Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задно стъкло за Feroza

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Задно стъкло за Feroza

    Интересно ми е дали се намират задни стъкла и на каква цена че тук в нащо "любимо" представителство на марката ми искат 900лв за да ми го донесът от Япония. А в Кобра ми искат 400лв.

  • #2
    До: Групова поръчка на ресори за фероза

    За DAIHATSU - България, просто забравете. Не знам за кой път го казвам вече. На тия им трябва един здрав кютек!!!
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Групова поръчка на ресори за фероза

      И аз се убедих в това колега sparkybg
      ще ги потърпим още малко и след това ще им метнем някое одеало и си знаем

      Коментар


      • #4
        До: Групова поръчка на ресори за фероза

        Първоначално публикуван от Georgi Rudy Преглед на мнение
        И аз се убедих в това колега sparkybg
        ще ги потърпим още малко и след това ще им метнем някое одеало и си знаем
        Еми, на мен просто са ми извън списъка. За МАП сензор ми искаха 940лв без ддс, защото доставката била много скъпа. А това е с размерите и теглото на кибритена кутия. И по най-скъпата тарифа на DHL да го пускат, просто няма как да докарат цена повече от 60-100 долара за доставката. Абсолютни кожодери.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          До: Задно стъкло за Feroza

          Питай тези http://www.autoglass-bg.com/
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            До: Задно стъкло за Feroza

            Дядо Владо попитах ги ще видим след като отговорят

            Коментар


            • #7
              До: Задно стъкло за Feroza

              По цени от морги:

              комплект твърд таван, задно стъкло и всичките екстри за монтаж - 850 лева.
              Само тавана - 350 лева.
              Само стъкло и крепежите - 600 лева.
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • #8
                До: Задно стъкло за Feroza

                Първоначално публикуван от Georgi Rudy Преглед на мнение
                Дядо Владо попитах ги ще видим след като отговорят
                Тогава да чакаме(или тук http://www.horemarket.com/do.php?page=4&idf=26 ) .....и в най-лошия случай ще режем от плексиглас ... "временно"
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #9
                  До: Задно стъкло за Feroza

                  Триплекс може ли да се реже и дупчи по някакъв начин?

                  На Ферозата задното стъкло е абсолютно плоско. На Аро 10 предното е така, Кобра го имат, 110 лева беше като сменях
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Задно стъкло за Feroza

                    е в момента от 3 године е с перцеглас

                    Коментар


                    • #11
                      До: Задно стъкло за Feroza

                      Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                      На Ферозата задното стъкло е абсолютно плоско. На Аро 10 предното е така, Кобра го имат, 110 лева беше като сменях
                      За съжаление до колкото помня не е абсолютно плоско.

                      Виждал съм направено с 6мм плексиглас. Отвратително е, и си се гъне както то си иска. Проблема с плексигласа е че понеже вратата няма рамка, натоварването от уплътненията остават върху него, и се гъне като рибарски х.й.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Задно стъкло за Feroza

                        точно в това е проблема.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Задно стъкло за Feroza

                          Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                          Триплекс може ли да се реже и дупчи по някакъв начин?
                          Понеже имам още парчета триплекс, може да идваш и да видиш какво става
                          В "Джип" подфорума бях пуснал такъв въпрос, ама йок отговор ....иначе със сигурност може, "Йовента" и "Български стъкла" го предлагат.....аз на "Джип4о" триплекса си го дъвках с един диамантен диск и стана донякъде, ама дали така се прави незнам
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #14
                            До: Задно стъкло за Feroza

                            И се реже и се дупчи триплекса. Понеже съм работил от 1990-1992 в Инжстрой като авто-стъклар , това ми беше първата работа в живота точно след казармата. Та там съм правил стъкла от триплекс за всякакъв вид возила и строителни машини на тогавашното Инже.
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • #15
                              До: Задно стъкло за Feroza

                              Първоначално публикуван от lz1gvt Преглед на мнение
                              И се реже и се дупчи триплекса. Понеже съм работил от 1990-1992 в Инжстрой като авто-стъклар , това ми беше първата работа в живота точно след казармата. Та там съм правил стъкла от триплекс за всякакъв вид возила и строителни машини на тогавашното Инже.
                              А с какво се реже? Има ли някакви особености в технологията?

                              Предполагам нещо диамантено и високооборотно. Не изключвам и ползването на разни "магични" смеси като терпентин например.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X