Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

    Здравейте,

    Най-накрая, след дълго мислене и разпитване реших и го взех
    Машината е наистина уникална комплектация, била е страхотен автомобил и ще бъде още по-страхотен, живот и здраве!

    4.2 атмосферен дизел с долен разпределителен вал, ръчна скоростна кутия, карданна лебедка, климатик и никакви други излишни за мен екстри. По стечение на обстоятелствата колата попада в България почти нова и след това съдбата й е явно тежка. Във всеки случай съм щастлив да притежавам този автомобил и се надявам да ми стигнат силите да го направя както заслужава!

    Първите впечатления са за изключителен въртящ момент в ниските обороти и по-слабо представяне в средни и високи. Този проблем се лекува лесно с турбина, която ми е в списъка, но за по-натам. За лебедката не остана време за повече тестове, видяхме само че работи. Другите детайли ще споделям с течение на ремонтите и допълнителните подобрения.

    Надявам се, че Голди ще пусне повечко снимки от първите минути!

    Поздрави!
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

    Честито! Пожелавам ти много дълги пътешествия с новата машина!

    Пиша това с не малка доза благородна завист
    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

    Коментар


    • #3
      До: Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

      Честито!
      Правилна машина си взел!
      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
      Drag Grand Canyon Daily
      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
      LZ1JYM

      Коментар


      • #4
        До: Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

        Честито
        добър избор. Пожелавам ти много безаварийни километри
        В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
        TLC-80 1HD-FT

        Коментар


        • #5
          До: Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

          Ти си мераклия. Лека полека ще стане. Честито.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            До: Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

            А честити Станко!!! Немали да му направиш една експедиция до Копривщица ???
            За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
            За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

            Коментар


            • #7
              До: Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

              Честито. Взел си не просто ПРАВИЛНАТА, а НАЙ-ПРАВИЛНАТА машина за такъв проект. Колата е уникална! Браво! Не знам колко си я карал, но първото впечеление за това, че е тромава определено лъже. Аз я карах малко и като се поотпуснеш започва да върви много добре, иначе на първото кръгче и аз бях малко изненадан, че само тръгва и после не иска, но всъщност съвсем не е така. Правилната комбинация от мостове и гуми (4.625 от 2. според мен спокойно ще ти реши проблема с турбото. А той вече е друга бира към 200 бири даже и над 400 нютона
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • #8
                До: Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

                Честито и от мен! Със здраве да го караш и хиляди безаварийни километра да изминеш!
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #9
                  До: Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

                  Честито.Джипката я бива но в нея най ми харесва карданната лебедка.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

                    Честито,Станко.....
                    Истинска машина в ръцете на истинския ценител....
                    Ще стане перфектна за това , за това за което си я взел...
                    С мерак да си я стягаш....
                    На бой отиват само старците!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

                      Честито! Хубаво камионче ,със здраве да си го караш и много да те радва.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

                        Аз някак си все успявам да честитя лично и на Станко и на Джими новите придобивки но аиде и тука,честито приятелю с кеф да си караш новата машина взе правилното решение в голямото двуумене,с нетърпение очаквам теста на големия рейс.
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • #13
                          До: Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

                          Честито! Пожелавам ти много километри.Да посетиш уникални места с тази уникална машина
                          А за състоянието...такъв юнак без рани не може:-))
                          LZ1HRD

                          Коментар


                          • #14
                            До: Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

                            Честито!
                            И да смените заглавието на темата...че явно е за честитки
                            Да не зависиш от "Органи" в България....

                            Коментар


                            • #15
                              До: Проект за експедиционна машина на базата на Patrol Y60, 4.2D

                              Честито, Станко!
                              Много да си се радвате един на друг

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X