Обява

Свий
Няма добавени обяви.

къде ремонтират бързо и качествено автоматични скоростни кутиИ около София на джипиже

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • къде ремонтират бързо и качествено автоматични скоростни кутиИ около София на джипиже

    Моля ,ако някой има информация за качествен ремонт на автоматици в София или около нея,да сподели,че ми омразна от самозванци.Или тръгват с чука или цената е по-голямя от стойноста на старата ми Тойотка

  • #2
    До: къде ремонтират бързо и качествено автоматични скоростни кутий около София на джи

    Първоначално публикуван от zablio Преглед на мнение
    Моля ,ако някой има информация за качествен ремонт на автоматици в София или около нея,да сподели,че ми омразна от самозванци.Или тръгват с чука или цената е по-голямя от стойноста на старата ми Тойотка
    Пробвай в Джемини4. Аз не съм с автомат ама двамата ми познати с авт. ходят там. По пътя за Белград след околовръстното и след разклона за Банкя, още малко и са отляво.

    Коментар


    • #3
      До: къде ремонтират бързо и качествено автоматични скоростни кутий около София на джи

      Колега в Горубляне Лъчо гарантирам за него 0888241100 друг вариант при КОКО в кв.Витоша 0888771134

      Коментар


      • #4
        До: къде ремонтират бързо и качествено автоматични скоростни кутий около София на джи

        + 1 глас за Коко

        Коментар


        • #5
          До: къде ремонтират бързо и качествено автоматични скоростни кутий около София на джи

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Пробвай в Джемини4. Аз не съм с автомат ама двамата ми познати с авт. ходят там. По пътя за Белград след околовръстното и след разклона за Банкя, още малко и са отляво.

          НИКОГА не ходете при тези мошеници от Джемини , не е моя черта да плюя по който и да е ,но толкова гадно и лъжливо отношение и не коректност не съм срещнал никъде, чист рекет ,като питах колко ще струва казаха: ако от нас частите ще стува 4000 , викам си не ,аз ще уредя частите ,а те ок ама труда ще е 1000 ( а проблема беше само че задната не работи ) след това докато престигнаха частите и почна ремонта мина малко време ,после се оказа че частите не са същите ( при случая че те се обаждаха на фирмата дето съм поръчал частите и те оточняваха всичко ) ,а след толкова чакане и най на края ми викат още 700 за труд и други неща !! и 1400 лв престой за колата 2 месеца при нас !!!!!!!!
          А когато отказах да им платя целият престой , казаха ами тогава отпада ти гаранцията !!
          Такава наглост и алчност при тези хора че нямам думи .
          Мой съвет е ходи при Коко , аз лично исках тогава ама той имаше много работа и направих тази огромна грешка.
          Последно редактирано от 4selenger; 19-10-09, 23:03.

          Коментар


          • #6
            До: къде ремонтират бързо и качествено автоматични скоростни кутиИ около София на джи

            Аз съм доволен от Мимо в Горубляне - малко бавничко и туткаво работи, ама иначе нямам възражения. Вече близо 10 месеца и 10 000 км след основния ремонт на автоматика - полёт нормальный!
            ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
            Volvo XC90 D5 Executive '12
            Volvo XC60 D5 Summum '11
            Alfa Romeo Spider 2.0 '90

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X