Обява

Свий
Няма добавени обяви.

за добвките в антифриза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • за добвките в антифриза

    Днес като проверявах антифриза на черокито и ми направи впечатление , че се е събрало нещо като каимак и в този каимак (КАФЯВ) има едни малки чстици които са с различни цветове: жълт, син, зелен...и тн. абе нещо като брокат за вежди маи му викат жените.Ясно е че са ми сипали някаква добавка. Та въпроса ми е някои ползвал ли е такава добавка и тя за радиатор ли се слага или за спукани глави?

  • #2
    Re: за добвките в антифриза

    Първоначално публикуван от superMAX
    и тя за радиатор ли се слага или за спукани глави?
    Спокойно . Не можиш да запушиш спукана глава,издухана гарнитура и т.н. през водната система.
    Най-много да е имало теч на радиатора.
    Уморените коне не ги убиват , нали ??

    Коментар


    • #3
      Да не е верно брокат? Ще си с най-гламурната охладителна система
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        Събрал съм мостра в една кутиика . Ще доида на някоя по паркетна разходка и ще ви я покажа да се хилиме заедно, щото верно си е брокат като гледам!

        Коментар


        • #5
          В една от добавките за запушвне на теч в радиотора има алуминиев прах, ама блести само в сиво...Това ще е интересно с тези цветове, събери малко да си направим блесни
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от quadra
            В една от добавките за запушвне на теч в радиотора има алуминиев прах, ама блести само в сиво...Това ще е интересно с тези цветове, събери малко да си направим блесни
            Може да потрябва ! то с нашите паркетници дето си ги зехме освен да идем до някои язовир....за друга разходка не се сещам

            Коментар


            • #7
              Е, не се залъгвай, моето е паркетник, твоето си е сериозен луноход.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Аиде верно да си отвориме тема за по паркетни разходки....

                Коментар


                • #9
                  То си има, никой не е казал че трябва да са хардофроъд.
                  Ето например: http://forum1.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=4475
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    Виждам че супер сте си изкарали......ама това е било преди полвин година ! не може ли по често? утре няма ли някоя по софт разходка че ми се ходи?

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X