Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
    е сега видях това..минков написал


    ..голям залък хапни..голяма дума..
    Качих се сега от Балканче 50 на КДХ 220 и няма и седмица си го юркам аз и ми се струва, че ми идва слаб. Поне моите разбирания не съвпаднаха до някъде с очакванията. Пак казвам мотора си е супер, но когато карам искам винаги да има повече от колкото мога (аз да го държа здраво, а той все да иска да ми бяга от ръцете ) ! Може и да греша, все пак карам мотора от 1 седмица.
    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

    Коментар


    • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      бе то думата слабо има сумати му значения а и е много субективно това твърдение слабо ми е

      ако го караш само по прави черни пътища на голяма скорост и някой с мощен мотор те минава със 120 може да кажеш че ти е слабо
      но ако си на мототрасе и след 2 обиколки ти умалеят ръцете и неможеш да му включих повече от 3та-4та, или пък на някой истинско ендуро трасе друга песен ще запееш
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
        бе то думата слабо има сумати му значения а и е много субективно това твърдение слабо ми е

        ако го караш само по прави черни пътища на голяма скорост и някой с мощен мотор те минава със 120 може да кажеш че ти е слабо
        но ако си на мототрасе и след 2 обиколки ти умалеят ръцете и неможеш да му включих повече от 3та-4та, или пък на някой истинско ендуро трасе друга песен ще запееш
        У наше село за една обиколка и ръцета са ми като камък и едвам движа по трасето! До сега повече от една не съм правил та така, че има време може да променя мнението си!
        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

        Коментар


        • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
          У наше село за една обиколка и ръцета са ми като камък и едвам движа по трасето! До сега повече от една не съм правил та така, че има време може да променя мнението си!
          Значи ти си слаб, а не мотора
          Ако можеш да издържиш поне 30 минути с яка газ или около 3-4 часа с малко по-лека газ тогава мотора ти е по мярка
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
            Значи ти си слаб, а не мотора
            Ако можеш да издържиш поне 30 минути с яка газ или около 3-4 часа с малко по-лека газ тогава мотора ти е по мярка
            Е много ясно че съм слаб нали казвам че карам изобщо мотор от една седмица!!! Освен ако не броите Балканчето което карах 1 год. и блокирах на трасето ! В прочем бях го оправил но онзи ден като ходих за бензин с него пак блокира нещо. Ще трябва основен ремонт вече!
            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

            Коментар


            • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              У наше село за една обиколка и ръцета са ми като камък и едвам движа по трасето! До сега повече от една не съм правил та така, че има време може да променя мнението си!
              __________________
              с кдх 220 се уморяваш за 1 обиколка
              .. а казваш че CRF 250R ти е слаб
              ..и че искаш уз 450

              .. ..то нормално де всеки е минал през такъв период ама ..нямаше и кой да ни посъветва ..позамисли се малко над горните факти..

              Коментар


              • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                И аз да се похваля с нещо!
                На автомивка "Фреш" в града ни измиха мотора ми както трябва, без да се цупят, макар че беше целия в буци кал, обляха го с пяна и хондата ми направо светна. И това всичко за 3 лева !
                Как няма да се похвалиш с такова културно отношение ! Браво на тия пичове



                --------------------------------
                Ако обаче искате да си измиете мотора сам, само с водоструйка и накрая да ви вземат 5 лева за това, че сте си направили собствения кеф, идете на автомивката с артистичното име "Аква"
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  супер браво наистина рядко се среща някой да се навие да се цапа
                  от кал не се пази:)

                  Коментар


                  • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    лелее много АРТ изглежда хондата бе Жоре
                    ..тая снимка да я сложиш в рамка нейде над барчето с напитките ..между -рембранда и оная на оня с завъртяното име.. ..дето там..бил известен

                    Коментар


                    • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Къде се намира тази автомивка "Фреш"?
                      Hristo Draganov
                      http://htftp.domainbg.com/HD/

                      И аз искам България чиста ! ! !

                      Коментар


                      • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        "Фреш" се намира на Бул."Патриарх Евтимий" до пресечката с "Братя Жекови" (канала).
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Ей такъв варосан много ми харесва

                          Коментар


                          • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                            "Фреш" се намира на Бул."Патриарх Евтимий" до пресечката с "Братя Жекови" (канала).
                            А да, знам я Фреш-а, те там лятото постоянно висят изпрани килими
                            И Аква-та я знам също.
                            Hristo Draganov
                            http://htftp.domainbg.com/HD/

                            И аз искам България чиста ! ! !

                            Коментар


                            • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Имам си ново яке, нов панталон и нова каска!
                              Но така изглеждат по време на първото им обличане!
                              Lesidren.com

                              Коментар


                              • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Да ви се похваля взех си Хонда ХЛ 500, но да си я регистрирам онея в КАТ ме разиграват вече 2 седмици, последния път - вчера ме върнаха защото нямам габатит отпред.
                                888131021

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X