Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов в клуба

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов в клуба

    Здравейте,
    Вече мога да кажа, че станах член на клуба " Опел Фронтера България ".
    Осъществих сделката и взех "кюстендилката" (3.2 V6 бензин 2000 г.)
    Навъртях й около 160 км (Кюстендил-София-КАТ-Застрахователи и малко градско за кеф ) и за мое успокоение по показателите на бензиномера ( доколкото може да се вярва на око ) се пада разход около 11,5 л / 100 км с постоянно включен климатик. Решил съм да я засека при 1 000 км пробег, за да покаже по-точни данни, защото няма да се кара много градско...
    Върви като малко "изтребителче" и това, което най-много ми хареса, че на "магистралата" от Кюстендил към София като караш с 120 км/ч е на 3 000 об./м и като трябва да изпревариш някого, само натискаш газта и обортомера и скоростомера си разменят местата и докато се усетиш си на 160 км/ч
    За офроуд още нямам впечатления, но надявам се да свирнете, ако тръгнете някъде на планинска разходка ( определено няма да я ползвам за сериозен офроад, а само за леки и безопасни разходки из пресечен терен ).
    За момента съм много доволен и ми се струва, че направих добра сделка, но само времето ще покаже...
    Opel Frontera 2000 [SIZE=3][COLOR=red][B]3,2[/B][/COLOR][/SIZE] V6 205 hp

  • #2
    До: Нов в клуба

    Ами честито, със здраве да си я употребяваш.
    Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
    Honda CB 919 Hornet
    0898849413-Светльо
    Кръвна Група: 0+

    Коментар


    • #3
      До: Нов в клуба

      Ако има нещо,което не знам за "Фронтерите" .... е,че разполагат с такъв мощен мотор и то шестак?...

      Колега "asspida",би ли описал нещо повече за ДВГ ... примерно колко кс,въртящт момент,НМ,с каква марка е мотора и друго каквото се сетиш.А,най добре е една снимка.
      Иначе мога да ти пожелая яка експлоатация и със здраве да си я ползваш ...Истинска мощ ... накефих се!...

      Коментар


      • #4
        До: Нов в клуба

        Е айде честито.Реши се да я вземеш най на края а. Много да те радва,и много готини моменти да имате заедно.

        Коментар


        • #5
          До: Нов в клуба

          Здравейте
          мотора е V6 3.2 205Hp
          монтира се на омега и вектра
          разход градско:18.7
          извън градско:11.7
          комбиниран :13.5
          голямя рядкост но класика в жанра

          Коментар


          • #6
            До: Нов в клуба

            Честито ! Да си я караш със здраве и много безаварийни километри !

            Коментар


            • #7
              До: Нов в клуба

              кубатура 3165
              Мощност / об/мин 205 / 5400
              Н*м / об/мин 290 / 3000

              Коментар


              • #8
                До: Нов в клуба

                Честито,със здраве да я караш,много безаварийни и по-малко гаражни проблеми и да се слушате.
                (0+)
                Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

                Коментар


                • #9
                  До: Нов в клуба

                  Честито! Явно е супер! Дано дълго време да те слуша и да ти доставя много повече удоволствие отколкото грижи и ядове!
                  Казано е:
                  -"Обичай ближния",
                  щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Нов в клуба

                    Честито и от мен!
                    Със здраве да си я караш и повече безаварийни километри.
                    Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                    VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                    Коментар


                    • #11
                      До: Нов в клуба

                      Честито! Със здраве да си я караш и много километри без ядове! Голям фен съм на този мотор. Като навъртиш километри ще е любопитно да споделиш още впечатления.
                      Светът на Владо

                      Коментар


                      • #12
                        До: Karlyo

                        Всичките данни за двигателя, които даде колегата Karlyo са вярно, но да уточня, че двигателя е на ISUZU.
                        Оправих маслото в двигателя, ремъка, ролки и тия "салтанати", но не посмях да се доверя за маслото в диференциалите на съответния сервиз ( сервизът е голям и има верига такива в София ). Моля да ми кажете какъв тип масло да сложа, при кого е най-сигурно, че разбира от тези неща и т.н. ( просто преди около 2 седмици бях попаднал на мнения и спорове за какво точно масло да се сипва в дифовете на ОФ, но нещо не мога да го открия сега ).
                        Някой може ли да ми обясни защо нямам достъп до техническата литература във форума за OPEL...( трябва ми книжка за "дзверо" - аз обичам да чета )
                        Opel Frontera 2000 [SIZE=3][COLOR=red][B]3,2[/B][/COLOR][/SIZE] V6 205 hp

                        Коментар


                        • #13
                          До: Karlyo

                          Първоначално публикуван от asspida Преглед на мнение
                          Всичките данни за двигателя, които даде колегата Karlyo са вярно, но да уточня, че двигателя е на ISUZU.
                          Оправих маслото в двигателя, ремъка, ролки и тия "салтанати", но не посмях да се доверя за маслото в диференциалите на съответния сервиз ( сервизът е голям и има верига такива в София ). Моля да ми кажете какъв тип масло да сложа, при кого е най-сигурно, че разбира от тези неща и т.н. ( просто преди около 2 седмици бях попаднал на мнения и спорове за какво точно масло да се сипва в дифовете на ОФ, но нещо не мога да го открия сега ).
                          Някой може ли да ми обясни защо нямам достъп до техническата литература във форума за OPEL...( трябва ми книжка за "дзверо" - аз обичам да чета )
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=34227

                          В тази тема са маслата.

                          Като направиш 50 мнения (Утвърден участник) ще имаш достъп до информацията
                          Светът на Владо

                          Коментар


                          • #14
                            До: Karlyo

                            Първоначално публикуван от asspida Преглед на мнение
                            Всичките данни за двигателя, които даде колегата Karlyo са вярно, но да уточня, че двигателя е на ISUZU.
                            Оправих маслото в двигателя, ремъка, ролки и тия "салтанати", но не посмях да се доверя за маслото в диференциалите на съответния сервиз ( сервизът е голям и има верига такива в София ). Моля да ми кажете какъв тип масло да сложа, при кого е най-сигурно, че разбира от тези неща и т.н. ( просто преди около 2 седмици бях попаднал на мнения и спорове за какво точно масло да се сипва в дифовете на ОФ, но нещо не мога да го открия сега ).
                            Някой може ли да ми обясни защо нямам достъп до техническата литература във форума за OPEL...( трябва ми книжка за "дзверо" - аз обичам да чета )
                            3-тата залепена тема в Раздела.
                            Имай търпение ще започнеш да ги четеш след известен брой мнения.
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #15
                              До: Karlyo

                              Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                              Имай търпение ще започнеш да ги четеш след известен брой мнения.
                              Извинявам се отклонението от темата, може да ми изтриеш мнението като го видиш. С директен линк към темата можем ли да помогнем на колегата, та да се ориентира какво му е нужно, да не действаме на сляпо?
                              Светът на Владо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X