Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разход на Toyota 4Runner?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разход на Toyota 4Runner?

    здравейте,исках да попитам колко гори бензиновия двигател 3000 и колко гори дизеловия 3000?
    дали може да се сложи газово на бензиновия двигател?
    благодаря ви предварително!

  • #2
    До: колко гори 4рънър?

    Аз карам бензинов 3000 кубика с газова обикновенно ловато не инжекцион.На дълго гори между 13 и 17 средно идва 15 като рядко карам над 2500 оборота.По заводски данни го гледах че на бензин е около 10 12 но не съм засичал.
    Toyota 4runner
    3000cc V6

    Коментар


    • #3
      До: колко гори 4рънър?

      Извън града със средна скорост 110км/ч.-12л.бензин А-95!В града около -17л.Много зависи как се кара джипа - особено в градски условия...настъпваш ли отива и на 20л.Е вярно,че този мощен ДВГ си иска своето т/ст те увлича да го намачкаш,ама кеф цена няма!...

      Коментар


      • #4
        До: колко гори 4рънър?

        Дизеловият 1KZ-T гори 10/100 средно, ако си със стандартните за модела гуми. Ако има кит и е с по-големи гуми отива средно на 12/100.
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • #5
          Разход на 4runner?

          здравеите колеги,таи като съм нов в тази сфера имам няколко въпроса на които не намирам отговор и моля за вашето съдействие . Хварлил съм око на TOYOTA 4RUNNER 3.0i V6, какъв р4азход може да ми даде това нешто и дали може евентуално да му сложа АГУ или да си взема другия мотор 2.4TDI,какво щте ме посъветвате като се има на предвид 4е ште катеря с него.Благодаря ви предварително.

          Коментар


          • #6
            До: 4runner

            ...газ се слага на всеки бензинов мотор, а дизел или бензин си решава всеки сам.....освен това горе в дясно бутон "търсене" и излиза примерно това " Колко ви харчи.... " .
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              До: 4runner

              V6 - разход 10,5/11,5/100км.извън градско и 14-16/градско бензин.Въпреки това не изхождай от моето мнение ... всичко зависи от десния педал под крака на персоналния човек!...

              Коментар


              • #8
                До: Разход на 4runner?

                Моята гори 13-14 газ извънградско. В гората 18. С обикновена газова е. Малкият дизел е слаб за тази кола.

                Коментар


                • #9
                  До: Разход на 4runner?

                  Първоначално публикуван от Видев Преглед на мнение
                  Моята гори 13-14 газ извънградско. В гората 18. С обикновена газова е. Малкият дизел е слаб за тази кола.
                  А има ли разлика от това да я караш на гас или на бензин?Все пак мотора е големи4ък

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разход на 4runner?

                    Не само,че съм доволен,ами направо съм влюбен в този джип!!!...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разход на 4runner?

                      Първоначално публикуван от amatior4eto Преглед на мнение
                      А има ли разлика от това да я караш на гас или на бензин?Все пак мотора е големи4ък
                      С колегата Видев изминахме около 700км.с двете "Тойоти" ... неговата с АГУ, а моята само на бензин.Аз лично разлика във вървенето на тази с АГУ-то не открих,като през цялото време бах залепен на неговата задница.Няма нагорнище,нама надолнище ... просто си дърпат машините и с кеф си носят купетата.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разход на 4runner?

                        Първоначално публикуван от amatior4eto
                        от ден на ден си мисля ,тази джипка е супер,маи е така
                        Аз имам В 6 3000 кубика бензин с обикновена газова разход на магистрала при скорост около 120 между 13 и 15.Настъпиш ли над 130 км идва 17 и нагоре и от пробата почва на джоба да се отразява.На бензин я карам рядко иначе много добре ускорява
                        Toyota 4runner
                        3000cc V6

                        Коментар


                        • #13
                          До: Разход на 4runner?

                          Карах 4 години служебна 3.0 сс ТД комбинирано и много извън пътя щото нямаше път 10л/100 .Не съм любител на високите скорости но на магистрала с 7 човека поддържаше 160 без да се задъха.... е беше нова...На старта на се давах и на леките коли...сега почиват заслужено...на ливадата
                          Прикачени файлове
                          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                          Коментар


                          • #14
                            TOYOTA 4RUNNER разход

                            здравейте бих искал да ви попитам за разхода на TOYOTA 4RUNNER 2.4тд, 2.5тд и 3.0тд също така и имали заключване на задния диференциал знам че някои американски имат но за европейските нямам представа благодаря преварително за отговорите ви и се надявам и аз скоро да стана притежател на марката

                            Коментар


                            • #15
                              До: TOYOTA 4RUNNER разход

                              2.4 Турбодизел,градско/суперзверски задръствания в София/-12/100 плюс работа на място и т.н,извънградско-10!
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X