Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта за Nissan Qashqai+2 2008г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карта за Nissan Qashqai+2 2008г.

    Здравейте , ако някой може нека помогне да намеря карта за Nissan Qashqai+2 2008г. , на един познат , в която да има и България . Изпробвах
    http://thepiratebay.org/torrent/4574...arminat_V28.1_ , но след около 2-3 минути зареждане дава грешка. На устройството под седалката има модел CCA-1456E

  • #2
    До: Карта за Nissan Qashqai+2 2008г.

    Предполагам ето това:
    Renault / Nissan Eastern and Western Europe DVD 2009/2010 v29 http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1962581 би трябвало да свърши работа.

    Само да припомня - използва се програмата ImgBurn (безплатна е), записва се на DVD+DL Verbatim 2.4х (или друг качествен носител на минимална скорост) и се прави следното:

    "За смяна на Book Type отиваш на Tools -> Drive -> Change Book Type, избираш си модела на писачката, избираш типа на диска (в случая DVD+R DL Media) даваш New Setting -> DVD-ROM -> Change и това е. Само да спомена, че е невъзможно да се сменя Book Type типа на DVD-R DL, само на DVD+R DL именно за това съм казал DVD+R DL. Смяната на Book Type се извършва само когато програмата е в режим Mode -> Write и е за съвместимост с оригиналния диск доколкото е възможна такава."

    Успех и кажи какво е станало!
    Последно редактирано от GalinJelev; 27-06-09, 08:10.

    Коментар


    • #3
      До: Карта за Nissan Qashqai+2 2008г.

      Благодаря ти за отговора , това съм го свалял , но на него май няма БГ , а иначе предния диск го записах с неро като img/udf , точно на verbatim dvd+р dl на 2.4 скорост

      Коментар


      • #4
        До: Карта за Nissan Qashqai+2 2008г.

        Като се има впредвид, че това е версия 29, а ти питаш за 28.1, би трябвало това да е по-ново и пълно и щом в 29 няма България, явно и в 28.1 няма да има... такова е положението с вградените автомобилни навигации... засега. Но пък не пречи да пробваш все пак дали въобще се изчита от навигацията по начина, който съм написал.

        Коментар


        • #5
          До: Карта за Nissan Qashqai+2 2008г.

          СТАНА !!! Благодаря ти много колега , има и България , но е постна поне за по-малките градове

          Коментар


          • #6
            До: Карта за Nissan Qashqai+2 2008г.

            Супер!

            Постна или не самия факт, че е сработила е обнадеждаващ за бъдещи ъпдейти. Според мен 2010 е годината за България по отношение на навигационни карти, но ще видим.

            Поздрави!

            Коментар


            • #7
              До: Карта за Nissan Qashqai+2 2008г.

              как го свалихте смисъл като се регистрирах и ми пише там че нисък ми бил коефициента , няма за сваляне, а и как да ми е висок като току що съм се регистрерал

              Коментар


              • #8
                До: Карта за Nissan Qashqai+2 2008г.

                Първоначално публикуван от mitacheto82 Преглед на мнение
                как го свалихте смисъл като се регистрирах и ми пише там че нисък ми бил коефициента , няма за сваляне, а и как да ми е висок като току що съм се регистрерал
                Намери някой файл,филм,програма или нещо,което е току що качено,не по голямо от 700мб и го свали,като го оставиш да се качва (seed) обратно на тракера,докато си качиш коефициента поне на 1:2 -1:3 Така след като си качил 4гб примерно,щ можеш и да свалиш 4гбУспех Имай предвид,че след като качил 4гб и си свалил 4гб,коефициента ти е 0.Така,че сиидвай повече файлове
                Пътят е целта.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X