Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за надуваема спалня за гости.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за надуваема спалня за гости.

    Привет,

    у нас мястото все недостига, и като идват роднините на жената (тъщата) и няма къде да спят.
    От доста време си мисля, че една надуваема спалня ще свърши работа. А и може да се ползва кога ние се тръгнем някъде (бутай в пасата и да ти е мирна главата ).
    След проучване по нета се спряхме на следното:


    Гледам че може да се поръча за около 300 лв. Ама и сумичката не е малка за надувалка.

    Има ли някой впечетление от подобни продукти? И ако може да сподели опит.

    Изискванията са да може да носи над 200 килца (и тъщата не е малка ).
    Имам и две щерки които ще изпробват всякакви остри предмети на него, абе няма пълна идилия. Ама поне като си взема нещо не искам да се спука на втория ден, заради това, че някой китаец му се е спало докато го е лепил. Търси се нещо по-качествено.

    Благодаря предварително, на отзовалите се с мнения и препоръки .
    LZ1VWW

  • #2
    До: Съвет за надуваема спалня за гости.

    то това е хубаво, ама за тъщата да не вземеш да го надуваш?

    без въздух - така ще е по-харно

    Коментар


    • #3
      До: Съвет за надуваема спалня за гости.

      Intex се внасят и в БГ. Разтърси се в големите вериги и може би ще го намериш на приблизително половината цена.
      Ако не, складовете на фирмата са до околовръсното на София срещу Казичене близо до складовете на Чипита.
      LZ1DWW

      Коментар


      • #4
        До: Съвет за надуваема спалня за гости.

        Ние имаме подобна но черна,дойде като подарък от покупки по нета в Европа.Един път ми се наложи за гости и то не малки ,казаха ,че са било супер за спане.Самата тя има вградена крачна помпа и се помпи за около 5-6 минути с крака.Събрано е около 30-30-30 см.

        Коментар


        • #5
          До: Съвет за надуваема спалня за гости.

          В големите вериги има такова дюшеци. От този тип (двойно по-дебели - около 40-50 см.) имаше по 200 лв. с вградена помпа. От по-тънките (20 см.) имаше промоции по 20 лв. без помпи. За къмпинг са идеални.
          Георги Гатев

          Коментар


          • #6
            До: Съвет за надуваема спалня за гости.

            Има такъв надуваем дюшек голям от близо три години. Здрав е, плува добре, удобен за спане дори и на плажа и най-важното събира се в Астра комби отзад. Помпя го след като съм го разпънал в колата и пасва добре. Имам крачна помпа, но направих важно откритие:
            Най-удобна за помпане и спадане е прахосмукачката. С крачната само финализирам. Колкото и да изглежда чудно, ако не се вакуумира хубаво посмъртно не може да се събере във фабричната опаковка. Става 3 пъти по обемен.
            Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

            Коментар


            • #7
              До: Съвет за надуваема спалня за гости.

              На мене ми подариха една такава голяма, черна спалня с велур отгоре,има си и ел помпа,проблема е че да съм я ползвал 2-3 пъти и се оказа че е спукана на 5 места,залепих я,и пак се появиха малки дупчици,вероятно не са много надеждни за постоянна употреба а и с времето старее матеряла от който са направени, и почва да се цепи и пука без да има някъкво въздействие.Не знам дали всички се пукат така лесно,ама ей такава не си вземай
              Прикачени файлове
              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар


              • #8
                До: Съвет за надуваема спалня за гости.

                Благодаря за съветите .

                днеска цял ден събираме кураж с жената и накрая си го поръчахме тоя от клипчето. Утре очаквам да пристигне и да видим какво ще излезе.
                Разбира се, ще пусна и домашни клипчета от експериментите .

                Благодаря на всички писали и на тея дето ме издириха по телефона .

                п.п. М.. да тоя матрак от снимките наистина не изглежда много обещаващо, 10х на belata за предупреждението. Надявам се, че цената ще има значение в моя случай.
                Последно редактирано от vesowarworld; 14-09-09, 18:44.
                LZ1VWW

                Коментар


                • #9
                  До: Съвет за надуваема спалня за гости.

                  Първоначално публикуван от vesowarworld Преглед на мнение
                  Привет,

                  у нас мястото все недостига, и като идват роднините на жената (тъщата) и няма къде да спят.
                  От доста време си мисля, че една надуваема спалня ще свърши работа. А и може да се ползва кога ние се тръгнем.....
                  В Практикер купих двуспален дюшек INTEX (те всички са от тази марка, всички китайски) с дебелина 45 см. В една партида от 10 бр. имало един пробит, та цената на всеки беше намалена от 99,99 на 49,99 лева.Взех един на принципа на "руска рулетка". Има вградена помпа на 220 волта и не става за къмпинг.

                  От Билла купих единичен с дебелина 20 см. с крачна помпа в комплекта общо за 18 лева.

                  За такива цени какво още?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Съвет за надуваема спалня за гости.

                    Преди 5-6 години започнаха да продават такива по телешопите по тв-то. От същото съображенеи да има къде да спят гостите поръчахме едно голямо легло. Служи ни безотказно. Гостите са доволни, ние също когато ходим по палатки. По-хубаво е от интексите от гледна точка на здравина и изработка. Но пък беше 3 пъти по-скъпо по спомен. Но пък интекса са евтини. Купуваш едно акосе спука след година купуваш ново. Те в практикер всяка есен са на промоция за смешни пари - 20-30 лв.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #11
                      До: Съвет за надуваема спалня за гости.

                      Първоначално публикуван от vesowarworld Преглед на мнение
                      Привет,

                      у нас мястото все недостига, и като идват роднините на жената (тъщата) и няма къде да спят.
                      От доста време си мисля, че една надуваема спалня ще свърши работа. А и може да се ползва кога ние се тръгнем някъде (бутай в пасата и да ти е мирна главата ).
                      След проучване по нета се спряхме на следното:


                      Гледам че може да се поръча за около 300 лв. Ама и сумичката не е малка за надувалка.

                      Има ли някой впечетление от подобни продукти? И ако може да сподели опит.

                      Изискванията са да може да носи над 200 килца (и тъщата не е малка ).
                      Имам и две щерки които ще изпробват всякакви остри предмети на него, абе няма пълна идилия. Ама поне като си взема нещо не искам да се спука на втория ден, заради това, че някой китаец му се е спало докато го е лепил. Търси се нещо по-качествено.

                      Благодаря предварително, на отзовалите се с мнения и препоръки .
                      Забрави!!! Пълен боклук. Преди две години купих подобна,по настояване на жена ми. Издържа 1,5 месеца...
                      Животът е харизан кон според мен...

                      Теди

                      Коментар


                      • #12
                        До: Съвет за надуваема спалня за гости.

                        Извинявай,днес го прочетох...Дано извадиш късмет.
                        Животът е харизан кон според мен...

                        Теди

                        Коментар


                        • #13
                          До: Съвет за надуваема спалня за гости.

                          Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                          Извинявай,днес го прочетох...Дано извадиш късмет.

                          М... да късно, вече пристигна.

                          В момента се намира в колата, и като се прибера довечера ще си играя да го разопаковам.
                          Иначе продавача беше много любезен, каза че е с 3 месеца гаранция за дефекти. И ми обясни как да го ползвам, както и какво не трябва да правя с него.

                          Надявам се да извадя късмет, ама това само времето ще покаже и тъщата разбира се .
                          LZ1VWW

                          Коментар


                          • #14
                            До: Съвет за надуваема спалня за гости.

                            Първоначално публикуван от vesowarworld Преглед на мнение
                            М... да късно, вече пристигна.

                            В момента се намира в колата, и като се прибера довечера ще си играя да го разопаковам.
                            Иначе продавача беше много любезен, каза че е с 3 месеца гаранция за дефекти. И ми обясни как да го ползвам, както и какво не трябва да правя с него.

                            Надявам се да извадя късмет, ама това само времето ще покаже и тъщата разбира се .
                            Простотията е,че гаранцията важи,ако НЕ СИ НАРУШИЛ ЦЕЛОСТТА НА ОПАКОВКАТА??? Правя асоциации с приказката за омлета и яйцата...Как да го ползваш...ако не си го отворил,връщай!!!
                            Животът е харизан кон според мен...

                            Теди

                            Коментар


                            • #15
                              До: Съвет за надуваема спалня за гости.

                              Тъщата и е най- добре на балкона завита с една кофа вода, ама това е друга тема.
                              За една-две вечери ако матрака е здрав няма значение каква марка е.За по-дълго или постоянно спане- забрави.Аз имах фантазията, че купувайки скъп ще мога да си го ползвам и като щатно легло и като къмпинг аксесоар, но скоро се оказа, че греша и то сериозно.След спане на подобна екстра се будя уморен и схванат...което в твоят случай (тъщата) може пък да се окаже предимство...
                              08седемшест5едно513четири

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X