Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една завършена разходка пеша, до връх Монек.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Аз ти вярвам бе що Севдо.
    Ааа Скромничиш

    Коментар


    • #17
      kinex,ама ти си останал без въздух ,бе.Браво .Дивна красота.
      B+

      Коментар


      • #18
        Анатолий гель гель
        Ти поне си близко

        Коментар


        • #19
          Бях .Цяла седмица .До вчера.
          B+

          Коментар


          • #20
            Ако бяхме двама вече да сме качили таратайките на върхът.
            Пък така сам ръце не ми останаха.
            Ама аз тука на никои не казвам защото ще ме изключат от клубът на лудите,
            а при психично болните не се чуствам добре. Много се напрягам щото не мога да им хвана мисълта

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от kinex
              Ако бяхме двама вече да сме качили таратайките на върхът.
              Пък така сам ръце не ми останаха.
              ......
              Ама да не би да ги носим джипките на ръце до горе .
              Иначе направих страхотно преходче аз.От язовир Тракиец /имам там един приятел който държи конете /до връх Аида ,после Минерални бани ,Боян Ботево и обратно .Само черен път без никакви асвалти.Ходихме да търсим вътър с едни метеоролози. Ама без майтап.Един бизнесмен се интересува ,да постави роторни перки там.
              B+

              Коментар


              • #22
                къде двама бе трима сме .. я виж в огледалото

                Коментар


                • #23
                  Анатолий дано да е било нещо секретно щото иначе нямаш извинение за това че не се обади. Та на мене пъпа ми е хвърлен на Тракиец.

                  Коментар


                  • #24
                    Чак пък секретно. Щуряхме се из гората с два джипа първият ден и с две ендурки вторият ден.Чесно да ти кажа втория ден, към нас се присъединиха и ендураджийки, докато първия ден с джипките .......само камъняк ,разбирашшшш.
                    B+

                    Коментар


                    • #25
                      красота

                      за красивата страна е ясно,но кои са виновниците за другата:гадната страна: хубави снимки,но продължавам да мисля че Гранда не е точно в тоя вид е за това) бих дошъл с удоволствие ама има много асфалт до там,а на ПИНЦИ му е тежко по асфалта
                      ПАВКО
                      0888802068

                      Коментар


                      • #26
                        Красивата страна е язовир Студен кладенец а грозната Оловно Цинковия Комбинат. За радост вятъра духа винаги надоло по устието на река Арда и Кърджали е доста чист и зелен град.

                        Това за асвалта наистина е много неприятно. До калта винаги се стига по асвалт. А при мен в повечето случаи докато стигна до разходката асвалта е над 200км. Затова съм избрал този малък компромис със проходимоста.

                        Прав си Гранда не е в точния вид за да се качи до края. Обаче повече не искам да го вдигам защото намалям ъгъла на преобръщане. На второто нанагорнище не се вижда добре но е много неравно и има големи камъни а Гранда има доста части отдоло на 26см. Там Пинци няма да има проблеми.
                        Виж първото нанагорнище със 20см сняг съм сигурен че няма да може да го качи. Там вече си трябва сериозна мощност.

                        Коментар


                        • #27
                          пинз

                          поради тази причина взех ПИНЦА,но вупреки всичко разбрах ,4е и тои не може да се справя в определени моменти
                          ПАВКО
                          0888802068

                          Коментар


                          • #28
                            В Неделя ходихме с един приятил да проверим дали върхът не е избягал.
                            На първото нанагорнище УАЗката доста се узори.
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...k/MVI_0027.AVI
                            Обаче мина второто - със скалите. Имаше малко чук и гек но поне разбрахме че е възможно. Там където първия път се уплаших че ще се обърна УАЗката застана на много страшен кантар. Добре че задницата пропадна малко че беше тръгнала към кълбета.
                            Днес вече с малка снежна покривка отидох сам. Пробвах няколко пъти но повече от средата не успях. Нагоре добре само докато спре щото после щеш нещеш тръгва да се пързаля на зад. Добре че не уцелих някое дърво
                            Тия Кобрите на малко сняг маи не ги бива. Като натрупа повече ще пробвам пак.
                            Снимки няма защото ми свършиха батерийте.

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от kinex
                              В Неделя ходихме с един приятил да проверим дали върхът не е избягал.
                              Ей, голям мерак си му хвърлил на този връх!
                              Внимавай само, че като гледам снимките теренът е от типа, който най-много ме плаши ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • #30
                                Ей Кинекс,това е невероятно красиво!!!!От кога съм се наканил да ходя на риба на Студен кладенец,но ти ме амбицира човече.Пък и тоя връх.....направо ще го сънувам.И като се замисля от Ст. Загора са някакви 100-120км.......голям съм бунак.
                                NISSAN FOREVER
                                -----------------------------------------------------------------------------
                                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X