Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НЕ ХОДЕТЕ В ПЕТРИЧ за Daihatsu Feroza

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НЕ ХОДЕТЕ В ПЕТРИЧ за Daihatsu Feroza

    НЕ ХОДЕТЕ в ПЕТРИЧ ДО всички колеги които четът обявите в mobile искам да споделя .Шурето се беше навило и от Шумен ходихме до Петрич Уговорките по телефона бяха супер [имам няколко ферози супер са за инвалид няма проблем и тн...] Първо нямаше нито една регистрирана всички коли се ремонтираха в различни гаражи защото са штрашно много много много изгнили [чухме че ги зема от някви застрахователни компаний -колите са били наводнени и са седели бая време 0878221622 ТОВА E ТЕЛЕФОНА на човека заради които бих 1200км за да видя как изгнили джипки се маскират и гримират

  • #2
    Re: НЕ ХОДЕТЕ В ПЕТРИЧ заDaihatsu Feroza

    Първоначално публикуван от stevancochev
    НЕ ХОДЕТЕ в ПЕТРИЧ ДО всички колеги които четът обявите в mobile искам да споделя .Шурето се беше навило и от Шумен ходихме до Петрич Уговорките по телефона бяха супер [имам няколко ферози супер са за инвалид няма проблем и тн...] Първо нямаше нито една регистрирана всички коли се ремонтираха в различни гаражи защото са штрашно много много много изгнили [чухме че ги зема от някви застрахователни компаний -колите са били наводнени и са седели бая време 0878221622 ТОВА E ТЕЛЕФОНА на човека заради които бих 1200км за да видя как изгнили джипки се маскират и гримират
    Ами то какво да очакваш, като някой ти предлага супер джипки за без пари. Колкото и да ти е мъчно, такова нещо няма (или е голяма рядкост). Хубавите и евтините стоки се продават в различни магазини. Или поне са на различни щандове ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      Докато хората търсят нов внос такава ще е картинката.
      А здравите коли навсякаде са скъпи

      Коментар


      • #4
        Между другото онзи ден като разглеждах мобилето ми направи впечатление(и то голямо), че имаше 2 обяви-едната с нескрит упрек към авто къща в Петрич(най-вероятно същата), а другата беше като контра отговор на упрека Явно има някаква "далавера"
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • #5
          Абе незнам какво продават в България като "нов внос", ама при последните ми няколко пътувания до Германия, почти всичките наши автовози които срещах-стигах караха или добре ударени или изгнили коли!!!
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #6
            Няма лошо когато човека каже 'има загнило има за дооправяне и тн И не смятам че 5000 са малко за фероза 93г на инвалид Всички предполагам знаем цената в италия и транспорта така че 5000 не е ефтино

            Коментар


            • #7
              Аз моята Фероза я взех от същия измамник в Петрич. 5000 без малко ми излезе - за инвалид. Има удряно на няколко места, но нищо сериозно. При мен обаче това е така, защото единия сервиз с който работи гореспоменатия мошенник е на първи братовчет на майка ми. Иначе наистина не си струва да се занимавате с него, даже и да сте от окръга.

              Коментар


              • #8
                С такъв форум тоя една джипка няма да може да продаде

                Коментар


                • #9
                  Тъпото е че ще си купят от него боклуци хора които хал хабер си нямат и ще се раочароват от офроъда, понеже ще се измъчат с таралясниците...
                  Така че тоя там ни лишава от бъдещи членове...Да отидем и да му направим едно "обучение"?
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    Как се правят джипки за продажба ли

                    Коментар


                    • #11
                      Как трябва да се отнася с бъдещите членове на форума. Я е излъгал нещо - хайджека и въжето в ръце и бегом напред пред Голди в разходките
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        На тоя от Петрич до Горна Баня ще му се такова таковата

                        Коментар


                        • #13
                          Бъгарина копува джип не по технически качества а по тва колко е лъскав. та не е чудно че ги лъскат и гримират в гаража, при мен идваха 2-ма да гледат фронтерата и двамата гледаха външен вид и дори не си качиха да я пробват как върви и как е в гората. в същото време идин познат продаде една лъскава от всякаде витара със счупен преден мост и диф за 7500 като е 93г без екстри

                          Коментар


                          • #14
                            Ей ся ше обявя за G-класа на Стефан Багирата и ше я продам на ''капацитетите''за 60-70 000лв Стефане...ше требва да я лъснеш малко...
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • #15
                              Абе добре, че не си взех Ферозата от тоя в Петрич, щото и от други места чувам, че бил измамник. Иначе в мобиле.бг предложенията му са супер привлекателни... Имаше една специално изпълнение, лукс, за 5 и нещо хилки... Направо невероятно. Много се чудих, ама добре не съм се набутал, че кой знае отвътре ква гробница щеше да излезе...
                              DAIHATSU FEROZA 1.6i 16V

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X