Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на България за PASSAT B5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карта на България за PASSAT B5

    Колеги от скоро съм собственик на VW Passat b5 с оригинална навигация MFD. Да ама няма диск с карта на България, рових се по форумите обаче няма никой. МОЛЯ, ако някой знае нещо по въпроса да пише, ще съм много благодарен и ще почерпя, ако не ще си платя.

  • #2
    До: Карта на България за PASSAT B5

    http://torrents.ru/forum/viewforum.php?f=1511
    Ако тук няма информация - значи е трудна работа...
    Вярата в конспирации е опростяване, което ни помага да обясняваме всичко.

    Коментар


    • #3
      До: Карта на България за PASSAT B5

      Принципно вградената навигация е удобство, но пък външните такива си имат и тре преимущества. Та по темата - знаеш ли кои доставчик на карти ползва навигацията - ако е с Навтек - за момента можеш да сложиш само доста базова карта. Ако със телеатлас - те имат по-добро покритие и можеш да се надяваш на нещо по-добре. Най-лесния начин да разбереш дали принципно има вариант е да звъннеш на на дистрибутора на VW ида ги питаш дали имат. Ако имат значи вариант има, ако кажат че няма - шансовете да намериш нещо са минимални ..

      Коментар


      • #4
        До: Карта на България за PASSAT B5

        Благодаря Ви, май е Навтек и постоянно удрям на камък, дадоха ми един диск но излизат само главните пътища, демек по добре да си отворя пътната карта на България. И като се замисля тия Немци са направили за MFD-то карти на всички комшийски държави, само на България не. Това ме навежда на мисли, че не само ни нямат за пазар ами май и за дестинация, държава...... а бе както искате така го мислете.

        Коментар


        • #5
          От: Карта на България за PASSAT B5

          Още ли е такова положението с тия карти? Става дума за заводската навигация на Passat B5 отново.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X