Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

    http://www.ruse-news.com/modules.php...rder=0&thold=0

    Видях, че съм го пуснал в грешния раздел. Все пак дано повече хора да го видят и да се съберат фенове. Проявата няма състезателен характер!!! Ще се постараем награди да има както за първите, така и за последните! Целта е да се съберат повече хора и, да се надяваме, да има нови фенове

  • #2
    До: Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

    Днес в 9.30ч.се събрахме на ОМV на бул. Липник.Там всеки път когато има мероприятия, се събират членовете на Оффроуд клуба в Русе.В 10.30.ч. потеглихме 15 джипа, аз и тати с нашите АТV-та.Още с пристигането моментално се започнаха тренировките за преодоляване на много сериозните екстрими по трасето. Само част от състезателите успяха да се справят с предизвикателтвото. Около обяд термометърат вече сочеше около 40 градуса. Изкарахме само Ренегада на баща ми и той отново атакува набелязания от вчера екстрим. След още едно по леко падане,върхът беше покорен три пъти. Браво на баща ми! Колеги с АТV-та и джипове заповядайте утре да си направим купона. Старта е в 10.30.ч.Ще има много награди от организаторите Networx Русе.
    sigpic

    Коментар


    • #3
      До: Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

      Ето и един плакат, който забелязах, че има в посочения линк:

      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • #4
        До: Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

        Някой няма ли да качи малко снимки.

        Коментар


        • #5
          До: Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

          Ето от мен:
          Прикачени файлове
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • #6
            До: Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

            Колеги, този Форум има календар и аз съм му Модератор. Когато искате да направите състезание и то да бъде популяризирано, просто ми пишете и аз веднага го слагам в този Календар, където го виждат всички. Така е по-лесно за Вас и по-удобно за останалите, които искат да дойдат да карат или само да погледат. Пък и много по-широк кръг хора научават за направеното от Вас.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #7
              До: Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

              Русе News:

              „Самурай”-ите се справиха най-добре на „Нетуоркс офроуд”
              Нехри Мехмедов със „Сузуки Самурай” спечели първото издание на офроуд надпреварата, организирана от русенския телекомуникационен оператор „Нетуоркс България”.


              Той спечели 55 от възможните 60 точки, предвидени в регламента. Единственото препятствие, което му се „опъна” беше стартово, където трябваше да премине върху 2 автомобилни купета.
              За сметка на това Мехмедов беше единствения от участниците, който успя да премине през последното, водното препятствие.
              С еднакъв брой точки завършиха четирима състезатели и времето, за което преминаха 750-метровото трасе се оказа решаващо за крайното подреждане. Второто място зае Ахмед Къса, също със „Сузуки Самурай”, трети остана Матей Георгиев с „Нисан Патрол”. Четвърти и пети останаха представителите на организаторите Свилен Максимов с „Чероки” и Венци Димитров с „Вранглер”.
              Пред около 1000 зрители, събрали се на специално подготвеното трасе край с. Пиргово шофьорските си умения и качествата на машините си демонстрираха 13 любители на офроуда. 11 от тях бяха с различни марки джипове, а двама – баща и син Маргаритови, с ATV. Надпреварата между тях спечели Маргарит Маргаритов-младши, но най-голямата атракция предизвика баща му, преминавайки 3 пъти за удоволстние на публиката през водното препятствие.
              Въпреки че след изтеглянето на втория закъсал от там преминаването на автомобилите практически стана невъзможно, нито един от участниците не се отказа „доброволно”, всички опитаха да го преодолеят, което пък от своя страна създаде доста работа на спасителните екипи. Наложи се за изтеглянето на някои от закъсалите да се използва мощността на 2 автомобила.
              Това няма да остане епизодична проява, обещаха организаторите от „Нетуоркс България”. Проявата ще стане традиционна, вероятно ще се провеждат 2 или 3 кръга за година. Най-вероятно второто състезание ще бъде в края на септември или в началото на октомври.











              sigpic

              Коментар


              • #8
                До: Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

                Супер състезание стана .Дано стане традиция.Само трябваше да го обявите по навреме .Аз научих едва събота на обет и нямах никаква подготовка .Яд ме е че не можах да участвам с мойта бабичка.Снимки малко по късно ще има и от мен
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • #9
                  До: Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Колеги, този Форум има календар и аз съм му Модератор. Когато искате да направите състезание и то да бъде популяризирано, просто ми пишете и аз веднага го слагам в този Календар, където го виждат всички. Така е по-лесно за Вас и по-удобно за останалите, които искат да дойдат да карат или само да погледат. Пък и много по-широк кръг хора научават за направеното от Вас.
                  Съжалявам, че не го направихме навреме. Просто за първи път организираме такова нещо и е нормално да допуснем грешки Вече ще знаем. Също така искам да благодаря на всички, които ни помогнаха. Получи се наистина супер! Аз ще кача снимки и видео в Интернет и ще сложа линкове тук.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

                    Много приятно изживяване.Добра организация.Времето също беше на наша страна.Ето и малко снимки:
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Mortum; 27-07-09, 14:32.
                    <Land Rover Discovery 300 tdi> <Bearmach/Pro Comp 2"> <Extreme Evolution 32">http://arhangel.run-bg.com/bg/index.pl

                    Коментар


                    • #11
                      До: Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

                      Още:
                      Прикачени файлове
                      <Land Rover Discovery 300 tdi> <Bearmach/Pro Comp 2"> <Extreme Evolution 32">http://arhangel.run-bg.com/bg/index.pl

                      Коментар


                      • #12
                        До: Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

                        Чудесно се забавлявахме през този уикенд! Благодарим на организаторите за поканата да участваме в състезанието с нашите ATV-та, въпреки,че нашето място е повече при мотоциклетите. Вече имаше такова състезание в нашия регион, а именно в гр. Глоджево където трасето беше по различно и стана много скоростна и добра гонка с АТV-тата. За следващото издание на това състезание ще поканим наши колеги, състезатели с АТV и бъдете уверени ще се получи много добро състезание. Нашето желание е да се популяризира този спорт в нашия регион,защото с моторните спортове сме много зле напоследък тук.
                        sigpic

                        Коментар


                        • #13
                          До: Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

                          123
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

                            абе то състезание нямаше но пък шоуто беше номер 1 мога да кажа че имаше много повече публика отколкото на някое състезание поздрави за организаторите дано не е остане само в историята трябва да го направим традиция

                            Коментар


                            • #15
                              До: Любителско състезание гр. Русе 26.7.2009

                              малко и от мен









































                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X