Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бухово Родео 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бухово Родео 2009

    На 17 и 18 този месец ще се проведе частно родео състезание което ще се организира от Екометал Рейсинг Тийм - Бухово !

  • #2
    До: Бухово Родео 2009

    Колега,дай малко повече информация.Какви машини ще участват,трасето там къде беше виктори екстрим ли ще е.

    Коментар


    • #3
      До: Бухово Родео 2009

      Я дайте повече информация че има мераклии.Колко ще е наградния фонд,че онези малките от хил-клаимбинга чакат.Особенно онзи от Габрово.

      Коментар


      • #4
        До: Бухово Родео 2009

        Състезанието ще се проведе до картинг пистата над Бухово. Програмата ще я публикувам в средата на седмицата. Награден фонд ще има !
        Състезанието ще бъде само за мотоциклети и без такса участие !
        Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 03-10-09, 20:32.

        Коментар


        • #5
          До: Бухово Родео 2009

          Настаняването ще става в хотел Гайдарец в гр. Елин Пелин. Цените на стаите са: Двойна стая- 50 лв. Единична - 30лв. За резервации се обръщайте към мен 0889 89 94 18. Краен срок за резервации - 13.10.2009

          Nastanqvaneto shte stava v hotel GAIDAREC v grad Elin pelin . Cenite na staite sa : 2na staq 50lv ; 1na staq 30 lv . Za rezervacii se obrushtaite kum men tel.0889 89 94 18 .Kraen srok na rezervaciite e do 13.10.2009 .
          Последно редактирано от Димо; 06-10-09, 08:09. Причина: превод

          Коментар


          • #6
            До: Бухово Родео 2009

            OnLine регистрация за състезанието от ТУК

            Коментар


            • #7
              До: Бухово Родео 2009

              Колеги,ето ви повече информация за трасето.
              В събота на 17 ще е затровен кръг и хил клайминг,а в неделя на 18 ще е навигацията в гората.
              Трасето е на 90% готово,състои се от горски пътища,пътеки,сипеи,улеи и рекички!
              Трасето е преодолимо за всякакъв клас мотоциклети.
              Лично аз правя трасето с WR 250,само трябва да си купите винетки,че на всякъде е магистрали и няма никъде камъни.
              Трасето ще бъде маркирано на 100%.
              GPS ще ви трябват за класирането и допълнителна ориентация!
              Класирането ще се състой от 1-во,2-ро и 3-то място!
              Отделни класове няма да има!
              За повече инфо 0889 899 418.
              Снимки малко по късно!

              Коментар


              • #8
                До: Бухово Родео 2009

                Изискват ли се някакви документи за участието, например застраховка, лиценз и тнт.. Извинявам се ако въпроса ти се стори смотан. Мерси.
                [I][B]S мЭн - kOйТо иSкА, sРЭЩу мЭн - kОйТо мОжЭ !!![/B][/I]

                Коментар


                • #9
                  До: Бухово Родео 2009

                  Добре са го решили организаторите,но не можаха ли да го направят това родео тази седмица? На датата на родеото е и баха България

                  Коментар


                  • #10
                    До: Бухово Родео 2009

                    Първоначално публикуван от black hole Преглед на мнение
                    Добре са го решили организаторите,но не можаха ли да го направят това родео тази седмица? На датата на родеото е и баха България
                    Че да не би Баха-България да е по важна от Буховското състезание?
                    Я се стегнете и спрете с глупавите въпроси!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Бухово Родео 2009

                      Да бяхте написали двя реда на ЛС, че да Ви включим и в Календара на Форума.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #12
                        До: Бухово Родео 2009

                        Слуховете са,че кодовото име на състезанието е ПЕТАКО .
                        Говори за 5 поредни сипея или нещо от рода...
                        Минавало се и с 250тки

                        По традиция Буховци правят най-добрите трасета за мотори сигурен съм че ще е интересно

                        Коментар


                        • #13
                          До: Бухово Родео 2009

                          Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                          Слуховете са,че кодовото име на състезанието е ПЕТАКО .
                          Говори за 5 поредни сипея или нещо от рода...
                          Минавало се и с 250тки

                          По традиция Буховци правят най-добрите трасета за мотори сигурен съм че ще е интересно
                          Подозирам къде ще е мястото, верно са пет сипея и кой от кой по-готини. Слизат се с джип, може и да се качват с мотор, не знам. Не разбирам от мотори, но май адреналина ще е на висота, а с прогнозата за дъжд и студ и майсторлък ще трябва. Късмет и успех на участниците.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #14
                            До: Бухово Родео 2009

                            Не знам как си ги слезнал с джип но сипеите едвам се качват и спускат с мотор и долу в гората пътеката е толко тясна, че атв не може да мине, пък камо ли джип.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Бухово Родео 2009

                              Първоначално публикуван от emil93 Преглед на мнение
                              Не знам как си ги слезнал с джип но сипеите едвам се качват и спускат с мотор и долу в гората пътеката е толко тясна, че атв не може да мине, пък камо ли джип.
                              Ами значи прсто говорим за различни сипеи, аз си мисля за тези в изоставените кариери долу в ниското преди газопровода, а Вие готвите нещо различно.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X