Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезание в гр Кубрат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Състезание в гр Кубрат

    На 24май се състоя първото ни офроуд състезание за гр Кубрат малко снимки от мен
    Прикачени файлове
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

  • #2
    До: Състезание в гр Кубрат

    Айде давай още снимки де, не се стискай.
    Последно редактирано от kokoff; 25-05-09, 18:12. Причина: правопис
    Николай Папазов

    Коментар


    • #3
      До: Състезание в гр Кубрат

      още снимки
      Прикачени файлове
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • #4
        До: Състезание в гр Кубрат

        ето още
        Прикачени файлове
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • #5
          До: Състезание в гр Кубрат

          Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
          Айде давай още снимки де, не се стискай.
          може само да съжеляваш че не дойде
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • #6
            До: Състезание в гр Кубрат

            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
            може само да съжеляваш че не дойде
            Знам и съжалявам, ама нямаше как
            Николай Папазов

            Коментар


            • #7
              До: Състезание в гр Кубрат

              Мога да кажа че, се получи един наистина забавен и добре организиран ден. Беше много атрактивно състезание за всички класове, имаше даже и истински ездачи на КОНЕ .само дето не ги пуснаха на пистата . В клас до 1600 бяха 6 или 7, не съм сигурен, а над 1600 12 джипа.
              Моторите бяха 2 от които единият не успя да финишира поради техническа повреда.
              АТВ с 4-записали се но 3-стартирали, и тримата финиширахме безпроблемно без падания. Имаше две водни-канави които, заобикаляхме умишлено защото, нямаше каде да се измием
              .
              Пистата беше добра, имаше скоросни отсечки, силни спускания както и почти отвесни изкачвания. Един много добър улией на които, дори и АТВ-тата минаваха на първа много естествени бабуни и даже малко от още зеленото жито .
              Имаше доста публика, като се има предвид че, рекламата беше почти никаква. За толкова малко време подготовка, и за пръв път организиране от община Кубрат, мога да кажа ЕВАЛЛА и АШКОЛСУН на всички организатори и помощници.
              Състезатели без награда нямаше, освен призовите 1,2 и 3-то място , всички останали получиха по 40лв. утешителна награда, както и богата трапеза не само за състезателите а и за техните семейства и приятели в местната кръчма "РИБАРСКА СРЕЩА".
              Имаше и реплики от коментатора като на пример: Мицубуши патрул, Понарис придатор 500 кубически метра и други такива моменти в които, се забавлявахме истински. Но все пак коментатора се извини за допуснатите грешки защото, до сега се е занимавал с конни надбягвания и някои думи са му непонятни .

              Още веднъж БРАВО.
              И да отбележа, че идната неделя 31.06 м. е организирано същото състезание в гр.Гложево .


              Тодоре, чустваи се поканен, ще ти бъде забавно а и ценните ти съвети и опит ще бъдат от голяма полза. Хората имат желанието и средствата но е нужна обмяна на опит.
              ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • #8
                До: Състезание в гр Кубрат

                А Мечката след почерпката ли обърна Нисана, че до тогава му нямаше нищо!? Мислеха с Матей да ходят на кариерата в Глоджево да видят трасето за следващата седмица...? Има няколко яки спускания и изкачвания там ...

                Коментар


                • #9
                  До: Състезание в гр Кубрат

                  Кажете нещо повече за неделя в Гложево,къде,в колко часа,някаква по точна информация.
                  Последно редактирано от Гена; 25-05-09, 22:11.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Състезание в гр Кубрат

                    Идвам!Там съм,пък ако ще и да счупя джипа!М...му,имах сбор и пропуснах,но в неделя съм там!
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • #11
                      До: Състезание в гр Кубрат

                      Браво колеги! Добре сте се забавлявали!
                      УАЗ 31512-Тото

                      Коментар


                      • #12
                        До: Състезание в гр Кубрат

                        За мен лично организацията си беше на ниво, дори неочаквано добра, само, като малка забележка бих казал, че е необходима по-вече реклама и информация за събитието.
                        Ето малко снимки и от мен






















                        Коментар


                        • #13
                          До: Състезание в гр Кубрат

                          Къде се намира това.Дайте повече информация.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Състезание в гр Кубрат

                            За съжаление и аз не знам каква е точната организация за Глоджево, но ако съдя по действията в Кубрат, състезателите трябва да са на пистата към 8.30-9.00ч на 31.06м. за да се запишем и опознаем трасето. А то се намира в посока Глоджево-Сеново. Това знам със сигурност , някой спомена, че ще е на старата кариера, ако е тази за която си мисля ще бъде още по добра и от Кубратската. Точно на нея съм слизал по нос с АТВ-то при едно от спусканията .
                            Не е лошо организаторите да поканят и малко МЕДИЯ, та да се разчуе още повече.

                            Тошееее не вярвам да си пропуснал тази тема , поне с коментар се включи в ЛУДОГОРСКИТЕ изяви . .
                            ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Състезание в гр Кубрат

                              От другите състезания ми е направило впечатление, че организаторите отварят нова тема, в която подробно описват датата, часа и мястото на състезанието, типа, регламента, награден фонд (ако има такъв) снимки от трасето и..... По този начин се събират много участници и стават добри състезания. След края организаторите публикуват класиране, а зрителите - снимки, които са много ценни за състезателите, а всички четящи тук стават част от купона.
                              Пиша това като препоръка към организаторите, а не като критика, защото много ми харесва да виждам как този емоционален спорт се популяризира

                              Поздрави
                              Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X