Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NUVI 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • NUVI 250

    Помощ NUVI-250 заключен с пинкод

    някакъв шанс да тръгне??

  • #2
    До: NUVI 250

    може:
    1) ако знаеш пина
    2) отиваш на мястото където е въведен пина (save location) , например пред гаража си и трябва да се отключи без въвеждане на пин

    Коментар


    • #3
      До: NUVI 250

      Първоначално публикуван от anton_m Преглед на мнение
      може:
      1) ако знаеш пина
      2) отиваш на мястото където е въведен пина (save location) , например пред гаража си и трябва да се отключи без въвеждане на пин

      да бе добре започна с 1) 2) а 3) вариант има ли

      ако знаех пина нямаше да питам а що се отнася до мястото нямам гараж в USA ок ?!

      Коментар


      • #4
        До: NUVI 250

        Първоначално публикуван от kkrraassyy Преглед на мнение
        да бе добре започна с 1) 2) а 3) вариант има ли
        3) Отиваш в магазина от който си го купил (ако си го купил от магазин) и си купуваш нов, ама гледай да е същия на външен вид, за да не забелязваш че си с нов, защото често ще се подсещаш за участа на стария и само ще се ядосваш !!!
        Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

        Коментар


        • #5
          До: NUVI 250

          Вържи го към компютъра и изтрий всичко от него, като си направиш beckup естествено, винаги може да се обърка нещо. После си изтегли софта за ъпдейт от сайта на Garmin и пробвай да го ъпдейтнеш. На TOMTOM става, на Gatmin не съм го пробвал. Сега нямам време, но по-късно мога да си направя един експеримент и ще пиша.

          Коментар


          • #6
            До: NUVI 250

            Първоначално публикуван от nrj Преглед на мнение
            Вържи го към компютъра и изтрий всичко от него, като си направиш beckup естествено, винаги може да се обърка нещо. После си изтегли софта за ъпдейт от сайта на Garmin и пробвай да го ъпдейтнеш. На TOMTOM става, на Gatmin не съм го пробвал. Сега нямам време, но по-късно мога да си направя един експеримент и ще пиша.

            не става с кабел пин кода го забива не пуска синхронизация никакви резети не го буутват и с мемори карта не буутва

            става само ако се вдигне единият от двата флаша но са на сито/точките отдолу/ после слагането е цял ритуал
            идеята ми беше за спорта /не за пари/
            просто някой дали е ровил толкова на дълбоко
            но явно не

            Коментар


            • #7
              До: NUVI 250

              Вярно, не става. Порових из нета. Колегите са прави, трябва или да го занесеш в Garmin и да цакаш, или да отидеш на мястото, където е въведен кода. Странно, как все още няма крак, явно защитата на garmin е много добра. Само по руските форуми не съм ровил, ако там няма нищо, значи е невъзможно. Както знаем, ако има нещо невъзможно за хакване, то братушките вече са го хакнали .

              Коментар


              • #8
                До: NUVI 250

                Първоначално публикуван от nrj Преглед на мнение
                Вярно, не става. Порових из нета. Колегите са прави, трябва или да го занесеш в Garmin и да цакаш, или да отидеш на мястото, където е въведен кода. Странно, как все още няма крак, явно защитата на garmin е много добра. Само по руските форуми не съм ровил, ако там няма нищо, значи е невъзможно. Както знаем, ако има нещо невъзможно за хакване, то братушките вече са го хакнали .

                явно да
                карай !!
                нищо фатално то и модела не си заслужава труда или цакането при Гармин

                Коментар


                • #9
                  До: NUVI 250

                  искам и аз да попитам взех едно нуви 250w исках да му направя ъпдеит но когато го включа към компа то започва да заражда батерията и компа въопще не го открива .Моля ако някои може да ме насочи каде е проблема да драсне един два реда
                  Напред и нагоре
                  Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                  0886769809-Юлиян
                  kiko00@abv.bg

                  Коментар


                  • #10
                    До: NUVI 250

                    Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                    искам и аз да попитам взех едно нуви 250w исках да му направя ъпдеит но когато го включа към компа то започва да заражда батерията и компа въопще не го открива .Моля ако някои може да ме насочи каде е проблема да драсне един два реда
                    Трябват ти драйвери http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=591
                    другият вариант е да не го свързваш с подходящ usb кабел пробваи с друг usb кабел.

                    Коментар


                    • #11
                      До: NUVI 250

                      благодаря но с драиверите се преборих сега като го закача за компа и отворя папка гармин е празна няма карти няма GARMIN DEVICE ,TEXT,VOICE,HELP,REMOTE SW,GPX просто е празна и ако се опитам да сложа нещо в нея ми казва че няма свободна памет а вътрешната памет би трябвало да е 2gb на NUVI 250W.много моля ако някои се е сблъсквал с това да ме насочи какво да правя Благодаря
                      Напред и нагоре
                      Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                      0886769809-Юлиян
                      kiko00@abv.bg

                      Коментар


                      • #12
                        До: NUVI 250

                        След свързване на устройството би трябвало да се появят две нови дискови устройства - вътрешната памет и слота за SD-карта.
                        Най-вероятно по някаква причина се появява само SD-картата, а слота е празен.
                        Пиши с каква операционна система си...
                        Ако си с XP виж какво излиза с десен бутон на "My Computer" -> "Manage" -> "Storage" -> "Removable storage"
                        Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                        GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                        Коментар


                        • #13
                          До: NUVI 250

                          с виста съм появяват ми се и вътрешната памет и слот картата но вътрешната памет се появява като диск F а не като NUVI незнам какво да правя опитвах да ъпдеитна софтуера но уви
                          Напред и нагоре
                          Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                          0886769809-Юлиян
                          kiko00@abv.bg

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X