коментар


              • #8
                До: Джип за хард офроуд

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Човекът иска фултайм. Това малко му съкращава опциите от "сериозни" джипове.
                Има доста 'сериозни' джипки с фул тайм трансмисия. Но да кажем, че трудно се намират такива за малко пари.

                Коментар


                • #9
                  До: Джип за хард офроуд

                  Мисля, че Г класата на Мерцедес е един добър избор ако можеш да преглътнеш скъпите части по окачването ( ~500 лв. предна стабилизираща щанга ), а мотори колкото и каквито щеш.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Джип за хард офроуд

                    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                    Има доста 'сериозни' джипки с фул тайм трансмисия. Но да кажем, че трудно се намират такива за малко пари.
                    Я изброй, изброй, че и мен взе да ме интересува въпроса?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Джип за хард офроуд

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Я изброй, изброй, че и мен взе да ме интересува въпроса?
                      Г, Вранглер, Дифендър 90...

                      От другата страна в този клас (късо и с цели мостове) не са много повече - TLC, Патрул, Самурай, Роки, УАЗ... А ако включим и изискването за пружини, може направо да се окаже, че фултайм вариантите са повече от парттайм
                      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Джип за хард офроуд

                        Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
                        Г, Вранглер, Дифендър 90...
                        Уф. Никое от трите не мога да си го представя като полезно за мен.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Джип за хард офроуд

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Уф. Никое от трите не мога да си го представя като полезно за мен.
                          Еми, както каза и Яро, има, ама и парите са други...
                          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Джип за хард офроуд

                            Да бяха само парите - стискаш зъби и плащаш. А то просто принципно се различава от това, което искам.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Джип за хард офроуд

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Да бяха само парите - стискаш зъби и плащаш. А то просто принципно се различава от това, което искам.
                              Хъм... А какво точно е то? Защото, ако не ти пука от разходите, както за придобиване, така и за експлоатация, това са доста универсални машини.
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X